Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

1 dzień pracy- jak się zachować?

17 lis 2009 - 11:00:51

Cześć dziewczyny!
Niedługo zaczynam pracę, nie znam tam nikogo.. i chciałabym się dowiedzieć jak się zachować 1 dnia, przynieść jakieś ciasto czy to nie wypada? Dodam jeszcze, że jest to praca w placówce państwowej, w biurze.... niewiem czy to ma jakiś wpływ.. na zachowanie:) ale piszę bo pewnie i tak byście spytały. Jak wyglądał wasz pierwszy dzień w pracy?

1 dzień pracy- jak się zachować?

17 lis 2009 - 11:02:56

Ja bym ciasta tak na pierwszy dzien w pracy nie piekla:)
Wystrczy, ze sie fajnie zaprezentujesz:) bedziesz usmiechnieta mila dla innych i tym zyskasz ich przychylnosc...reszta przyjdzie sama:)

1 dzień pracy- jak się zachować?

17 lis 2009 - 11:05:35

ja też bym nie piekła żadnego ciasta. pewnie i tak będziesz musiała na imieniny :P
bądź miła i uczynna i zrób dobre wrażenie zachowaniem:)

1 dzień pracy- jak się zachować?

17 lis 2009 - 11:07:31

Witaj :)
Myśle, że najpierw powinnaś poznać otoczenie :) Ja kiedyś pracowałam w biurze i jak przyszłam pierwszego dnia to Panie miło mnie przywitały, także nie masz chyba się czego obawiać, poprostu będz uśmiechnięta, koleżeńska :) Postaraj się aby dobrze Cie odebrały :) Myśle, że ciasto niebardzo pasuje jak na pierwsze dzień.

1 dzień pracy- jak się zachować?

17 lis 2009 - 11:11:13

w pierwszym dniu pracy nie wypada przynosić ciasta, postaraj sie ubrać schludnie i nie wyzywająco...
nie udawaj kogoś kim nie jestes , bądz naturalna, badz sobą!

1 dzień pracy- jak się zachować?

17 lis 2009 - 11:15:13

ciasto i kawę możesz postawić, kiedy dostaniesz pierwszą wypłatę
duzo słuchaj, nie wyrywaj się, że masz lepsze rozwiązanie albo że coś jest głupie :)
notuj wskazówki dotyczące pracy, żebyś następnego dnia nie pytała o to samo :)

1 dzień pracy- jak się zachować?

17 lis 2009 - 11:18:06

Przede wszystkim bądź sobą:) Jak jakieś dwa miesiące temu zaczynałam praktyki w biurze, tylko ze takie a'la praca bo po 8 godzin i codziennie. Przyszłam strasznie zdenerwowana i niesmiala, w ogole glupio mi bylo sie ciagle cos pytac i nawet przerw sobie nie robilam. A po miesiacu juz bylo wszystko ok i zarciki nie zarciki:) Wazne zeby b yc milym i pomocnym bo inaczej wtedy ludzie na Ciebie patrza. Tak wiec usmiech na twarz i do boju:) A i ciasta zadnego nie bierz w zadnym wypadku:D

1 dzień pracy- jak się zachować?

17 lis 2009 - 11:23:16

dzięki dziewczyny z tym ciastem to bym faktycznie wyskoczyła niepotrzebnie:) już postanowione nie przynoszę ciastek itp. Będę miła i uprzejma, jak zawsze, hehe;) Czyli schludnie się ubieram i jestem sobą.
Właśnie odnośnie ubioru to trochę już się okupiłam. Chcę jeszcze kupić sobie jakieś fajne kolorowe, proste koszule. Mam czarną i białą. Czarno kupiłam w camaieu jakieś dwa tygodnie temu.

1 dzień pracy- jak się zachować?

17 lis 2009 - 11:35:22

hej! jak już wybierasz się na zakupy to pamiętaj, że mimo pracy w biurze nie musisz ubierać się tylko na czarno i biało. W kolorach, które najlepiej do Ciebie pasują też można wyglądać elegancko, a przy tym sprawiasz wrażenie, że tryskach energią i nie jesteś jakąś szaro-burą myszką z kąta ;)

1 dzień pracy- jak się zachować?

17 lis 2009 - 11:37:26

badz sobą i niczego nie przynos w pierwszy dzień bo to moze byc źle odebrane i nie zyskasz poprzez to sympatii

1 dzień pracy- jak się zachować?

17 lis 2009 - 11:41:16

Ja też w czwartek idę pierwszy dzień do nowej pracy i też się troszkę boję:(pomimo,że pracuje tam kilka osób które znam:D

1 dzień pracy- jak się zachować?

17 lis 2009 - 11:43:21

ciasto?? oszalałas chyba:D idz normalnie .. na luzie....

1 dzień pracy- jak się zachować?

17 lis 2009 - 12:05:32

mój sekret na 1 dzień w pracy: ładny i nie wyzywający strój i szczery uśmiech. Zawsze kogo widzę uśmiecham się do niego, nawet do kogo nie znam. Nawet nie wiecie jak to działa! Ktoś inny odwzajemnia uśmiech, później dyskusja sama już się rozwija. Zadawaj dużo pytań (oczywiście związanych z pracą i takich na miejscu!) Wtedy zobaczą, że zależy Ci na pracy i chcesz dużo się nauczyć! POWODZENIA!!:)

zweryfikowana
Posty: 1.487
Ostrzeżenia: 1/5

1 dzień pracy- jak się zachować?

17 lis 2009 - 12:07:27

hmm , musisz być przede wszystkim miła i uprzejma . uśmiechać się itp.
wiesz, jak cię poznają - tak zapamiętają !

1 dzień pracy- jak się zachować?

17 lis 2009 - 12:18:50

tak, trzeba dużo pytać

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy żeby robić tipsy trzeba mieć kurs?