Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Salon kosmetyczny - propozycje

27 lis 2009 - 10:40:37

Dziewczyny mam do was prośbe, mienowice w niedalekiej przyszłości planuje otwarcie salonu kosmetycznego tzn. manicure, pedicure i moze makijaż. Nie wiem właśnie co mozna jeszcze dołączyć do ofertu salonu.I tu moja prośba, napiszcie co wy byście chciały żeby było w takim salonie.

Salon kosmetyczny - propozycje

27 lis 2009 - 10:44:35

też o takim salonie myśle tylko że ja chce sie skupić na manicure,tipsy,i stylizacja paznokci,depilacja woskiem plus wizaż a po większym rozwinięciu wszystkiego kosmetykę:)

Salon kosmetyczny - propozycje

27 lis 2009 - 10:46:16

może jakieś zabiegi na twarz i ciało (oczyszczanie, maseczki, peelingi, masaże...)? Często też w salonie kosmetycznym można skorzystać z solarium, przekłuć uszy itp., (ale niektóre rzeczy zależą już czy jest się w tym kierunku wyszkolonym).
Wiadomo, jeśli będzie zadowolona klientka ze skorzystania z któreś z Twoich ofert, to na inne zabiegi w pierwszej kolejności zgłosi się również do Ciebie (więc dobrze jest mieć bogatą ofertę, gdzie parę rzeczy można zrobić za jedną wizytą w jednym miejscu). A potem możesz pomyśleć o rabatach dla stałych klientek:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-27 10:49 przez szuszu.

Salon kosmetyczny - propozycje

27 lis 2009 - 10:52:15

W moim mieście jest bardzo ciekawy salon kosmetyczny, można w nim zrobić wszystko, paznokcie , makijaż, można skorzystać z zabiegów laserem light sheer (depilacja, usuwanie naczynek, przebarwień), depilacja woskiem, oczyszczanie twarzy, likwidacja zmarszczek, usuwanie cellulitu, odchudzanie itd, itd...:)
w Przyszłości również planuje otworzyć taki salon kometyczny, wybieram się na kosmetologie a po skończeniu kursów dodatkowo mogę robić np paznokcie;)

Salon kosmetyczny - propozycje

27 lis 2009 - 10:53:04

wlasnie myslalam o solarium, bo wydaje mi sie ze jak sie juz robi wypad do kosmetyczki to dobrze jest zrobic wiecej rzeczy w jednym miejscu.
ja narazie jestem po kursach na manicure w tym tipsy akrylowe, pedicure, wizaz, depilacja woskiem i henna a z zawodu jestem fryzjerka ale fryzjerstwo juz mi sie przestalo podobac. Zawsze mozna isc jescze na jakies kursy i sie doszkalac.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-27 10:55 przez madziorkaa87.

Salon kosmetyczny - propozycje

27 lis 2009 - 10:53:16

depilacja, zabiegi parafinowe, możesz robić też tipsy i miec kramik z markowymi kosmetykami

Salon kosmetyczny - propozycje

27 lis 2009 - 11:03:21

a jakie dodatkowe "atrakcie" moge zrobić? Chodzi mi o to zeby salon byl jedyny w swoim rodzaju, jak np. sa takie salony fryzjerskie gdzie fryzjerki pracuja w kostiumach kapielowych :) tyle ze to tylko meskie salony. A co mozna zrobic dla nas kobiet?

Salon kosmetyczny - propozycje

27 lis 2009 - 11:08:27

wyjątkowy będzie gdy będziesz miała konkurencyjne ceny i wysoką jakość usług

Salon kosmetyczny - propozycje

27 lis 2009 - 11:18:33

no tak ale zeby klientka dowiedziala sie ze mam wysoka jakosc uslug mosi ja cos do mnie przyciagnoć. Wszystkie wiemy ze teraz salonow kosmetycznych jest sporo i musze miec cos zeby zaistniec na rynku.

Salon kosmetyczny - propozycje

27 lis 2009 - 11:18:45

moze jakas kapsuła Spa?:> moja kolezanka ma w swoim salonie i cieszy sie powodzeniem ;)

Salon kosmetyczny - propozycje

27 lis 2009 - 11:24:40

wiesz zeby zostac kosmetyczką nie wystarczy zrobic jakis tam kurs:/ tylko idzie sie na studia kosmetologiczne lub ewentualnie studium technika usług kosmetycznych . ja bym nie poszła do kosmetyczki która zrobiła pare kursów i ma sie zajmować moją skóra.

Salon kosmetyczny - propozycje

27 lis 2009 - 11:26:44

A może masaż..? Sama jestem w szkole na biomasażu i myślałam czy by w jakimś salonie nie zaproponować swoich usług po skończeniu tej szkoły.

Salon kosmetyczny - propozycje

27 lis 2009 - 11:26:48

ale czy ja cos pisze ze chce zajmowac sie skóra?? pisalam o manicure, pedicure i wizażu. Warto przeczytać uważnie o co mi chodzi a potem cos pisac bez sensu
A poza tym nie koniecznie ja mam wszystki zabiegi wykonywac, tylkomoge kogos zatrudzin z odpowiednimi kwalifikacjami. Mi chodzi jaka mam oferte zrobic



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-27 11:28 przez madziorkaa87.

Salon kosmetyczny - propozycje

27 lis 2009 - 11:28:15

więc to nie jest salon kosmetyczny ...sama piszesz bez sensu.depilacja woskiem i henna tego sie uczy w szkołach. skonczyłam kosmetologie i wiem co pisze wiec sie nie kłóć

Salon kosmetyczny - propozycje

27 lis 2009 - 11:28:42

Cytat
meggi20
wiesz zeby zostac kosmetyczką nie wystarczy zrobic jakis tam kurs:/ tylko idzie sie na studia kosmetologiczne lub ewentualnie studium technika usług kosmetycznych . ja bym nie poszła do kosmetyczki która zrobiła pare kursów i ma sie zajmować moją skóra.

czasem wystarczy tylko kurs... bo znam dużo dziewczyn po szkole kosmetycznej i jakoś niewiele potrafią zrobić. Na kursie za to skupiasz się tylko na jednej rzeczy i moim zdaniem to wystarczy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca w domu!?