Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 153
Ostrzeżenia: 1/5

Salon kosmetyczny - propozycje

06 mar 2014 - 07:35:27

kolejna z new nails? czy to ulankes( czy jakos tak) z nowym kontem?

bosz dziewczyny zamiast reklamy robicie sobie antyreklame, powaznie

Salon kosmetyczny - propozycje

06 mar 2014 - 07:39:20

przede wszystkim ładny wystrój miła atmosfera dobra muzyka oprócz tego jakieś zabiegi na twarz depilacja chyba:) powiem szczerze że nigdy nie była u kosmetyczki a chciała bym się wybrać żeby zrobiła mi coś ze stopkami jakieś wygładzanie itp :)

Salon kosmetyczny - propozycje

06 mar 2014 - 07:56:15

mnie się zawsze marzyło , żeby w moim mieście było coś takiego jak ,, metamorfozy"
wchodzisz i wiesz, mówią Ci jak dobrać fryzurę, makijaż, strój :) no taki full wypas ;))
komputerowe dobieranie fryzury , takie bajery :)
wiem , że to pewnie mego drogie , ale dużo Pań chyba by się skusiło ;)

Salon kosmetyczny - propozycje

06 mar 2014 - 08:06:03

Kurs to trochę za mało, ja byłam na takim kursie, tak dla siebie nie po to żeby otwierać salon. Kosmetyczka z którą mieliśmy zajęcia powiedziała, że ona dziewczyny po kursie w żadnym wypadku nie dopuściłaby do wykonywania zabiegów. Poza tym opowiadała nam o przypadku, gdzie dziewczyna po kursie otworzyła salon i teraz ma kilka spraw w sądzie, bo niewłaściwie przeprowadzała zabiegi. Nie oszukujmy się, żeby się czegoś nauczyć to potrzeba więcej czasu niż trwa jakiś tam kurs. Kosmetyczka natomiast polecała studium kosmetyczne, bo ponoć lepiej przygotowuje niż studia ( przynajmniej od strony praktycznej). Co do tego, co powinno być w salonie, zgadzam się z wypowiedziami dziewczyn, poza solarium. Ja bym w solarium nie inwestowała, wydaje mi się że w ostatnim czasie spadło zainteresowanie solarium, które już jest coraz mniej modne. Obserwuje to nawet w moim mieście, gdzie z kilku, które były zostały może 2.

Salon kosmetyczny - propozycje

06 mar 2014 - 08:15:54

zgadzam się

Salon kosmetyczny - propozycje

06 mar 2014 - 08:29:14

Matko boska, salon kosmetyczny i manicure pedicure? To nie salon. Salon kosmetyczny to pełen kompleks zabiegów na twarz i ciało oraz wizaz + dodatkowo paznokcie. Dla mnie salon gdzie sa tylko paznokcie to zwykły salon manicure a nie kosmetyczny. Ale po kursach to sie nie za duzo dowiesz o prawdziwej kosmetyce. Dużo osób mysli że zawód kosmetyczki to takie nic, łatwy miły i przyjemny. A tu trzeba ogromnej wiedzy aby klientce nie zrobić krzywdy. Wiem cośo tym bo sama jestem kosmetyczką i do tego z salonem który ma wszystko, nawet medycyne estetyczna z dermatologiem. A solarium? Kobitko, każda mądra kosmetyczka odradza opalania w solarium. Ale tutaj też trzeba mieć wiedze na temat skóry. Powoedzenia
Magi25 masz w 100% racje. W życiu bym do salonu nie przyjęła dziewczyn po kursie i po szkole zaocznej. Gdzie zjazdy co 2 tygodnie w weekendy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-06 08:30 przez sam-mam.

Salon kosmetyczny - propozycje

06 mar 2014 - 16:43:39

Ja mam u siebie taką kosmetyczkę co ma szeroki wachlarz usług. Młoda dziewczyna, jeszcze mus sie troszkę douczyć, ale ogólnie radzi sobie nieźle, no i śledzi wszelakie nowinki. Polecam: http://www.salonelena.pl/oferta/

Salon kosmetyczny - propozycje

18 mar 2014 - 16:16:47

Cytat
half-past-ten
Cytat
meggi20
wiesz zeby zostac kosmetyczką nie wystarczy zrobic jakis tam kurs:/ tylko idzie sie na studia kosmetologiczne lub ewentualnie studium technika usług kosmetycznych . ja bym nie poszła do kosmetyczki która zrobiła pare kursów i ma sie zajmować moją skóra.

czasem wystarczy tylko kurs... bo znam dużo dziewczyn po szkole kosmetycznej i jakoś niewiele potrafią zrobić. Na kursie za to skupiasz się tylko na jednej rzeczy i moim zdaniem to wystarczy.

Krew mnie zalewa jak czytam takie komentarze.
W takim razie skoro wystarczy tylko kurs to zapraszam np. na kwasy do takiej 'kosmetyczki' :) albo inny bardziej inwazyjny zabieg.
Tu nie chodzi o to, ze po kosmetologii dziewczyny nie maja duzej wiedzy na temat zabiegów - bo to jest kwestia praktyki... Ale sęk w tym, że mają wiedzę np. na temat skóry i są w stanie postawić odpowiednią diagnozę. Bo nie każdy kto CHCE zabieg sie do niego nadaje. A mysle,ze 'kosmetyczka' po 1 kursie raczej się tego nie nauczy.
Niestety własnie dużo jest takich pseudokosmetyczek a później płacz, bo jakiejś krzywde zrobiła :))
Poza tym kosmetologia to nie kierunek po którym każda zostaje kosmetyczką :) A często jest tak błędnie postrzegany

Salon kosmetyczny - propozycje

26 lis 2019 - 10:55:33

Polecam dodac zabiegi laserowe. W dzisiejszych czasach jest bardzo duży popyt na nie . Lasery można wypożyczyć w firmie laseron. Korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zwrot podatku za 2013! czekacie?