Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca w camaieu

25 lut 2010 - 20:47:55

Jutro mam rozmowę w sprawie pracy w Camaieu, naczytałam się samych negatywnych opinii o tym sklepie, jak to tam naprawdę jest, jak płacą, itp, itd. Proszę o pomoc;)

Praca w camaieu

25 lut 2010 - 20:52:03

Pewnie jak w każdym sklepie... będzie dużo latania, noszenia kartonów i uśmiechania się do klientów :) ale nie wiem ile płacą... zależy czy na cały etat czy na połowę.

Praca w camaieu

25 lut 2010 - 20:57:35

Właśnie w tym sklepie nie dają całego etatu, tylko połowę, z tego względu, że pracownikowi na pół etatu nie muszą płacić za nadgodziny 150 % tak jest w kodeksie pracy, płacą wtedy normalną stawkę za godzinę, tak wyczytałam na jakimś forum, dlatego tak zastanawiają mnie te zarobki.

zweryfikowana
Posty: 1.151
Ostrzeżenia: 1/5

Praca w camaieu

05 cze 2011 - 21:09:38

ktos jeszcze ? chetnie sie dowiem

Praca w camaieu

05 cze 2011 - 21:13:09

nie mam pojęcia jak tam jest ale nie lubię tego sklepu

zweryfikowana
Posty: 1.151
Ostrzeżenia: 1/5

Praca w camaieu

05 cze 2011 - 21:17:23

ktos sie jeszcz wypowie?

Praca w camaieu

14 cze 2011 - 23:26:02

dziewczyny !!!

Nie podejmujcie pracy w tej firmie,bo zrobią wam pranie mózgu. Ta firma ma bzika na punkcie wskaźników, obrotów i obsłudze klienta. Musicie każda ale to każdą klientkę obsłużyć nawet jak nie jest zainteresowana. Na początku jest super jak to w nowej w pracy , później zaczynają się schody. Akcje tygodnia w których trzeba brać udział, jak nie będziesz brała udziału to kara jest np. sprzątanie zaplecza przez tydzień , albo pracujesz na weekend gdzie wypaca Ci wolne. Co do kierowniczki to była taka co się mściła , zastraszała pracowników groziła zwolnieniem. zawsze coś jej nie pasowało. potrafiła zadzwonić z rana i opierniczyć za zły wskaźnik. Pracownik nie mógł iść na L4 bo już straszyła zwolnieniem. pracownicze reklamacje nie są pozytywnie rozpatrzone , już lepiej traktuje się klienta a nie własnego pracownika. i jeszcze jedno w tej firmie to prawie wszystkim się człowiek zajmuje począwszy od sprzątanie do podliczania zwrotów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dotacja sklep internetowy- pomocy!