Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

FOTOMODELING

24 lis 2009 - 08:08:09

Ale Cię tu zjechali:)... Ja się sprzeciwiam bo moim zdaniem to wszystko co piszecie jest nie prawdą. Dlaczego? A dlatego właśnie, że koleżanka nie posiada profesjonalnych zdjęć, zrobionych przy odpowiednim makijażu i w odpowiednim stroju przy odpowiednim świetle itp. Wiele fotomodelek bez tego wszystko wygląda dość nieciekawie;). Ja proponuje zrobić kilka udanych sesji zdjęciowych i ewentualnie wtedy pokazywać nam tutaj fotki. Dopiero wtedy będzie widać czy przed obiektywem jest w Tobie to coś, co fotograf będzie się starał wydobyć z Ciebie na sesji:). Zresztą jeśli chodzi o kasę... Tak szybko na tym nie zarobisz , poza tym jeśli jesteś nastawiona na pieniądze a nie masz pasji i fotomodeling wraz z pozowaniem nie jest Twoją pasją to nic z tego nie będzie:).

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

FOTOMODELING

24 lis 2009 - 08:18:06

hehe no dokładnie :D jeśli liczy się głównie na pieniądze to nic z tego nie będzie poza tym żeby zarabiać kokosy twoje zdjęcia musiały by być w gazetach a szczerze wątpię żeby tak się stało choć życzę jak najlepiej ;)

FOTOMODELING

24 lis 2009 - 16:15:42

dzięki dziewczyny. moze teraz wy pokazecie swoje zdjecia zamiast mnie krytykowac :)
Czy ja jestem aż taka brzydka ? Nie zostawiono na mnie suchej nitki wiec pewnie jestem ....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-24 16:49 przez martita182.

FOTOMODELING

25 lis 2009 - 00:29:56

Cytat
martita182
dzięki dziewczyny. moze teraz wy pokazecie swoje zdjecia zamiast mnie krytykowac :)
Czy ja jestem aż taka brzydka ? Nie zostawiono na mnie suchej nitki wiec pewnie jestem ....

Nikt Cię tu nie krytykuje, a na pewno nie CHAMSKO. Staramy się być obiektywne. Wolałabyś usłyszeć coś, co nie myślimy? Może osoby, które wypowiedziały się w tym wątku mają jeszcze bardziej pospolitsze twarze, ale.. każdy ma prawo do własnej oceny. ;-)
Nie jesteś brzydka, jesteś przeciętnej urody, tzn. nie masz zbyt oryginalnych rysów, by startować, jako fotomodelka. No, ale jeżeli to są Twoje marzenia - to czemu nie? Próbuj. ;-)

FOTOMODELING

25 lis 2009 - 00:47:37

Cytat
martita182
dzięki dziewczyny. moze teraz wy pokazecie swoje zdjecia zamiast mnie krytykowac :)
Czy ja jestem aż taka brzydka ? Nie zostawiono na mnie suchej nitki wiec pewnie jestem ....

Rzeczywiscie,te zdjęcia zbyt wiele nie ukazują. Aczkolwiek kompletnie nie zgadzam się z tym co napisały te dziewczyny.
Jeżeli myślisz o tym na poważnie, musisz się zgłosić do agencji która zajmuje się fotomodelingiem. Albo umawiasz się na spotkanie (zaleznie w jakim miescie mieszkasz), albo wysyłasz zdjęcia ( w bikini, dwa z przodu -twarz i sylwetka, jedno z tyłu i dwa profile) BEZ MAKIJAZU, bez pozowania i mimiki.
jesli się nadajesz-odezwą sie do Ciebie. Agencja wykonuje portfolio,podpisujesz z nimi umowe (zazwyczaj na kilka lat)
Zazwyczaj w FOTOmodelingu min. wymagany wzrost to 171. Modeling min. 174 ( w szczegolnych przypadkach moze byc mniej).

I NIE KIERUJ SIĘ TYM CO WYPISUJĄ te dziewuchy, zapewne mało kto ma tutaj o tym jakiekolwiek pojęcie.

