Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy to wstyd??

03 sty 2010 - 00:56:17

Ja byłam konsultantka, ale to wiekszy wydatek niz zarobek.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

czy to wstyd??

03 sty 2010 - 01:02:14

to żaden wstyd, sama jestem konsultatntką już ponad 4 lata, na początku byłam zapisana pod mamę bo nie miałam jeszcze 18 lat, a potem przeszłam na siebie, niedawno zapisałam się jeszcze do betterware i mam 2 razy więcej kasy i ze tak powiem jak się postaram to ok 100zł tyg. mam dla siebie,a czasem i wiecej ;)

niezweryfikowana
Posty: 691
Ostrzeżenia: 1/5

czy to wstyd??

03 sty 2010 - 11:17:32

Cytat
Kicia01
Ja byłam konsultantka, ale to wiekszy wydatek niz zarobek.

tak? a to ciekawe... dlaczego tak uwazasz ja przez 5 lat nie dolozylam ani grosza

czy to wstyd??

03 sty 2010 - 12:14:47

Cytat
LOLLL
Cytat
Kicia01
Ja byłam konsultantka, ale to wiekszy wydatek niz zarobek.

tak? a to ciekawe... dlaczego tak uwazasz ja przez 5 lat nie dolozylam ani grosza


ja równiez nigdy- od samego poczatku- nie dolozylam chocby 1 zł . Wrecz przeciwnie- od samego poczatku zaabiam:) Ale zeby zarabiac trzeba uiec, a nie siedziec w domu i liczyc na to ze zamówinia same przyjdą do domu. Jak ktos nic nie robi to i nie zarabia- tylko placze ze musi dokladac. Zreszta w Avonie nie da sie dokladac o nie ma kwot na minusie, chyba ze nazamawiasz sobie kosmetyków. Ale to inna bajka- jak nazamawiasz sobie to nie mów ze dokladasz, bo robisz to na wlasne zyczenie:)

czy to wstyd??

03 sty 2010 - 12:17:08

nie ma pojęcia :/

czy to wstyd??

03 sty 2010 - 12:26:21

Sadzę, że to przez to, że po 1 konsultantek jest dużo, więc jest to równoznaczne z mniejszym zyskiem. Po drugie jeśli w moim domu by się nie przelewało wolałabym iść do pracy chociażby na weekend popracować 3-4h i mieć te 350zł pewne (wiem bo w wakacje przez miesiąc pracowałam w sob i niedziele po 3-4h) niż liczyć na to że może się coś sprzeda w danym miesiącu. Po 3 trzeba chodzić do ludzi itd.

to tylko moja opinia, ale ja, gdybym musiała, zdecydowanie wolałabym znaleźć pracę w której wiem w 100% ile każdego miesiąca zarobię



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-03 12:32 przez LilPony.

niezweryfikowana
Posty: 691
Ostrzeżenia: 1/5

czy to wstyd??

05 sty 2010 - 13:06:05

Cytat
LilPony
Sadzę, że to przez to, że po 1 konsultantek jest dużo, więc jest to równoznaczne z mniejszym zyskiem. Po drugie jeśli w moim domu by się nie przelewało wolałabym iść do pracy chociażby na weekend popracować 3-4h i mieć te 350zł pewne (wiem bo w wakacje przez miesiąc pracowałam w sob i niedziele po 3-4h) niż liczyć na to że może się coś sprzeda w danym miesiącu. Po 3 trzeba chodzić do ludzi itd.

