Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wyglądam zbyt młodo :/

21 gru 2009 - 23:17:38

Taki sam mam problem .. Wszędzie muszę "maszerować" z dowodem :) co do założycielki tego wątku i nie tylko, ciesz/cie się tym, że Cie/Was odmładzają! Dziwi mnie jednak fakt, że nie chciała Cię przyjąć ze względu na wygląd..

wyglądam zbyt młodo :/

21 gru 2009 - 23:26:48

Ostatnio idąc z chłopakiem przez miasta za sobą usłyszałam komentarz jakiejś kobiety: "boże do czego to doszło żeby dzieci prowadzały się z chłopakami po mieście" byłam w takim szoku, że az jej nic nie powiedziałam. Mam 19 lat niedługo 20 a ludzie daja mi 12? Najwięcej ile usłyszałam to 15. Idąc do monopolu bez dowodu sie nie obejdzie, a i sprawdzają go dookoła czy jakiś sztuczny nie jest xD ale ja się tym nie przejmuję. Bawi mnie to wręcz. Fakt wyglądam bardzo młodo, ale kiedyś będę się z tego cieszyła, bo po co postarzac sie na siłe jak niektórzy? :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

wyglądam zbyt młodo :/

21 gru 2009 - 23:26:57

Ja niedawno byłam na piwie z koleżanką.
Podeszłam z portfelem, bo wiedziałam, że zapyta mnie o dowód (zawsze pyta, dobrze mnie pamięta, bo swojego czasu często bywałam w tej pizzeri).
No i oczywiście zapytała, jak mnie wkurza to ironiczne "a dowód jest?". Otworzyłam portfel i okazało się, że nie mam xD
Ale miałam za to prawo jazdy :D Zapytałam ją "a prawo jazdy może być?" jednocześnie podając jej do ręki. Jej mina bezcenna :D

Cytat
villemo225
Ostatnio idąc z chłopakiem przez miasta za sobą usłyszałam komentarz jakiejś kobiety: "boże do czego to doszło żeby dzieci prowadzały się z chłopakami po mieście" byłam w takim szoku, że az jej nic nie powiedziałam. Mam 19 lat niedługo 20 a ludzie daja mi 12? Najwięcej ile usłyszałam to 15. Idąc do monopolu bez dowodu sie nie obejdzie, a i sprawdzają go dookoła czy jakiś sztuczny nie jest xD ale ja się tym nie przejmuję. Bawi mnie to wręcz. Fakt wyglądam bardzo młodo, ale kiedyś będę się z tego cieszyła, bo po co postarzac sie na siłe jak niektórzy? :)

mój dowód tez tak oglądają :D

haha najlepiej jak miałam 16 lat i moja kuzynka (w tym samym wieku) miała wówczas dowód tymczasowy.
Poszłysmy na piwko, jak to gówniary ;P
Babka poprosiła o dowód i odesłała nas z kwitkiem, bo spojrzała na datę urodzin mojej kuzynki xD



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-21 23:32 przez martuuus.

wyglądam zbyt młodo :/

21 gru 2009 - 23:32:23

Cytat
JadowitaBiedronka
Mnie ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej powiedziała, ze nawet nie przyjmie i nie przejży mojego cv bo jestem za niska ;P a do jej gabinetu prowadziła mnie dziewczyna o tym samym wzroście, tyle że sporo grubsza (mam 158cm) strasznie się wkurzyłam, bo po 1 zależy mi na znalezieniu dodatkowej pracy, po 2 wzrost to mój spory kompleks;/ a Ty się nie przejmuj :) akurat to młodo się wygląda (też wyglądam na 17 a mam 21) nie jest takie złe...pomyśl sobie co będzie kiedyś :) Pozdrawiam :* i powodzenia w dalszym szukaniu :)

