Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzisiaj zadzwonił z życzeniami mój ex.. Nie jesteśmy ze sobą już 2 lata, więc bardzo się zdziwiłam. Rozmawialiśmy o błahych sprawach aż spytał mnie co teraz robię. Odpowiedziałam zgodnie z prawdą, że szukam pracy. I on zaproponował, żebym wysłała mu CV to coś poradzi, bo ma dużo znajomości, ostatnio trochę się u niego zmieniło i kontakty w branży, która mnie interesuje są.. I tu moje pytanie, czy skorzystać? Do tej pory wychodziłam z założenia, że sama do wszystkiego dojdę,..Jestem trochę zdesperowana, byłam już na tylu rozmowach o pracę i wszystkie się kończą tak samo, bo albo z moim wyglądem coś nie tak, albo nie znam j.ukraińskiego :P Bardzo zależy mi na pracy.. Ale nie ukrywam, że się boję. Szczególnie reakcji mojego obecnego partnera. Napewno by się wściekł, gdyby dowiedział się, że człowiek którego nienawidzi (tak mi kiedyś powiedział) coś dla mnie jeszcze zrobił. I czy wogóle możliwa jest taka bezinteresowność? Nie chcę po miesiącu czy dwóch dostać 'rachunku' od ex, bo kocham mojego faceta i przenigdy go nie zdradzę

Nie jesteście już ze sobą dwa lata, więc sporo czasu minęło. Powinien myśleć już o Tobie tylko jak o znajomej, której po prostu ma możliwość pomóc. Ja skorzystałabym z tej okazji. Kiedyś może będziesz mogła mu się jakoś odwdzięczyć, co wcale nie oznacza zdrady :) Zazdrosnemu chłopakowi powiedz, że to ON jest najwspanialszy na świecie, daj mu parę buziaków i zapomni o byłym,hehe :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-25 23:35 przez marysiamd.

powiem Ci , że jeśli Twój ex sie odezwał to napewno nie bez powodu ... dlatego lepiej zrezygnuj z tej propozycji pomocy , ponieważ to się może źle skończyć

Ja bym skorzystała. A jaka to branża? A co do chłopaka to wytłumacz mu , że inaczej nie znajdziesz pracy , a musisz jakoś życ :)

Eeej... To,że się odezwał tak bez powodu faktycznie trochę dziwne... zachciało mu sie telefonicznej pogaduszki? hmm ale my jestesmy dziewczynami, nigdy nie zrozumiemy samców :P Trzeba wierzyć w jego dobrą wolę,hehe

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

hym.. niekoniecznie musi to byc cos za cos..
ja swoim znajomym zalatwiam u siebie prace bezinteresownie.

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Blondyneczka88
powiem Ci , że jeśli Twój ex sie odezwał to napewno nie bez powodu ... dlatego lepiej zrezygnuj z tej propozycji pomocy , ponieważ to się może źle skończyć

Ja tam wierzę w ludzką bezinteresowność. Nie wszyscy są przebiegłymi szujami;-)
Nie dajmy się zwariować.

Taka jest prawda, że bez czyjejś pomocy w ewnym momencie możesz nie dać rady się wybić, a jesli jest Ci to potrzebne - skorzystaj... zawsze można zrezygnować, a niżeli bić się potem w pierś, że się nie spróbowało. Jednak upewnij się, że zamiary ex nie są podejrzane i czegoś nie ukrywa... :)

możesz wysłać, zobaczyć jak to się dalej potoczy, na nic już teraz się nie zgadzasz, niczego mu przecież nie obiecujesz, zobaczysz co ci zaproponuje, a zawsze możesz zrezygnować jak wyczujesz jakiś podstęp,
ja myślę, że skoro naprawdę ciężko ci o pracę warto skorzystać, ale z pewną ostrożnością ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

To zalezy od tego, w jakich jesteście stosunkach. Tzn. czy rozstaliście się w zgodzie czy w gniewie.
Jesli chowasz do niego jakąś urazę to odmów, a jeśli nie to porozmawiaj z obecnym partnerem i postaraj się go przekonać :)

hmm szczerze? skorzystalabym. To ze to zaproponowal nie znaczy ze od razu musi cos chciec, ja np. jestem taka osoba ze bym zalatwila jakbym miala mozliwosc, juz taka pomocna jestem, no ale to facet.. hmm.. wierzmy, ze oni tez potrafia tacy byc ;)))

Cytat
martuuus
To zalezy od tego, w jakich jesteście stosunkach. Tzn. czy rozstaliście się w zgodzie czy w gniewie.
Jesli chowasz do niego jakąś urazę to odmów, a jeśli nie to porozmawiaj z obecnym partnerem i postaraj się go przekonać :)
no dokladnie, tu jeszcze mozna powiedziec dochodzi fakt ze to byly facet i wazne w jakiej atmosferze sie rozstaliscie. Jesli chodzi o mnie, to rzucilabym sluchawka jesli by zadzwonil wogole, ale juz z innym bym porozmawiala i podziekowala za pomoc :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-25 23:50 przez filipinka5.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.944

Dla mnie to jest w pewnym sensie układ, i w zyciu bym na niego nie poszła.

ja rowniez uwazam ze warto skorzystac

Cytat
martuuus
To zalezy od tego, w jakich jesteście stosunkach. Tzn. czy rozstaliście się w zgodzie czy w gniewie.
Jesli chowasz do niego jakąś urazę to odmów, a jeśli nie to porozmawiaj z obecnym partnerem i postaraj się go przekonać :)
Rozstaliśmy się w specyficznych okolicznościach ;) Byliśmy umówieni jak zwykle na kawe w tygodniu, miał zadzwonić dzień wcześniej i powiedzieć o której bedzie mógł się spotkać i dłuuuuuugo mu zeszło ;) A ja pierwsza się nie odezwałam. Ostatnie 'bajeczne' dni były w grudniu, może mu się przypomniało?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odszkodowanie i zmuszanie do pracy