to tylko moja opinia, ale ja, gdybym musiała, zdecydowanie wolałabym znaleźć pracę w której wiem w 100% ile każdego miesiąca zarobię

wydaje mi sie ze panuje taki stereotyp ze praca w avonie to swoim rodzaju akwizycja i ze konsultantka pracuje chodzac po domach i ,,wciskajac,, kosmetyki, to nie tak.mowisz ze lepiej jest poszukac pracy chociazby w weekendy, oczywiscie ze tak. ja jestem studentką, ponadto pracuje w szpitalu, mam mase zajec i jak bym mogla jakas dodatkowa prace jeszcze znalezc to pewnie tez bym sie zdecydowala i nigdy nie pomyslalabym ze avon ma byc moja jedyna praca bo nikt by przeciez nie wyzyl za takie pieniadze. na avon nie przeznaczam praktycznie wogole czasu- dlaczego? dlatego ze łacze to zajecie z moimi codziennymi obowiazkami. ide do pracy - klade katalogi w dyzurce kolezanki zabieraja do domu i mam gotowe zamowienia, nie musze nigdzie chodzic. ide na uczelnie to dziewczyny same pytaja czy mam nowy katalog i moja praca w tym momencie ogranicza sie na rozdaniu katalogow.
dlatego nie rozumiem jak wiekszosc osob ktorym proponuje bycie konsultantka tlumacza sie ze nie maja czasu, bo czasu na to naprawde nie trzeba wiele. wolalabym juz odpowiedz ze im sie po prostu nie chce. no i tak jak mowisz to prawda ze jest duzo konsultantek z tym sie calkowicie zgadzam

czy to wstyd??

05 sty 2010 - 13:11:27

nie mi sie wydaje że np. tak jak w mojej miejscowości jest już dużo osób zajmujących sie Avonem lub Oriflame i większość osób już u nich zakupuje i nie szuka nowych konsultantek> może być jeszcze brak czasu albo lenistwo . Ja osobiście tez bym chciala zostac konsultantka tylko u mnie juz mało osób kupuje i chyba jest z 50 konsultantek na 12 000 mieszkanców więc zero przyszłości . xDD

czy to wstyd??

05 sty 2010 - 13:12:49

kosmetyki -- jakosc jest do dup*** sa tandetne (chyba tylko niektore perfumy sa ok) cena nie zgrywa sie wogole z jakoscia, makijarze w katalogach sa przerabiane 100 razy a tak naprawde zadnych efektow nie ma tak jak to niby jest pokazane w katalogu



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-05 13:16 przez paolka.

czy to wstyd??

05 sty 2010 - 13:18:20

wstyd to kraść

czy to wstyd??

05 sty 2010 - 13:18:29

Moim zdaniem to dlatego że co 4 osoba to konsultantka avon.

czy to wstyd??

05 sty 2010 - 13:22:52

ja byłam konsultantką AVONU I ORIFFLAME i wcale nie jest to takie wesołe i zarobkowe jakby sie wydawało. Leśli ktoś obraca się między ludzmi ,pracuje czy uczy się to polecam.A jeśli jesteś w domu zajmujesz się dziecmi i domem i jes g...... nie zarobek .

niezweryfikowana
Posty: 691
Ostrzeżenia: 1/5

czy to wstyd??

05 sty 2010 - 13:23:45

Cytat
paolka
kosmetyki -- jakosc jest do dup*** sa tandetne (chyba tylko niektore perfumy sa ok) cena nie zgrywa sie wogole z jakoscia, makijarze w katalogach sa przerabiane 100 razy a tak naprawde zadnych efektow nie ma tak jak to niby jest pokazane w katalogu[/quot


a ile kosmetykow z avonu wyprobowalas? i mozna wiedziec jakie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-05 13:24 przez LOLLL.

czy to wstyd??

05 sty 2010 - 13:24:57

tez moze tak byc ze po prostu wiedzą z założenia że ich znajome nie kupują takich kosmetyków, nie stać je lub po prostu są im niepotrzebne, więc po co miałyby marnować pieniądze jak nie miałyby chętnych do zakupów?

czy to wstyd??

05 sty 2010 - 13:27:53

moim zdanem już tyle jest konsultantek,ze ciężko znaleśc osoby,które z nich nie korzystają.Tak wiem na pewno sa ale to nie jest takie łatwe je znaleść.Po drugie dochody z tego są kiepskie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kasa za układanie puzzli