158 i kompleks ? ja mam z jakieś 150 czy 153 i co mam powiedzieć ? przyzwyczaiłam się do wzrostu ; ) mam 19 lat, a wyglądam na 16.. jak narazie wkurza mnie to, ale wiem, że za parę lat będę się cieszyć, gdyż moja mama ma 37 lat, a wygląda na moją starszą siostrę, jakby była po 25 ; P a mój tato to już wogóle ; D

wyglądam zbyt młodo :/

21 gru 2009 - 23:32:32

Spoczko, mam to samo :) Kiedyś miałam praktyki w gimnazjum i pani na historii dała mi test do rozwiązania (praca klasowa) , powiedziałam jej zgodnie z prawdą, że już go rozwiązywałam, a ona: "kiedy dziecko?"... "hm... jakieś 9 lat temu :) ", mnóstwo mam takich sytuacji i też zawsze muszę mieć przy sobie dowód bo piwa mi nie sprzedają :)

wyglądam zbyt młodo :/

21 gru 2009 - 23:45:33

Ja mam 20, a dają mi dużo mniej (moje zdjęcie w avatarze). Niedawno byłam na weselu i "bajerował" mnie 15-latek :) Nie mówiłam mu, że jestem od niego sporo starsza, bo miałam niezły ubaw, ale jak mu w końcu powiedziałam to biedny nie wiedział co zrobić i unikał mnie przez resztę wesela :))) Na tej samej imprezie tańczyłam z panem około pięćdziesiątki i spytał mnie do której klasy podstawówki chodzę :) Jak mu powiedziałam, że od października zaczynam drugi rok studiów to trochę dziwnie się na mnie spojrzał, nie wiem czy uwierzył :)

wyglądam zbyt młodo :/

23 gru 2009 - 12:58:54

to chyba jakieś kpiny, ja pracowałam kiedyś jako asystentka prezesa zarzadu, a zaczynając prace miałam 22 lata, wygladałam na mniej przynajmniej o 3 lata i to mnie nie zdyskwalifikowało więc dla mnie to dziwne, byc moze to był tylko pretekst

wyglądam zbyt młodo :/

23 gru 2009 - 13:01:50

może się od razu nie spodobałaś więc musiała coś wymyślić ;>

wyglądam zbyt młodo :/

23 gru 2009 - 13:07:19

a ja mam ciagle taka sytuacje mam 24 lada moment 25 a daja mi 19 czasem mniej ;/ masakra z jednej strony to plus , ale wkurzylam sie kiedys bardzo.. bylam koordytnatorem promocji poprosilam chlopaka o pomoc zeby zaniosl materialy promocyjne a pani mnie chciala pogonic z biura twierdzac ze jestem hostessa a chlopak to koordynator ;/ buu ale miala mine jak sie okazalo ze hostessy pracuja dla mnie :D

wyglądam zbyt młodo :/

23 gru 2009 - 13:07:25

ten sam problem.

mam 21 lat - wyglądam na 18 !

z powodu tego że wyglądam bardzo młodzieńczo pofarbowałam moje blond włoski na ciemne (i tak w nich się lepiej czuje) i mimo to dalej ten sam efekt !!!

Myślą, że jestem małolatą.

wyglądam zbyt młodo :/

23 gru 2009 - 13:11:46

Ja mam 25 a dają mi max 18 :)
Ostatnio robiłam imprezę urodzinową dla rodziny w knajpie. Pojechałam zarezerwować salę i pani kierownik restauracji nie mogła uwierzyć, że to nie moja 18-stka :)
Kiedyś też do moich drzwi zapukała jakaś kobieta. Gdy jej otworzyłam spytała: "Czy jest ktoś z dorosłych?" Zamurowało mnie bo od ponad 6 lat nie mieszkam już z rodzicami...
A jak miałam 22lata wyglądałam na 15. To był dopiero koszmar...Znajomy mówił, że głupio mu się gdzieś ze mną pokazywać bo wyglądam jak jego młodsza siostra :)
Teraz już się z tego cieszę :)

wyglądam zbyt młodo :/

23 gru 2009 - 13:15:40

ja też nie wyglądam na swój wiek . mam 14 lat , a wszyscy mówią , że wyglądam i zachowuje sie jakbym miała16, 17 . nie wiem czy mam się z tego powodu cieszyć, czy nie . jak narazie jest okej, ale pozniej jak bede mieć powiedzmy 20 lat, a ktos mi powie że mam 30 to się załamie .. i co ja mam z tym zrobic?

wyglądam zbyt młodo :/

23 gru 2009 - 13:15:43

ja ostatnio mialam ze pani mnie poprosila o dowod w sklepie bo nie chciala uwierzyc ze jestem poelnoletnia a mam 25 lat
a najlepsze ze juz mam mgr przed imieniem i nazwiskiem a nikt nie daje mi lat co ciekawe na ostatniej rozmowie o prace wzieli mnie za malolate czasem to jest mile a czasem upierdliwe:(:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-23 13:19 przez AnnaMariaM.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

umowa zlecenie - rachunek