Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 22:13:33

no niewiemm..

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 22:16:32

no mi sie niestety to za bardzo nie podoba...fakt komunia miało byc skromnie ale jest za bardzo skromnie...połozyłas tylko jakis stroik i własciwie tyle....moze masz jakies inne fotki twoich wystrojów np z wesela i wtedy mozemy oceniac bo jak narazie to nie ma co...no sorki ale chciałas szczere opinie wiec taka jest moja

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 22:17:15

dla mnie bomba skromosc to klasa;)

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 22:19:48

Jakoś tak dziwnie, obco, bez wyrazu, bez emocji...

zweryfikowana
Posty: 926
Ostrzeżenia: 1/5

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 22:21:44

Mi się nie podoba. Tak zwyczajnie, nawet trochę kiczowato. A te aniołki to już w ogóle. Podszkol się jeszcze trochę, jest na temat dekoracji dużo fajnych gazet.

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 22:22:30

Dla mnie fajnie, to jest komunia a nie wesele albo bal karnawałowy, tym bardziej, że budżet był niewielki :)

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 22:23:03

Cytat
Sylwusia_xD
Gdyby sala nie była taka stara i okropna, to prezentowałoby się o wiele lepiej to wszystko.
JA bym ozdobiła jeszcze każde krzesełko malusieńkim stroiczkiem od tyłu :)
Masz racje sala paskudna a na zywo jeszcze gorzej,fakt zdjecie bylo robione w nocy i przy niepelnym swietle co przyciemnia ta sale jszcze bardziej!Co do stroiczkow na krzeslach to mialam pomysl na kokardy ,niestety mała wybredna dziewczynka powiedziala stanowcze nie...al byla bardzo zadowolona i to dla mnie najbardziej sie liczy:)

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 22:23:36

Jak dla mnie to troszkę słabiutko, ale rzecz gustu. Stroik jest bałaganem, ja wolę uporządkowane formy, czyste i jednolite. Troszkę mało bieli jak na komunię, ale klient nasz pan... :) Powodzenia! :)

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 22:25:55

eeeeeeeeee tak naprawde to ty tu nam nic nie pokazalas.to co zrobilas to kazdy moze sobie sam zrobic bez placenia komukolwiek.troche aniolkow swieczek narozstawianych w nieodpowiednich miejscach,bo zamiast jesc trzeba uwazac czy raptem nam sie rekaw nie zapali czy aniolek nie wyladuje w bigosie.nie nie nie ja bym podziekowala za cos co moge sama zrobic,i jeszcze przy tym zaoszczedzic.ale oczywiscie mam nadzieje ze dojdziesz do wprawy i rozwiniesz sie dalej w swojej pasji,bo najlepiej jest polaczyc przyjemne z pozytecznym:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-26 22:51 przez cziko.

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 22:27:38

a ja mysle ze kazdy kto bedzie placil za udekorowanie sali bedzie sie spodziewał "mega wow" z efektu, wiec musisz napewno jeszcze wiele rzeczy sie nauczyc,duzo patentow zastosować itp. ale jesli to lubisz to napewno bedzie to dla ciebie przyjemnoscią. ten wystrój jak dla mnie za skromny

Prosze o szczera opinie..!!!

26 lis 2009 - 23:45:02

Rzecz w tym ze ze nikt mi za to nie zaplacil co nie znaczy tez ze sie dla tego nie przylozylam....i dobrze powiedziane ewelina77710 klient nasz pan i tak tez bylo..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Salon kosmetyczny - propozycje