Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

20 sekund temu

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WŁASNY SKLEP ATMOSPHERE

15 gru 2009 - 16:05:07

Zgadzam się z manga24 , bo sama o tym pomyśle słyszałam i własnie tak to miało wyglądać , a wycinanie metek chyba nie da ci zysku , bo bądzmy szczerzy ale większość teraz ludzi patrzy własnie na metki więc ... I nawet jeżeli byłaby to nowa rzecz to czy byś chciała chodzić z wyciętą metką ?
Pomysł fajny ale jeżeli chcesz miec zyski to proponowałabym otwarcie jednak w większym miejscie niż tylko w miasteczku :P
Albo może warto pomysleć o sprzedarzy przez internet ? ;)

WŁASNY SKLEP ATMOSPHERE

15 gru 2009 - 16:08:36

nie lepiej po prostu sprzedawać przez internet? to Ci się chyba najbardziej opłaci..

WŁASNY SKLEP ATMOSPHERE

15 gru 2009 - 16:09:48

dobry pomysł, tylko jak mówia dziewczyny nie możesz sklepu nazwać Atmopshere bo to nielegalne :) najlepiej otwórz komis i sprzedawał sobie rzeczy tej firmy. Ja tez myśle o sklepie ale internetowym i też mam zamiar sprzedawać ciuszki tej firmy no i nie tylko. Mieszkam w Anglii i nie musze daleko wyjeżdzać żeby zaopatrzyć się w towar. Bede sprzedawać rzeczy online, bedę je wysyłac stad i z Polski, mam nadzieje że to wypali. A wy jak dziewczyny myślicie??? Dobry pomysl

WŁASNY SKLEP ATMOSPHERE

15 gru 2009 - 16:10:43

A ja ci proponuje znaleśc inny pomysl,i złożyć wniosek o dotacje z unii. Bo ten sklepik raczej by Ci się nie utrzymał..

WŁASNY SKLEP ATMOSPHERE

15 gru 2009 - 16:12:32

Pomysł świetny ale tylko żeby ceny były takie jak w primarku to rozumiem ale pewnie trzeba też ma tym coś zarobić ... a na wysyłkę z Anglii nie wiem czy by się opalało bo po pierwsze długo idzie, nie jest zbyt tania i może się coś stać a trakcie ( nasza kochana poczta polska ;* )

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

WŁASNY SKLEP ATMOSPHERE

15 gru 2009 - 16:14:51

Wszystko zależy od cen i tego jak szybko wstrzelisz się w te okazję. Moje wnioski są takie (a mieszkam w małym miasteczku) ubrania z atmosphere można już dostać za małe pieniądze, sklepy z końcówkami różnch kolekcji oferują już je za kilkanaście do kilkudziesięciu złotych ( wczoraj kupiłam nową kieckę z atmo za 10 zł)
Po drugie liczy się czas, ludzie powoli zaczynają otwierać oczy, że primak to sklep w których jest tanio i nie chcą dawać się naciągać rodakom kupując po zawyżonych cenach...Zaczynamy zauważać jak kiepska jest jakość tych ubrać i ile faktycznie powinny one kosztować. Pomysł ma sens jeśli ubrania będziesz nabywać w okresie wyprzedaży lub postarasz się o jakieś końcówki, odrzuty i ustalisz konkurencyjne ceny ( 20- 50 zł w zależności od tego jaka część garderoby to będzie). I spiesz się dziewczyno bo takie pomysly już dawno kiełkują w głowach innych kobiet interesujących się modą....Grunt to nie dać się uprzedzić. Moda i szał na atmosphere też niedługo przeminie.

WŁASNY SKLEP ATMOSPHERE

15 gru 2009 - 16:17:39

Cytat
prajmani
Pomysł świetny ale tylko żeby ceny były takie jak w primarku to rozumiem ale pewnie trzeba też ma tym coś zarobić ... a na wysyłkę z Anglii nie wiem czy by się opalało bo po pierwsze długo idzie, nie jest zbyt tania i może się coś stać a trakcie ( nasza kochana poczta polska ;* )

dla zainteresowanych
paczki z anglii do polski ida okolo 5 dni, cena to za 20 kg 20 funtow, czyli 90zl, paczka jest ubezpieczona, takze w razie zaginiecia oddaja kase. wysylalam nie raz i jestem zadowolona, ale wiadomo przy wiekszej ilosci rzeczy chyba nie jest to oplacalne

WŁASNY SKLEP ATMOSPHERE

15 gru 2009 - 16:18:00

Cytat
martuuus
Cytat
paulinka89krakow
NIE ROZUMIEM DLA CZEGO NIE MA W POLSCE TEGO SKLEPU PO PROSTU DLA MNIE TO JEST NIEZROZUMIAŁE EH...

a ja się cieszę. Wyobraź sobie, że w Polsce, w każdym większym mieście jest primark (zakłając, ze ceny byłyby takie jak na wyspach, czyli śmieszne). Każda z nas by się tam ubierała, bo mają tam fajne ciuchy. Nie dość, że teraz wszędzie pełno klonów to co byłoby, gdyby Primark był tak łatwo dostępny?
Wszystkie byśmy tak samo wyglądały ;)


masz racje z jednej strony :) a z drugiej gdyby u nas każdy się rzucał na ubrania to może zamiast 100 fasonów pojawiło by się 200 fasonów i spotkać swojego klona byłoby możliwe już 1 do 200 a nie 1 do 100 :) to już coś :P

WŁASNY SKLEP ATMOSPHERE

16 gru 2009 - 20:46:29

Cytat
martuuus
Cytat
paulinka89krakow
NIE ROZUMIEM DLA CZEGO NIE MA W POLSCE TEGO SKLEPU PO PROSTU DLA MNIE TO JEST NIEZROZUMIAŁE EH...

a ja się cieszę. Wyobraź sobie, że w Polsce, w każdym większym mieście jest primark (zakłając, ze ceny byłyby takie jak na wyspach, czyli śmieszne). Każda z nas by się tam ubierała, bo mają tam fajne ciuchy. Nie dość, że teraz wszędzie pełno klonów to co byłoby, gdyby Primark był tak łatwo dostępny?
Wszystkie byśmy tak samo wyglądały ;)
cło i podatki by sprawiły że u nas tak niskich cen by nie było:( h&m też jest taniutkie a co w Polsce? drogo!!!!! a tam to przeciętniaki sie ubieraja bo tanio!!!!!

zweryfikowana
Super Moderator
Posty: 9.131

WŁASNY SKLEP ATMOSPHERE

24 gru 2009 - 01:38:59

To nie takie proste jak już zauwazyłaś, trzeba podpisać z firmą umowę itd a widocznie nie chcą oni wprowadzać swojej marki na rynek polski z jakiegoś powodu i właśnie dlatego nie ma u nas ich skleow ale sposób jest dobry np zakładając komis rzeczy nowe i używane;)

WŁASNY SKLEP ATMOSPHERE

24 gru 2009 - 02:04:23

fajny pomysł ... Ale czy podołasz?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy to jest ogłoszenie o prace?