Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

10 minut temu

sprawdzony stomatolog

13 minut temu

sklep detailingowy

37 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rejestracja w urzedzie pracy

06 sty 2010 - 17:25:42

Witam! Czy orientuje się może któraś z Was ile ma się czasu na rejestrację w urzędzie pracy od momentu rozwiązania/wypowiedzenia umowy o pracę przez pracodawcę ( przyczyny ekonomiczne )??? Z góry dziękuję za informację i pozdrawiam

Rejestracja w urzedzie pracy

08 sty 2010 - 13:38:08

Cytat
kasadam
Witam! Czy orientuje się może któraś z Was ile ma się czasu na rejestrację w urzędzie pracy od momentu rozwiązania/wypowiedzenia umowy o pracę przez pracodawcę ( przyczyny ekonomiczne )??? Z góry dziękuję za informację i pozdrawiam
Słyszałam że do 3 miesięcy jesteś jeszcze ubezpieczona przez poprzedniego pracodawce, ale ręki za to nie dam sobie uciąć ;)

Rejestracja w urzedzie pracy

08 sty 2010 - 13:40:06

Nie pomogę bo nie wiem...

Rejestracja w urzedzie pracy

08 sty 2010 - 13:47:36

Cytat
intuition
Cytat
kasadam
Witam! Czy orientuje się może któraś z Was ile ma się czasu na rejestrację w urzędzie pracy od momentu rozwiązania/wypowiedzenia umowy o pracę przez pracodawcę ( przyczyny ekonomiczne )??? Z góry dziękuję za informację i pozdrawiam
Słyszałam że do 3 miesięcy jesteś jeszcze ubezpieczona przez poprzedniego pracodawce, ale ręki za to nie dam sobie uciąć ;)

też tak słyszałam. Jeśli pracowałas na zlecenie to nie ma określonego czasu.

Rejestracja w urzedzie pracy

08 sty 2010 - 14:19:29

ja wiem bo pracuję w urzędzie pracy. macie 6 miesięcy na rejestrację ponieważ bierze sie ostatnie 18 miesięcy pod uwagę i trzeba mieć w ciągu tych 18 mies przepracowane w sumie 1 rok. ale oczywiście im szybciej zarejestrujesz się to masz świadczenia i opłacane są za ciebie składki przez Urząd.

Rejestracja w urzedzie pracy

15 sty 2010 - 12:58:52

Chyba im szybciej tym lepiej. Tak mi się przynajmniej wydaje. Od razu jesteś ubezpieczona i zawsze masz szanse na nowa pracę.

zweryfikowana
Posty: 5.260
Ostrzeżenia: 1/5

Rejestracja w urzedzie pracy

15 sty 2010 - 13:01:57

Niestety nie pomogę,ja rejestrowałam się w UP ,ale wcześniej nigdzie nie pracowałam..:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomysl na nazwe dla spozywczaka