Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 122
Ostrzeżenia: 2/5

Witam Was Serdecznie. Jak uważacie, jaki biznes w dzisiejszych czasach może się sprawdzić? Co byście otworzyły, lub może już prowadzicie? Ja mam sklepiki spożywcze, ale tej branży już niestety nie polecam, ze względu na dużą ilość supermarketów. Pozdr. :)

Cześć :) Ja prowadzę właśnie rozmowy biznesowe ;) Chciałabym otworzyć sklep z odzieżą damską, również większych rozmiarów (do 50), ponieważ duże też jest piękne ;) I może się ładnie ubierać :) Boję się trochę, ale mam nadzieję, że podołam

niezweryfikowana
Posty: 122
Ostrzeżenia: 2/5

Na pewno podołasz :) Sklep z odzieżą jest taką kobiecą..przyjemną branżą. Miałam kiedyś sklep z bielizną i miło te czasy wspominam :)

w dzisiejszych czasach w dobie kryzysu nic się nie opłaca :(

kto nie ryzykuje ten nie ma :) trzeba miec glowe do interesów, pomysł i dobre lokoom.... a no i utrzymac sie na rynku.... jak ktos jest odwazny to oczywiscie warto probowac...

Cytat
badxgirl
w dzisiejszych czasach w dobie kryzysu nic się nie opłaca :(
Nie bądźmy pesymistami, przecież cos trzeba robić i jakoś żyć ;)

Cytat
intuition
Cytat
badxgirl
w dzisiejszych czasach w dobie kryzysu nic się nie opłaca :(
Nie bądźmy pesymistami, przecież cos trzeba robić i jakoś żyć ;)

no tak robić można naprawde wiele ale ciężko jest osiągnąć samodzielnie sukces i utrzymywać się np. ze sklepiku

prywatne przedszkole to jest biznes dostajesz dotacje i działasz jedyny minus trzeba być pedagogiem ze stazem

Ja niebawaem otwieram sklep z odzieżą, mam zamiar zrobić wielkie boom...:)
Coś innego od całej reszty..:)
Narazie nic więcej nie mówię, żeby nie zapeszać..;

niezweryfikowana
Posty: 122
Ostrzeżenia: 2/5

Jest wiele firm które może nie zarabiają kokosów ale się utrzymują na rynku. Uważam że jest wiele pozytywów w prowadzeniu własnej działalności..Ale ale zeszliśmy troszkę na inny temat :)
A więc zakładając że mamy moc chęci...to w jakiej branży jeszcze warto wystartować..
A co myślicie o fotografii ślubnej?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-29 15:34 przez 0kasia10.

Tak, sztuka to utrzymać się na rynku, no ale po coś się ma wyobraznię.;) i kreatywność.;

Cytat
badxgirl
w dzisiejszych czasach w dobie kryzysu nic się nie opłaca :(
g.. prawda, jak masz pomysl, odpowiednie cechy, troche szczescia to sie uda. Za duzo ludzi jest ktorym sie powodzi

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NAUCZYCIELE - i co Wy na to?