Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 530
Ostrzeżenia: 1/5

STUDIUJESZ? PRACUJESZ?

08 lis 2009 - 21:59:32

Hej, dziewczyny napiszcie czy studniujeciem czy pracujecie i gdzie. Jestem na 2 roku studiów dziennych i szukam pracy na weekendy, podobnow centrach handlowych potrzebuja takich osob irzeczc\wiscie poszlam, pytalam izostawilam cv bo "potrzebowali" ale nikt nie zadzownil, wiem ze nie mam doswiadczenia ale to chyba niemozliwe byz ponad 50sklepow nikt nie zadzownil:( Powiedzcie gdzie powinnam szukac pracy, jak sie do tego zabrac, moze robie cos nie tak?

STUDIUJESZ? PRACUJESZ?

08 lis 2009 - 22:01:57

Ja studiuje także dziennie na I roku Kosmetologie... Ciężko jest znaleźć pracę jak studiuje się dziennie, ludzie szukają studentów zaocznych, u mnie w mieście dużo ofert, tylko właśnie dla zaocznych :(

STUDIUJESZ? PRACUJESZ?

08 lis 2009 - 22:05:04

Ja studiuję i pracuję :)
Jednak mieszkam w małej miejscowości, gdzie nie znajdzie się sensownej pracy bez znajomości.

STUDIUJESZ? PRACUJESZ?

08 lis 2009 - 22:05:36

Ja studiuje ale nie pracuje ;)
staram sie o stypendium naukowe unijne ;)
w wysokości 1000zł na miesiac ;)
wiec mysle ze lepiej na tym wyjde niz zebym miala jeszcze pracowac ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-08 22:06 przez maretka.

zweryfikowana
Posty: 530
Ostrzeżenia: 1/5

STUDIUJESZ? PRACUJESZ?

08 lis 2009 - 22:07:37

z tego co wiem trzeba speniac jakies konkretne wymagania:0 czy nie?

STUDIUJESZ? PRACUJESZ?

08 lis 2009 - 22:07:58

ja studiuję na dziennych ale nie pracuję

STUDIUJESZ? PRACUJESZ?

08 lis 2009 - 22:10:29

no ja studiuje zaocznie, posiadam ponad dwuletnie doswiadczenie w handlu mieszkam w duzym miescie, zwolnili mnie na poczatku października i szukam pracy i NIKT sie nie odzywa, nie dosc ze zostawilam cv w sklepach w galeriach handlowych to codzien wysylam cv na ogloszenia z neta i NIKT a wyslalam chyba z miliard cv ...

wiec ja sie pytam co jest grane.

zweryfikowana
Posty: 1.206
Ostrzeżenia: 1/5

STUDIUJESZ? PRACUJESZ?

08 lis 2009 - 22:12:51

ja studiuję i pracuje, pracowałam juz w liceum:)

STUDIUJESZ? PRACUJESZ?

08 lis 2009 - 22:13:03

Ja też studiuję na dziennych i pracuję na pół etatu w sklepie z ciuchami ciążowymi :) Wymieniam się z kumpelą, jak nam grafik pasuje (raz ona 4h raz ja) Ale to trzeba dobrze trafić. Ja też szukałam pracy w galeriach hadlowych, ale prawda jest taka, że jak w jakimś sklepie mają wolne miejsce od razu wskakuje na nie ktoś znajomy, ktoregoś z pracowników (tak jest w większości przypadków)

zweryfikowana
Posty: 530
Ostrzeżenia: 1/5

STUDIUJESZ? PRACUJESZ?

08 lis 2009 - 22:14:31

no wlasnie... kurcze, niebardzo wiem co robic a wiadomo ze na drugim roku polonistyki to ciezko bedzie...

STUDIUJESZ? PRACUJESZ?

08 lis 2009 - 22:17:39

ja studiuję zaocznie na 3 roku i pracuję w banku. jesli chodzi o pracę dla dziennych to chyba najlepiej szukać przez pośrednictwa pracy. Co prawda w takich pośrednictwach dostaje sie umowe na zlecenie lub o dzieło, ale to chyba kasa jest najważniesza. Mój chłopak tak pracuje w markecie budowlanym w weekendy i jak się trafi jakiś wolny dzień w tygodniu, bo tak to się uczy dziennie na polibudzie.

STUDIUJESZ? PRACUJESZ?

04 gru 2009 - 23:06:07

chcesz dorobić, zarobić jako Konsultantka - napisz.

Pozdrawiam
JustysG

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sklep ALDO