Obecnie rozmawiamy o:

e-papieros

gorący temat

srebrna biżuteria

3 minuty temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WŁASNY SKLEP ATMOSPHERE

15 gru 2009 - 15:38:18

aaaa, a ja myślałam, że Tobie cho o taki autentyczny sklep ATMOSPHERE z prawdziwego zdarzenia heh...

zweryfikowana
Posty: 1.151
Ostrzeżenia: 1/5

WŁASNY SKLEP ATMOSPHERE

15 gru 2009 - 15:38:51

puchuskubatek - zgadam sie z twoja wypowiedzia . bo chce wlasnie inna nazwe sklepu . ale ciuchy miedzy innymi tej firmy . moja ciotka ma poprostu stoisko i granitury róznych firm . i chcialabym rózwniez w taki sposob to rozplanowac . ja w moim miescie mam sklep z ubraniami z atmosphere i z tego co wiem bardzo dobrze prosperuje ;)

WŁASNY SKLEP ATMOSPHERE

15 gru 2009 - 15:42:02

NIE ROZUMIEM DLA CZEGO NIE MA W POLSCE TEGO SKLEPU PO PROSTU DLA MNIE TO JEST NIEZROZUMIAŁE EH...

WŁASNY SKLEP ATMOSPHERE

15 gru 2009 - 15:42:29

A nie możesz otworzyć w Warszawie?
Często bym wpadała do Ciebie:))))

WŁASNY SKLEP ATMOSPHERE

15 gru 2009 - 15:43:03

Cytat
anies00
Czy Ty myślisz, że to jest tak hop siup?:) Sieć Primark jest tylko na wyspach brytyjskich, musiałabyś w ranchaising wykupić pozwolenie na markę to są gigantyczne koszty, więc wątpię, że Cię na to stać. W dodatku to angielska marka, nigdzie indziej nie ma sieci ich sklepów.

hehehe. Mialam to samo pisac... do tego doloze ze zakladajac sklep wyrobionej marki , w tym przypadku ATMOSPHERE to zaplacisz za otworzenie sklepu kilka milionow + nieruchomosc i podstawowe koszty zwiazane z prowadzeniem dzialanosci.

Proponuje raczej otworzyc zklep o nazwie "X" i stac sie importerem zagranicznych marek... Kupisz na promocji, a tutaj bedziesz do przodu... Polak kupi nawet gówno w papierku, byle papierek miał tylko marke...

WŁASNY SKLEP ATMOSPHERE

15 gru 2009 - 15:43:48

Cytat
martuuus
Penny (czy jakos tak ;P)
hmm, zdaje się, że 'penny' to zdrobnienie od jednego pensa angielskiego, spolszony to 'funciak' czyli takie sklepy jak u nas 'wszystko za 5 zł':) te sklepy, a raczej sieć sklepów nie sprzedają ciuchów atmo (chyba, że z drugiej ręki) :) nie wiem czy t-k max nie ma licencji na atmo, ale tam to jak w primarku- wszystko i nic ;)

WŁASNY SKLEP ATMOSPHERE

15 gru 2009 - 15:47:29

w Polsce nie ma możliwości franchisingu atmosphere, sprawdziłam :) A kupowanie i przywożenie towaru to też nie może się odbywać na zasadzie 3 walizek każdorazowo i przed celnikami świecić oczami, że 4 takie same bluzki w różnych rozmiarach to tylko dla siebie :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

WŁASNY SKLEP ATMOSPHERE

15 gru 2009 - 15:49:41

Cytat
paulinka89krakow
NIE ROZUMIEM DLA CZEGO NIE MA W POLSCE TEGO SKLEPU PO PROSTU DLA MNIE TO JEST NIEZROZUMIAŁE EH...

a ja się cieszę. Wyobraź sobie, że w Polsce, w każdym większym mieście jest primark (zakłając, ze ceny byłyby takie jak na wyspach, czyli śmieszne). Każda z nas by się tam ubierała, bo mają tam fajne ciuchy. Nie dość, że teraz wszędzie pełno klonów to co byłoby, gdyby Primark był tak łatwo dostępny?
Wszystkie byśmy tak samo wyglądały ;)

WŁASNY SKLEP ATMOSPHERE

15 gru 2009 - 15:51:59

myślę, że nie masz żadnych szans. Musiałabyś licencje zapłacić , jesli ma być to sklep firmowy. A licencje sklepow z ciuchami zaczyna się od ok. 60 tysięcy do 130 tysięcy tylko za to, że masz nazwę "Atmosphere". Raczej wątpie, że Cię na to stać.

WŁASNY SKLEP ATMOSPHERE

15 gru 2009 - 15:53:53

Cytat

słyszałam, że to zamiennnik Primarku, ale mogę się mylić ;)
oczywiście, być może ktoś tak nazywa Primark, bo to właśnie jest taki funciak tylko większy:)

Ja z mamą i bratem zastanawialiśmy się nad otworzeniem internetowej sprzedaży ubrań z tanich sklepów z anglii. Ludzie w Polsce tym nie gardzą, a ceny są naprawdę zadowalające. Tylko właśnie problem jest z masowym przewozem ubrań zza granicy. Rozwiązaniem jest obcinanie metek, jak na przykład ta hurtownia w Chorzowie (nie pamiętam nazwy), gdzie ubrania można kupować tylko od 20 sztuk w górę... Ale chyba za dużo z tym zachodu:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-15 15:55 przez Zuosnica.

WŁASNY SKLEP ATMOSPHERE

15 gru 2009 - 15:58:04

u mnie w miejscowości był sklep i sie nie utrzymał ;/ za drogie rzeczy były .. fajnie jakby Ci sie udalo na przecenach pokupowac rzeczy , i dodam ,że w tym sklepie były rzeczy rożne np 2 sweterki jednego fasonu , kolejne 2 sweterki z innego fasonu itd , nie było po 10 sweterków tych samych

WŁASNY SKLEP ATMOSPHERE

15 gru 2009 - 15:58:04

u mnie w 50-tysięcznej miejscowosci było cos takiego, ale bylo tak drogo ze po jakichs 3 miesiach zwineli swoja dzialnosc ;p

WŁASNY SKLEP ATMOSPHERE

15 gru 2009 - 16:01:39

U mnie w miescie jest sklep z ciuchami primarku i nie ma tam innych marek. Istnieje juz dlugo, ale rzeczywiscie pod innym szyldam :)

WŁASNY SKLEP ATMOSPHERE

15 gru 2009 - 16:03:19

ze ściąganiem ubrań przez najomych masz dobry pomysł, moja kuzynka tak robi, znajoma przysyła jej z anglii ubrania kupione na wyprzedażach np. Mexx a ona sprzedaje je w swoim sklepie w niewielkim mieście, jak narazie nie narzeka ;)

WŁASNY SKLEP ATMOSPHERE

15 gru 2009 - 16:04:10

Cytat
anies00
Czy Ty myślisz, że to jest tak hop siup?:) Sieć Primark jest tylko na wyspach brytyjskich, musiałabyś w ranchaising wykupić pozwolenie na markę to są gigantyczne koszty, więc wątpię, że Cię na to stać. W dodatku to angielska marka, nigdzie indziej nie ma sieci ich sklepów.

nie zgadzam sie, moja mama pracuje w Holandii i w Rotterdamie jest ten sklep... jedyny w Holandii Primark

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy to jest ogłoszenie o prace?