Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 19:11:15

Witam wszytstkie dziewczyny!
Napisalam ten watek poniewaz zastanawiam sie nad otwarciem wlasnego biznesu i zalezy mi na waszej opini...Uwielbiam dekorowac sale weselne,komunijne,pomieszczenia mieszkalne itd.
Najpierw jednak musze przekonac sie czy jest to dla mnie oplcalna inwestycja i czy moje propozycje przyciagna klientow.Dotychczas zajmowalam sie wystrojem sal dla znajomych i rodziny,za niewielka odplata(własciwie zwrot kosztow za material).Teraz chciala bym zajmowac sie tym zawodowo.
Prosze o szczere opinie czy podoba wam sie to co zrobilam?!Zdjecia przedstawiaja sale (bardzo zaniedbana i stara)przygotowana na komunie,dla dziewczynki,skromnej i lubiacej kolor zielony.



Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 19:13:25

stroik śliczny jest ale tak jakoś skromnie:)

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 19:13:40

hmmm osobiście........ no tak coś 'słabiutko' to wyglada....

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 19:14:46

Super ją ozdobiłaś... Sala stara ale za to super ozdobiona. Trening czyni mistrza :) Powodzenia :)

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 19:15:15

Mi sie nie podoba.;/ Za mało tych dekoracji.

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 19:15:46

ladnie, ale ta sala strasznie ciemna i dlatego nie za ladnie sie prezentuje, ale tak to wszytko ok ale tez dodala bym jescze czegosa wiecej :)

zweryfikowana
Posty: 1.487
Ostrzeżenia: 1/5

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 19:16:18

mi się niezbyt podoba, ale uważam, że gdybyś miała lepsze materiały, to byłoby z tego to COŚ :)

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 19:16:26

Cytat
malinka123
stroik śliczny jest ale tak jakoś skromnie:)
własnie miało byc skromnie, nie widac na zdjeciach ale po calym stole byly rozsypane zielone i żółte kwiatuszki,aniołki porozstawiane na zmiane ze swiacznikami...kurcze tylko ze wiecej fotek nie mam:/
DODAM JESZCZE ZE MOJ FUNDUSZ NA WYSTRÓJ BYL BARDZO MALY BO OK 30ZŁ A RÓŻNE PIERDOLKI POPROSTU WYCIAGNIETE Z PIWNICY



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-26 20:36 przez Ansah.

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 19:17:59

Jeśli chodzi o wystrój to bardzo skromnie...
Pamiętaj też, że jeśli chcesz zajmować się tym zawodowo, to musisz mieć doświadczenie, najlepiej poparte referencjami, jeśli już nie masz skończonej szkoły w tym kierunku lub kursu. Ludzie lubią widzieć, że mają doczynienia z osobą profesjonalną, która zna się na tym co robi, a nie dla której to tylko hobby. Lepiej w takim razie powierzyć to zawodowej dekoratorce, niż osobie z "pasją". Tak mi się wydaje.

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 19:18:02

Stoliki ładnie udekorowane, ale nic poza tym... Może za mało tych ozdób, jakoś tak ponuro i smutno ://

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 19:18:52

jak na komunie to dziwne

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 19:19:54

To komunia a nie wesele, więc musiało być skromnie :) podoba mi się i to bardzo :)

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 19:22:09

szczerze kochana... co Ty tu zrobilas? To ze polozylas bukiecik na srodku i serwetki pod widelce to niewiele. Mialam stycznosc z gastronomia, widzialam sale pieknie przyozdobione, same nakrycie bylo super, do tego jakies stroiki, no bylo na co patrzec. No ale to w restauracji z hotelem itd..., a Ty pewnie dopiero zaczynasz.. No coz jesli ktos lubi cos przyozdabiac to potrafilby zrobic i to co Ty jak nie wiecej, ale proboj dalej , wiem ze praktyka czyni mistrza! :)

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 19:22:17

mi sie jakoś nie podoba :)

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 19:24:18

Cytat
tysiua
To komunia a nie wesele, więc musiało być skromnie :) podoba mi się i to bardzo :)
WŁASNIE O TO CHODZI KOMUNIA JEST SKROMNA UROCZYSTOSCIA....ANULKA_22 ROZUMIEM ZE LUDZIE WOLA PROFESJONALISTOW ALE NIE WYDAJE MI SIE ZE KAZDY CHCE PLACIC TYLE ILE ONI SOBIE ZYCZA

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Salon kosmetyczny - propozycje