Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

59 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sklep internetowy--jaki asortymnet??

21 lis 2009 - 12:35:36

chodzi mi po glowie zalozenie wlasnego biznesu, z racji tego ze dosc dlugo szukam bezskutecznie pracy:-/
Mam wyksztalcenie handlowe i w tym kierunku chce pracowac.

zastanawiam sie nad sklepem internetowym, to mi bardzo odpowiada tylko co sprzedawac w takim sklepie??
Ciuchow na allegro jest masa wiec trzeba sie wysilic zeby przebic konkurencje:-/
butow nie chce sprzedawac, torebek i galanterii też nie.

Macie jakie pomysl co szybko i ie drogo mozna sprzedawac w sklepie internetowym??

sklep internetowy--jaki asortymnet??

21 lis 2009 - 12:38:43

Plyty? ;p Moj kolega kiedys kupowal na ebay'u bardzo tanio i sprzedawal na allegro. :) Zyski mial duze. :)

sklep internetowy--jaki asortymnet??

21 lis 2009 - 12:38:50

Hej;) jak chcesz to moj chlopak jest grafikiem i zaklada strony i sklepy internetowe;)

zweryfikowana
Posty: 2.578
Ostrzeżenia: 1/5

sklep internetowy--jaki asortymnet??

21 lis 2009 - 12:40:00

śrubki

sklep internetowy--jaki asortymnet??

21 lis 2009 - 12:43:56

biżuteria?:P może nawet domowej roboty ^^

sklep internetowy--jaki asortymnet??

21 lis 2009 - 12:48:06

rzeczy do dekoracji wnętrz, wyszukane na targach i moze antykwariatach.

zweryfikowana
Posty: 5.260
Ostrzeżenia: 1/5

sklep internetowy--jaki asortymnet??

21 lis 2009 - 12:48:36

Biżuteria to dobry pomysł ;)

sklep internetowy--jaki asortymnet??

23 lis 2009 - 10:55:40

Cytat
Vanilia200
Biżuteria to dobry pomysł ;)

hmm skusiłabym sie na bizuterie ale w tym asrotymiencie tez jest spora konkurencja tak w necie jak i w sklepeie tradycyjnym.
dziewczyny wola raczej tania chinszczyzne w sklepie "wszystko po 2,50zł" niż oryginalne i polskie handmade:-/

sklep internetowy--jaki asortymnet??

23 lis 2009 - 11:00:21

Mi sie wydaje, ze torebki...przynajmniej ja tego duzo sprzedaje...

sklep internetowy--jaki asortymnet??

08 gru 2009 - 15:50:25

właśnie ja też mam plan sklep internetowy ...i wiem co chcę sprzedawać ale nie mam pojęcia skąd wziąć kasę na rozkręcenie..jakieś pomysły?

sklep internetowy--jaki asortymnet??

08 gru 2009 - 16:02:34

Cytat
rollxd
Hej;) jak chcesz to moj chlopak jest grafikiem i zaklada strony i sklepy internetowe;)
A możesz coś powiedzieć więcej, na czym to polega, jak to się robi, trzeba mieć specjalny program, czy takiego programiste jak Twój...?;)

sklep internetowy--jaki asortymnet??

08 gru 2009 - 16:16:35

Cytat
rollxd
Hej;) jak chcesz to moj chlopak jest grafikiem i zaklada strony i sklepy internetowe;)

odbijam..jakie ceny i ??daj znać na priv

sklep internetowy--jaki asortymnet??

08 gru 2009 - 22:09:01

Hej;)

No moj chłopak juz 4 lata w tym siedzi;) wiec samemu raczej tego nie da sie zrobic... Założył swoją firme : www.TrzywArt.pl .

Szablony allegro sprzedaje także na allegro za 99zl, składa sie na to indywidualny szablon + strona o mnie. t
Powiedzcie jak wam sie podoba jego strona i portfolio?;p

Piszcie dziewczyny w razie pytań;)


Angelika

<spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-09 21:43 przez moderator.

sklep internetowy--jaki asortymnet??

09 gru 2009 - 21:38:38

plyty nie mają sensu, jeśli ludzie mają wrzute i torrenty, biżuterii nie brakuje w galeriach, na allegro czy nawet na photoblogach - szczególnie handmade.

pomysł na rozkręcenie? dotacja unijna.

znam stronę, na której koleś sprzedaje sklepy internetowe. gotowe skrypty. koszyk, synchronizacja z porównywarkami cen i takie tam pierdółki. sami u niego kupowaliśmy. całość sporo taniej niż u zwyczajnego webmastera ;]

sklep internetowy--jaki asortymnet??

09 gru 2009 - 21:49:42

Założenie sklepu internetowego - a więc wybór asortymentu do sprzedaży, grafika plus wybranie oprogramowania na jakim ma pracować sklep czy to płatny czy bezpłatny to jeszcze nic w porównaniu z tym - jak "napędzić" sobie ruch na ten sklep - aby były zyski. Bo nie sztuką jest zrobić sklep żeby stał i może ktoś przyjdzie może nie - sztuką jest zrobić sklep i żeby był rentowny.

I Tu się już zaczynają schody - gdyż mowa o tradycyjnej promocji danego biznesu... a to już nie mała kasa...
jeśli wybierzemy branże - która jest mocno osadzona przez konkurencję - bez porządnego PR się nie obejdzie -niestety...
jeśli niszówkę - konkurencja mniejsza, ale to nie znaczy że łatwiej jest - ależ skąd...

Oczywiście początki są zawsze trudne, ale każdemu się wydaje, że najtrudniej to wybrać branże, grafikę i skrypt.. nic bardziej mylnego
bo ruchu z powietrza nie będziecie miały...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szybka i latwa kasa od razu!