Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 20:49:24

mi sie szczerze mowiac nie podoba....moze nawet nie skromnie co w takim dziwnym stylu...nie ma takiej klasy i elegancji jak dla mnie,nie obraż się ale mi się nie podoba .

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 20:50:14

Cytat
leniszcze
ja widze 1 bukiet i troche wstążek...
FAKT ZDJECIE NIE SA IDEALNE I NIE PRZEDSTAWIAJA W CALOSCI CO SIE DZIEJE NA CALYM STOLE...Z CZASEM POSTARAM SIE WYNORAC RESZTE FOTEK I DODAM ...WTEDY MYSLE ZE WIEKSZOSC Z WAS ZMIENI ZDANIE NA LEPSZE:)

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 20:50:38

a mi sie bardzo podoba :)) to była komunia a nie bal sylwestrowy :) skromnie, elegancko i najwazniejsze ze w kolorach ktore lubiła solenizantka:)

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 20:54:51

rozumie ze nie kazdej z was sie podoba...ale o to chodzi o szczera opinie:)
a tak na marginesie uwazacie ze jest za skromnie...za moich czasow sale na komunie byly tak skromne ze wlasciwie poza kwiatami od gosci nie bylo nic:)
teraz panuje niesamowity przepych i bogactwo,czasem i przesada ktora moim zdaniem nie powinna towarzyszyc w trakcie komuni..ale to tylko moje zdanie:)

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 20:56:30

Cytat
Ansah
rozumie ze nie kazdej z was sie podoba...ale o to chodzi o szczera opinie:)
a tak na marginesie uwazacie ze jest za skromnie...za moich czasow sale na komunie byly tak skromne ze wlasciwie poza kwiatami od gosci nie bylo nic:)
teraz panuje niesamowity przepych i bogactwo,czasem i przesada ktora moim zdaniem nie powinna towarzyszyc w trakcie komuni..ale to tylko moje zdanie:)

No właśnie dobrze napisałaś "za moich czasów"
Ale teraz mamy inne - nowe czasy i trzeba się dostosować.

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 20:58:38

to moze daj zdj z innej imprezy

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 21:00:55

w sumie to tylko stroik mi ię spodobał a poza tym nie ma nic ciekawego... co mogłybyśmy skomentować, ale na pewno się będzie w tej branży rozwijać i mieć wiecej materiałów a pomysł super bo zapotrzebowanie w tych czasach jest, i może pomyśl nad wystrojem kościołów?...

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 21:05:58

Z czystym i szczerym sumieniem powiem Ci, że znajomi zajmują sie takim interesem i mimo pełnego grafiku szczerze mówią, że tylko z tego nie da sie wyzyć. Dodam że zajmują się tym razem z żonką i mają trzy letniego synka, który uwielbia przebijać balony po imprezach:)) Ale jednak życzę powodzenia!!!

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 21:07:38

Oczywiscie zamierzam sie rozwijac...mam wiele projektów,planów i mase pomysłów...Zdjec niestety nie posiadam,nigdy wczesniej nie myslam o tym powaznie i teraz załuje bo mam tylko te i jak widac nie jest to jakas rewelacja..niedlugo szykuje sie do wystroju sali weselnej wiec zapewne jeszcze raz zapytam sie o wasza opinie...ja narazie dziekuje za te miłe jak i rowniej mniej przychylne(ale tez dobrze jaks motywacja)Pozdrawiam

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 21:11:24

Strasznie skromnie.

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 21:12:25

Wystrój jaki pokazałaś nam na tych zdjęciach jest bardzo skromny...oczywiście praca jaką byś chciała się podjąć jest bardzo fajna i ciekawa, jednak byś musiała trochę poćwiczyć jeszcze bo na wesele byłby to zbyt skromny wystrój...możesz wziąść wzór z poniższych zdjęć a więcej znajdziesz tutaj : http://www.berso.eu/index.php?view=dekoracje_sal powodzenia:)



Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 21:14:51

co do wesel najpierw pytam sie o oczekiwania pary mlodej to chyba jest najwazniejsze..pozniej dokladam cos swojego....co do tych zdjec ładnie ale ja preferuje troche inny styl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-26 21:17 przez Ansah.

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 21:15:20

nie słuchaj gadania ;) zielony kolor piękny - kolor nadziei ;)
i ślicznie przystrojone mimo że skromnie ;)

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 21:27:52

Cytat
Kamila_kamila
Wystrój jaki pokazałaś nam na tych zdjęciach jest bardzo skromny...oczywiście praca jaką byś chciała się podjąć jest bardzo fajna i ciekawa, jednak byś musiała trochę poćwiczyć jeszcze bo na wesele byłby to zbyt skromny wystrój...możesz wziąść wzór z poniższych zdjęć a więcej znajdziesz tutaj : http://www.berso.eu/index.php?view=dekoracje_sal powodzenia:)

przystrojenie skromne ale ładne, zwłaszcza że zrobione za niewielki koszt... trzeba sie liczyć z tym że nie każdego stać wydawać setki czy tysiące za wystrojenie sali a komunia to nie wesele... zresztą te zdjęcia są zrobione na ten sam fason, a to nie sztuka rzeby wszystkie wesela czy inne uroczystości wyglądały podobnie . :)
Powodzenia :) i pozdrawiam :)

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 22:11:17

Treść posta została usunięta automatycznie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Salon kosmetyczny - propozycje