ZYCZE PODODZENIA i duzo swobody przed obiektywem:)

FOTOMODELING

25 lis 2009 - 00:55:05

Odważna jesteś, że dodałaś swoje zdjęcia.. na pożarcie innych dziewczyn, których opinie są wysoce subiektywne i otarte o zwykłą kobiecą zawiść i podłość.. Najśmieszniejsze jest to, że na ten temat wypowiadają się dziewczyny, które nawet nie stały obok fotomodelki..i wypowiadają się odnośnie rzeczy o których nie mają pojecia. O urodzie się nie dyskutuje, każdemu podoba się co innego..Nie jetseś brzydka, nie wierz w to!! Masz bardzo ładne niebieskie oczy i jetses mega zgrabna- to TWoje atuty. Fotomodelka powinna mieć jakis znak szczególny- moim zdaniem są to Twoje oczy. Nawet nie wiesz co potrafi zrobić odpowienie oświetlenie i stylizacja..większość fotomodelek bez całej tej otoczki wygląda przeciętnie. A dobry fotograf uwypukli jeszcze w magiczny sposób te zalety. Bądź twarda i dzielne i nie daj sobie wmowić ze jesteś przeciętna,-kazda kobieta jest wyjątkowa. Ważne żebyś zrobiła sobie profesjonalną sesje u dobrego fotografa i założyla konto na bardziej prestiżowym portalu, może być www.maxmodels.pl. napewno znajdziesz tam fotografów ze swojego miasta, którzy zrobią Ci zdjęcia- wtedy też zobaczysz jak na nich wychodzisz, dopracujesz co chcialabys zmienic. Uwierz w siebie i próbuj, A te kobiety które o Twojej urodzie wyrażały się w tak pejoratywny sposób, - uwierz mi że nie mają racji!!! Wiem cos o tym ;)
Pozdrawiam

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

FOTOMODELING

25 lis 2009 - 00:59:07

Zainwestuj w porządną sesję fotograficzną aby mieć co pokazać... to dość ważne...
Nie słuchaj tych głupot które wypisują, nie jesteś nijaka. Każdy fotograf poszukuje czegoś innego, więc nie trać nadziei tylko idź do przodu i nie zniechęcaj się, ale też miej oczy dookoła głowy...

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

FOTOMODELING

25 lis 2009 - 12:39:52

ot to, sacrum ma rację.
nie ma złych modelek - są tylko fotografowie, którzy są źli i nie potrafią dostrzec w każdej osobie tego "czegoś".

musisz załatwić sobie sesję jakąś porządną - nie mówię od razu do jakiegoś ekstra profesjonalnego fotografa, bo na to pewnie CIę nie stać. I próbować, próbować i jeszcze raz próbować.

Życzę powodzenia.

FOTOMODELING

24 lip 2018 - 11:07:19

Ja także chciałabym spróbować swoich sił w fotomodelingu.Nie wiem tylko jak zacząć..Przesyłam kilka fotek.

FOTOMODELING

25 paź 2018 - 18:32:45

Cytat
Nika717
Ja także chciałabym spróbować swoich sił w fotomodelingu.Nie wiem tylko jak zacząć..Przesyłam kilka fotek.

Wiesz co, ja też chciałam rozpocząć jakąś pracę, myślę jednak nad hostessa niż nad fotomodelką. Tutaj niestety na forum nikt mi nie podpowiedział gdzie szukać, ale w innym miejscu podpowiedzieli, że warto zrobić polaroidy i po wysyłać do różnych agencji. Niestety na profesjonalne polaroidy muszę poczekać, jednak już wstępne zdjęcie i dane wysłałam do www.agencja500.pl - być może się uda. Szukam jeszcze jakiś innych agencji, do których mogłabym wysłać zgłoszenia - zdaję sobie sprawę z faktu, że niekoniecznie muszą się do mnie odezwać. Co gorsza - z tego co czytam osób chętnych do wykonywania pracy hostessy jest wiele. Mimo wszystko mam nadzieję, że się uda, bo potrzebuję mega pracy dodatkowej z elastycznym grafikiem.

FOTOMODELING

10 paź 2019 - 07:59:19

Jeśli koś szukałby namiarów na dobrą agencję, która będzie obsługiwała eventy, wydarzenia w Polsce i Europie, to ja polecam Individual - https://hostessy.doodlekit.com Pełen profesjonalizm :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ROZLEWNIA PERFUM :)) ktoś pracował :))?