Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Salon kosmetyczny - propozycje

27 cze 2012 - 20:59:46

solarium, sauna

Salon kosmetyczny - propozycje

27 cze 2012 - 21:49:00

Teraz na każdym kroku otwierają się salony "pseudo kosmetyczek" za dotacje z bezrobocia, wystarczy zadać im kilka pytań na temat wykonywanego zabiegu, czy nawet zdiagnozowania skóry i...cisza

Salon kosmetyczny - propozycje

27 cze 2012 - 21:59:59

solarium, żele, tipsy, przedłużanie rzęs, makijaż, depilacja woskiem i może jakieś zabiegi na twarz typu: oczyszczanie

Salon kosmetyczny - propozycje

27 cze 2012 - 22:03:35

takie podstawowe zabiegi na twarz byłyby fajną sprawą, henna i te rzeczy :)

Salon kosmetyczny - propozycje

27 cze 2012 - 22:07:06

Teraz żeby się przebić musisz naprawdę zadbać o nowoczesne zabiegi ,pełno jest tez salonów gdzie wchodzisz a tam henna ,henna, paznokcie ,henna,paznokcie. Pytasz o coś "kosmetyczke" a On oczy wielkie i nic nie wie...

Salon kosmetyczny - propozycje

27 cze 2012 - 22:13:04

Cytat
ptasieMleczko77
Teraz żeby się przebić musisz naprawdę zadbać o nowoczesne zabiegi ,pełno jest tez salonów gdzie wchodzisz a tam henna ,henna, paznokcie ,henna,paznokcie. Pytasz o coś "kosmetyczke" a On oczy wielkie i nic nie wie...
hehe racja, fachową kosmetyczną poradę, ocenę skóry dobranie odpowiednich zabiegów, to wymaga wiedzy teoretycznej a nie tylko kursowej praktyki, po której zostają zazwyczaj tipsy i henna

Salon kosmetyczny - propozycje

28 cze 2012 - 07:32:40

jez_jerzy - proszę cię... pracę znalazłam tylko po szkoleniu z zakresu stylizacji paznokcia, bez studiów czy studium. A co najważniejsze - moim zdaniem robię to lepiej niż moje mega doświadczone koleżanki z salonu!

Salon kosmetyczny - propozycje

28 cze 2012 - 07:40:49

Cytat
GOLDEN_ROSE
solarium, żele, tipsy, przedłużanie rzęs, makijaż, depilacja woskiem i może jakieś zabiegi na twarz typu: oczyszczanie

Salon kosmetyczny - propozycje

29 cze 2012 - 07:37:00

A tak z czystej ciekawości - co trzeba umieć do solarium? Bo mam wrażenie, że jedyna umiejętność to odpalenie solarki ;-) Przynajmniej tak jest u nas - żadnych masaży itp. te dziewczyny u nas nie robią ;-)

Salon kosmetyczny - propozycje

29 cze 2012 - 15:36:12

Cytat
angelo
A tak z czystej ciekawości - co trzeba umieć do solarium? Bo mam wrażenie, że jedyna umiejętność to odpalenie solarki ;-) Przynajmniej tak jest u nas - żadnych masaży itp. te dziewczyny u nas nie robią ;-)
no szkoły do obsługi solarium kończy nie trzeba, podobnie jak do robienia tipsów

Salon kosmetyczny - propozycje

29 cze 2012 - 15:41:11

A wiecie co mi się widzą w tym salonie masarze np. gorącymi kamieniami, depilacja, oczyszkanie twarzy, maseczki , ale także maseczki na włosy... Może takie mini spa i zrobić też różne rodzaje kąpieli np. w mleku lub siarkowa ? :)

Salon kosmetyczny - propozycje

02 lip 2012 - 07:28:56

Cytat
lejlak
Cytat
angelo
A tak z czystej ciekawości - co trzeba umieć do solarium? Bo mam wrażenie, że jedyna umiejętność to odpalenie solarki ;-) Przynajmniej tak jest u nas - żadnych masaży itp. te dziewczyny u nas nie robią ;-)
no szkoły do obsługi solarium kończy nie trzeba, podobnie jak do robienia tipsów

A ja właśnie zajmuję się paznokciami - sama po szkoleniach. Nie wybrażam sobie robienia tego bez szkolenia. Przecież to inny poziom wiedzy. Można mieć własne bogate doświadczenia, ale to wciąż mało.

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

Salon kosmetyczny - propozycje

03 wrz 2012 - 21:22:52

wiesz jakie usługi sobie dobierzesz to tylko od ciebie zależy, poza tym myślę, że lepiej na początek mniej, ale wysokiej jakości, tak, żeby coś cię wyróżniało. Coś co będzie Twoim znakiem rozpoznawczym, ale salon kosmetyczny to jest dość spore wyzwanie, bo jest dość duża konkurencja więc warto też pomyśleć o tym, żeby się jakoś wybić, żeby przyciągnąć klientów. A jak kiedyś będziesz szukać dobrej firmy która Ci w tym pomoże to tutaj masz namiary http://advancedart.pl/

Salon kosmetyczny - propozycje

15 paź 2012 - 07:24:21

Salon kosmetyczny powinien wykonywać przede wszystkim takie usługi dla jakich na specjalistów, ale i takie, na które jest zapotrzebowanie. Wykonowania części usług można naprawdę szybko się nauczyć po szkoleniach - np. przedłużania rzęs. To akurat nie jest jakieś trudne zajęcie ;-)

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Salon kosmetyczny - propozycje

06 mar 2014 - 07:31:08

No myślę, że podstawa to posiadanie wykwalifikowanej osoby do danych usług. Bo oddając do wykonywania jakieś usługi komuś, kto się kompletnie na tym nie zna sprawi co najwyżej że stracimy klientki, które korzystały z innych usług. Ale prawda jest taka, że wystarczy zawodowe szkolenie w new nails i macie dobrego fachowca!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

FRYZJERKA - Szkoły, szkolenia, kursy dla początkujących. Znacie jakies?