Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hostessa - menager

14 gru 2009 - 22:14:43

Czesc :)
Czy była ktoras z Was hostessa? JEdni mowia ze trzeba byc wysokim i o wygladzie modelki a inni ze niekoniecznie.
Mam koelzanke co wcale nie jest wysoka (nie cale 160) i z nadwaga i ma swojego menagera :)
Ale to prawda ze trzeba wyslac swoje zdjecie i wymiary ?
Nie mam pojecia o co w tym chodzi ;/ Wszedzie slysze co innego , dlatego chcialabym sie dowiedziec cos od Was

Hostessa - menager

14 gru 2009 - 22:18:19

to zalezy co sie kryje pod pojeciem hostessy. Jesli zwykla promocja w tesco to nie trzeba miec wygladu modelki ani wymiarow ;) Pewnie jesli chodzi juz o jakies pokazy to sa wiele wieksze wymagania, ale w tym to sie juz nie orientuje.

Hostessa - menager

14 gru 2009 - 22:18:41

byłam hostessą, pracowałam dla especto i eskadry a do modelki mi daleko. musisz być odważna i ładnie się uśmiechać. co do menagera - a po cho..rę ci on?

Hostessa - menager

14 gru 2009 - 22:32:57

No wlasnie co do menagera .. to slyszlaam ze organizuje, znajduje on te wszystkie promocje np w tesco i nas wkreca
Nosze XS/S ale jestem niska ... ;/ i nie weim czy to nie bedzie przeszkadzac ..162.. ale jak ubiore obcasyy to juz lepiej :P

Hostessa - menager

14 gru 2009 - 22:40:46

Cytat
bibelotka
No wlasnie co do menagera .. to slyszlaam ze organizuje, znajduje on te wszystkie promocje np w tesco i nas wkreca
Nosze XS/S ale jestem niska ... ;/ i nie weim czy to nie bedzie przeszkadzac ..162.. ale jak ubiore obcasyy to juz lepiej :P
no co Ty.... nie mow ze o tesco Ci chodzi. Kochana do tesco nie musisz miec zadnych wymiarow, wazne zebys po prostu byla solidna, bajerowala tych ludzi, otwarta, usmiechnieta :)

Hostessa - menager

14 gru 2009 - 22:45:27

ja pracowałam jako hostessa w klubach, tzn. stoisz na szpilach minimum 10cm przez 4-5 godzin, ladnie sie usmiechasz, na impresach martini hostessy "robiły za kelnerki", ogolnie spoko praca jesli nie przeszkadzają Ci wysokie buty i eleganckie sukienki. mam 170cm i byłam jedną z wyzszych osob wiec raczej wzrost nie byl glownym kryterium, rozmiar xs/s mały biust :p haha biust tez nie był wyznacznikiem dostania pracy :p spoko kasa od 15 do 40zł na godzine netto (moja najwyzsza stawka to 40, moze gdzieś dają więcej), wiec jak dla mnie to ok :) zpraszam do mojego profilu jesli ktoś ciekawy jak wyglądam :p

Hostessa - menager

14 gru 2009 - 22:52:20

z Tym tesco to byl tylko przyklad :)

Hostessa - menager

15 gru 2009 - 00:25:51

ale to wystarczy zobaczyc jakie dziewczyny sa na promocjach :) mlodziutkie, niektore bardzo niziutkie i nie maja doskonalej figury, no na moje oko to jakies XS, S, M. Ja nie bylam na promocji, ale moje znajome byly moge zapytac, jakos nigdy sie tym zbytnio nie interesowalam, jeszcze na jakies promowanie produktu moze bym poszla, ale wciskanie ludziom jakis oplatkow jak teraz te biedne dziewczyny musza :/ do kazdego podchodzic, a tu wiekszosc albo odrazu ucieka, albo jeszcze sie patrzy jak na jkiegos intruza, nie nie, okropnosc, juz po minie tej biednej dziewczyny widzialam jak sie czuje, to tak jakby Cie kazdy splawial, dla mnie okropnosc... ;)
napewno jest fajna praca jakis dobrych marek, ale im wyzej tym wieksze wymagania.

Hostessa - menager

15 gru 2009 - 00:29:05

ale to napewno nie taki menager jakiego maja gwiazdy:)) to inaczej jej pracodawca:)

Hostessa - menager

15 gru 2009 - 00:36:24

Cytat
bibelotka
No wlasnie co do menagera .. to slyszlaam ze organizuje, znajduje on te wszystkie promocje np w tesco i nas wkreca
Nosze XS/S ale jestem niska ... ;/ i nie weim czy to nie bedzie przeszkadzac ..162.. ale jak ubiore obcasyy to juz lepiej :P
jesli chodzi o tego "menagera" ;) kochana, to predzej jakies biuro posrednictwa pracy i po prostu ma ona swoja osobe, ktora jej szuka pracy i wszelkie informacje jesli sa nowe oferty itd on jej przekazuje, a ona w razie jakis pytan kontaktuje sie wlasnie z nim, bo on sie najbardziej orientuje w jej umowach. Kurczej juz pozno i nie moge jakos sie wyslowic- po prostu on sie zajmuje jej przypadkiem ;) tak przynajmniej to wyglada z tego co sie orientuje, jesli chodzi Ci o promocje w galeriach np.

a o jaka prace Ci chodzi, gdzie Ty chcesz pracowac? I gdzie chcesz wysylac te swoje zdjecie z wymiarami? Napisz to sie popytam

Hostessa - menager

23 gru 2009 - 13:02:03

jeśli już to pisze się manager nie menager albo poprostu menedżer

a tak poza tym to nie wiem jakie sa wymagania na stanowisko hostessy :/

zweryfikowana
Posty: 2.578
Ostrzeżenia: 1/5

Hostessa - menager

23 gru 2009 - 13:09:38

Cytat
bibelotka
No wlasnie co do menagera .. to slyszlaam ze organizuje, znajduje on te wszystkie promocje np w tesco i nas wkreca
Nosze XS/S ale jestem niska ... ;/ i nie weim czy to nie bedzie przeszkadzac ..162.. ale jak ubiore obcasyy to juz lepiej :P

To nie żaden menager tylko supervisor albo koordynator hostess. To taka osoba która na miejscu zajmuje się grafikiem, strojami itp. Jest zatrudniana przez agencję promocyjną lub bezpośrednio przez daną firmę.

Aby być hostessą trzeba być po prostu słowną, punktualną itp. Wygląd, wzrost nie mają znaczenia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oferta pr Sprzedawca