Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

NAUCZYCIELE - i co Wy na to?

29 gru 2009 - 19:58:55

Cytat
AnnaMariaM
to napisz:"Nie wiem co o tym myśleć?"
pozatym nauczuyciele sa do bani:)

płytkie stwierdzenie, ale już dawno zauważyłam, że szafowiczki lubią wrzucić wszystkich do jednego wora.. ;)
moja mama jest nauczycielką i nie powiedziałabym o niej, że jest "do bani", a wręcz przeciwnie - fajna z niej babka.

NAUCZYCIELE - i co Wy na to?

29 gru 2009 - 20:13:37

bywają znośni nauczyciele ...
niestety tylko bywają
kadra mojej zakichanej szkoły nie jest imponująca
i pewnie taka pozostanie
a moje poglądy polityczne są strasznie płytkie
mianowicie uważam że polska jest do bani !!!
dzięki tym politykom ze sztucznymi uśmieszkami
taka ze mnie patriotka cóż ...
ale tematem jest książka a nie moje poglądy polityczne ...

NAUCZYCIELE - i co Wy na to?

29 gru 2009 - 20:17:43

Aż mi się nie chce tego komentować...

zweryfikowana
Super Moderator
Posty: 9.131

NAUCZYCIELE - i co Wy na to?

29 gru 2009 - 20:18:03

Ciekawe czy uczniowie sa imponujący.
Nauczyciele jak wszystkie inne grupy zawodowe: lekarze, adwokacji, policjanci mają ludzi ,,do bani'' i porzadnych.
A kodeks wcale nie namawia do ,,konfidentowania'' jak któraś napisała ale do sprawiedliwej oceny.

NAUCZYCIELE - i co Wy na to?

29 gru 2009 - 20:56:14

Cytat
nbbo
Ciekawe czy uczniowie sa imponujący.
Nauczyciele jak wszystkie inne grupy zawodowe: lekarze, adwokacji, policjanci mają ludzi ,,do bani'' i porzadnych.
A kodeks wcale nie namawia do ,,konfidentowania'' jak któraś napisała ale do sprawiedliwej oceny.

taa, no przecierz lepiej sobie wmawiac, że jest inaczej :))
lepiej nazwać to po imieniu..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-29 20:56 przez xxxczarnaxxx.

NAUCZYCIELE - i co Wy na to?

29 gru 2009 - 21:36:36

właśnie kształcę się na nauczycielkę i coraz częściej zastanawiam się czy dobrze zrobiłam wybierając taką specjalność. widzę, że w naszym państwie zmierzają do całkowitego sparaliżowania systemu edukacji, zamiast go ulepszać robią wszystko, żeby było gorzej. a byliśmy tak blisko... choć jest pocieszająca myśl, gdyby ten kodeks faktycznie istniał w szkołach, to można by było postarać się o to, aby pomóc niekompetentnym nauczycielom (bo niestety tacy są) np. przez kursy doszkalające bądź znalezienie im stanowiska bardziej dla nich odpowiedniego, a nie od razu ich szykanować. a z drugiej strony można tym pomóc uczniom, bo często się zdarza, że cała klasa nie jest zadowolona ze swojego nauczyciela i powody tego są słuszne, jednak dyrektorowie tego nie zauważają, bo to wpływa na ich reputację... tylko pytanie czy takie są założenia kodeksu? czy to faktycznie tak będzie traktowane? czy może zostanie to wykorzystane tylko do zniszczenia "niewygodnych" kolegów z pracy?

NAUCZYCIELE - i co Wy na to?

30 gru 2009 - 13:10:56

Cytat
nbbo
Ciekawe czy uczniowie sa imponujący.
Nauczyciele jak wszystkie inne grupy zawodowe: lekarze, adwokacji, policjanci mają ludzi ,,do bani'' i porzadnych.
A kodeks wcale nie namawia do ,,konfidentowania'' jak któraś napisała ale do sprawiedliwej oceny.

dokładnie, mądrze mówisz ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Urop kiedy ??