Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

dieta organizacja

6 minut temu

przestrzeganie diety

23 minut temu

skuteczna dieta

59 minut temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy to jest ogłoszenie o prace?

15 gru 2009 - 16:21:31

Moze moje pytanie wyda sie glupie, ale znalazlam takie ogloszenie na internecie w moim zawodzie i nei jestem do konca pewna czy ten zwrot: udzielanie swiadczen zdrowotnych to znaczy ze szukaja kogos do pracy tak?
Oto tresc ogloszenia:

Dyrektor Ośrodka Rehabilitacyjno-Terapeutycznego dla Dzieci i Młodzieży ogłasza konkurs na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie:1.lekarskiej ambulatoryjnej opieki rehabilitacyjnej i porad lekarskich w ośrodku rehabilitacji dziennej, 2.ambulatoryjnych świadczeń specjalistycznych w poradni wad postawy, 3.czynności zawodowych mgr fizjoterapii/rehabilitacji medycznej, 4.logopedii.

Czy to jest ogłoszenie o prace?

15 gru 2009 - 16:28:03

Tak jest to ogloszenie o prace :) napisane pieknie ;) takim jezykiem NFZ ;) pozdrawiam :)

Czy to jest ogłoszenie o prace?

15 gru 2009 - 16:31:19

Cytat
princessa87
Moze moje pytanie wyda sie glupie, ale znalazlam takie ogloszenie na internecie w moim zawodzie i nei jestem do konca pewna czy ten zwrot: udzielanie swiadczen zdrowotnych to znaczy ze szukaja kogos do pracy tak?
Oto tresc ogloszenia:

Dyrektor Ośrodka Rehabilitacyjno-Terapeutycznego dla Dzieci i Młodzieży ogłasza konkurs na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie:1.lekarskiej ambulatoryjnej opieki rehabilitacyjnej i porad lekarskich w ośrodku rehabilitacji dziennej, 2.ambulatoryjnych świadczeń specjalistycznych w poradni wad postawy, 3.czynności zawodowych mgr fizjoterapii/rehabilitacji medycznej, 4.logopedii.

tez jestem fizjo:) tak ogloszenie , udzielanie swiadczen= tu: rehabilitacja lecznicza

Czy to jest ogłoszenie o prace?

15 gru 2009 - 16:36:57

yy,,, dobrze, że na tym portalu są takie mądre Kobiety :) dla mnie to ogłoszenie też jest czarną magią :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mój własny lumpeks