Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oryginalne CV--pomoc

13 lis 2009 - 09:39:54

Czy wiecie jak stworzyc samemu takie CV??
mozna w wordzie takie cos strzelic sobie??

znalazlam takie wzory na stronce ale zeby otrzymać dostep do pobranie w oryginalnym formacie trzeba wysłać esa za 9zł :-/

szkoda kasy bo wiem ze mozna cos takiego samemu zrobic a nie płacic.....tylko potrzebuje malej wskazowki jak? ;-)

Jesli wiecie to podpowiedzcie, z gory dzieki.



Oryginalne CV--pomoc

13 lis 2009 - 09:42:50

pracodawcy nie lubią takich cv jak wskazałas, zrób zwyczajne, umiesc swoje kwalifikacje, doswiadczenie i gitara

Oryginalne CV--pomoc

13 lis 2009 - 09:46:46

Cytat
kkaren
pracodawcy nie lubią takich cv jak wskazałas, zrób zwyczajne, umiesc swoje kwalifikacje, doswiadczenie i gitara

Skad wiesz ze nie lubia??:-/
szukam pracy od daaawna i akurat nie zgodze sie z Toba...
owszem moze na stanowisko kasjerki w biedronce to moze nie warto wyjezdzac z takim cv ale na "wyzsze" stanowiska czemu nie, po CV widza ze maja doczynienia z osoba pomyslowa i kreatywna.

Oryginalne CV--pomoc

13 lis 2009 - 09:48:49

tło zrobisz przez
format / tło / efekty wypełnienia ... dalej wybierasz co tam chcesz ;)
wstawiasz jakiś obrazek, wzorek czy inny szlaczek i ustawiasz w miejscu gdzie chcesz
tylko musisz kliknąć na nim prawym / formatuj obraz / układ / za tekstem
i wtedy możesz go przestawiać gdzie chcesz ;)
to chyba najprostszy sposób, mam nadzieję, że pomoże

Oryginalne CV--pomoc

13 lis 2009 - 09:58:17

ja też myślę, że lepsze jest CV tradycyjne, ważne żeby było dobrze napisane (i istotne co w nim jest), tło raczej nie ma znaczenia.

Oryginalne CV--pomoc

13 lis 2009 - 10:08:05

tez jestem zdania że o wiele lepsze wrażenie zrobi tradycyjne CV z dobrze napisanymi informacjami. Ewentualnie mozena dodac jakis mały ozdobnik w rogu lub coś w tym stylu, ale nie warto przesadzać ze zdoieniem CV - no chyba ze starasz sie o prace w agnecji reklamowej

Oryginalne CV--pomoc

13 lis 2009 - 10:59:38

Ja jestem za tradycyjnym cv. Ale wiele zalezy od tego gdzie chcesz sie starac o prace. Wiadomoze do biura czy urzedu powinnas zlozyc cv tradycyjne, ale np. do agencji reklamowej itp mozesz poszalec....

Oryginalne CV--pomoc

13 lis 2009 - 11:06:04

Cytat
kromka07
Cytat
kkaren
pracodawcy nie lubią takich cv jak wskazałas, zrób zwyczajne, umiesc swoje kwalifikacje, doswiadczenie i gitara

Skad wiesz ze nie lubia??:-/
szukam pracy od daaawna i akurat nie zgodze sie z Toba...
owszem moze na stanowisko kasjerki w biedronce to moze nie warto wyjezdzac z takim cv ale na "wyzsze" stanowiska czemu nie, po CV widza ze maja doczynienia z osoba pomyslowa i kreatywna.
To ja wam powiem cos..szukalam pracy jakies 4miesiace z takim CV i po pierwsze nikt sie nie odezwal a po drugie spotkałam sie ze smiechem pracodawcow..kiedy wysyłałam normalne,zainteresowanie wzrosło!.Dlatego nie polecam CV w takim formacie...

Oryginalne CV--pomoc

13 lis 2009 - 11:08:14

Cytat
kromka07
Cytat
kkaren
pracodawcy nie lubią takich cv jak wskazałas, zrób zwyczajne, umiesc swoje kwalifikacje, doswiadczenie i gitara

Skad wiesz ze nie lubia??:-/
szukam pracy od daaawna i akurat nie zgodze sie z Toba...
owszem moze na stanowisko kasjerki w biedronce to moze nie warto wyjezdzac z takim cv ale na "wyzsze" stanowiska czemu nie, po CV widza ze maja doczynienia z osoba pomyslowa i kreatywna.
Wypraszam sobie (pracowałam w biedronce) takiego typu uwagi:) heh tak na serio uważam, że powinnas zostac przy tradycyjnym ewenytualnie jakiś drobny znak wodny a nie całe CV na pomarańczowo. A jaka praca Cię interesuje?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co zmienić ?