Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sluchajcie mam dwa pytania, ksiazeczka snepidowska z pazdziernika 2007 jeszcze jest wazna a jak nie to co zrobic zeby byla wazna?

i pytanie drugie: jak to jest z uczniami zaocznych studiow czy studium? Musza sie rejestrowac w urzedzie pracy czy sa jako osoby uczace i moga spokojnie pracowac na umowe zlecenie?

Książeczkę musi ci podbić lekarz, rodzinny mi podbijał. Ale pytania z urzedem pracy nie rozumiem, bo rejestrujesz się gdy nie masz pracy i jej szukasz, a nie gdy masz na umowe zlecenie :))

Cytat
gosiaa1987
Książeczkę musi ci podbić lekarz, rodzinny mi podbijał. Ale pytania z urzedem pracy nie rozumiem, bo rejestrujesz się gdy nie masz pracy i jej szukasz, a nie gdy masz na umowe zlecenie :))
aha, czyli ok, wlasnie tak myslalam z tym lekarzem, tylko ze to ma byc medyncyny pracy bo dzwonilam do sanepidu, ale balam sie ze zle zrozumialam. A z tymi zaocznymi slyszalam, ze zaoczny musi sie zarejestrowac w urzedzie, jak szuka pracy, ale na umowe zlecenie to chyba nie trzeba wlasnie, ok dzieki :)

książeczka jest nieważna, co roku musisz ją podbijać u lekarza jeśli przegapisz to wszystkie badania od nowa (no chyba ze znasz jakiegoś lekarza z medycyny pracy bo to on podbija pieczątką).
A jak studiujesz zaocznie i niemasz pracy to mozesz się zarejstrować w urzędzie pracy a jak bedziesz pracować na um.zlecenie to wiadomo że musisz się wyrejstrowac



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-08 15:53 przez domika2505.

No dokłądnie, do urzedu mozeszsie zarejestrowac wtedy gdy nie mozesz znalesc pracy i gdy wogole nie pracujesz, oni beda ci szukac pracy,

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z niedoszłym pracodawcą