Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 11:37:03

istotny jest wygląd, ale wiadomo, że jeżeli ceny będą wyższe to nikt nie będzie tam chodził tylko z powodu ładniejszego wystroju, tak jak ktoś już wcześniej pisał o wiele lepsze są mniejsze lumpeksy, gdzie można dokładnie przejrzeć ubrania i nie są one ściśnięte tak, że wieszakiem nie da się ruszyć, bo to mnie najbardziej doprowadza do szału, osobiście wolę też jak są ubrania posortowane wg kolorów i typów, osobno nie tylko spodnie i bluzki, ale tuniki, t-shirty, topy, itd. również oddzielone ;)

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 11:40:02

ale takim ladnym wystroju człowiek się dobże czuję

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 11:44:07

wypełniłam ankietę:) Myślę, że pomysł z takim wystrojem jest naprawdę ciekawy:)

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 11:48:59

dla mnie sklep nie ma większego znaczenia i jego wystrój , byle towar był świetny ... chociaż wiadomo , ze im lepszy wystrój tym lepiej się człowiek czuje

zweryfikowana
Posty: 3.372
Ostrzeżenia: 1/5

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 11:58:43

ankieta wypełniona a co do pomysłu z szafami to ja uważam że to naprawdę świetny pomysł będzie coś innego :)

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 12:02:22

Już wypełniłam mam nadzieję że pomogłam;)

zweryfikowana
Posty: 926
Ostrzeżenia: 1/5

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 12:10:48

Wypełniona ;)

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 12:12:23

wypełniłam ankietę ;)
Wystrój jest dla mnie wazny, nie odwiedzam SH z koszami, pomiętymi ciuszkami, dziwnym zapachem..

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 12:13:42

wypelnilam.

jestes pewna ze dobrze sformulowalas pytanie o dochod?
chodzi o przecietny dochod gospodarstwa czy dochod na osobe? bo cos niskie te wartosci.

a co so sklepu, to wiadomo, ze w ladniejszym milej sie przebywa, ale jednak glowna zacheta jest dobry towar i niskie ceny.

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 12:19:38

nigdy nie pracowałam w lupku, ale fajnie dziewczyny maja w dniu dostawy, super ciuchy mogą sobie wyszperac,,,, ehhh zazdroszczę ;D

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 12:44:28

Myśle, że wystrój też jest ważny, ale w pierwszej kolejności liczą się ciuchy ! jeśli będą dobrze porozdzielane. I odradzam kosze, szukanie w nich jest męczące. Choć dla Ciebie będą ułatwieniem ;)

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 12:52:59

jesli wystruj jest ladny, to jakos tak... odwiedzam miejsce z wieksza przyjemnoscia. a jesli dochodzi do tego mila obsluga, to juz w ogole :) wiadomo, ze ciuchy, cena i jakosc sa najwazniejsze, ale jesli mialabym do wyboru dwa podobne jakosciowo sh, z czego np. drugi bylby z pieknym, dobrze pomyslanym wnetrzem, to do tego bym sie udala.

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 12:56:48

to ja jestem jakims outsiderem... nie lubie lumpeksow z ciuchami na wieszakach, lubie kosze, nurkowac i grzebac, wyciagac jakas perelke i placic za nia 50groszy... wieszaki sa patetyczne, przesuwanie ich jest bardziej meczace niz grzebanie w koszach, co dodatkowo podnosi poziom adrenaliny... na wieszakach jest wszystko podane jak na tacy... co to za frajda?

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 13:01:30

lumpeks musi miec klimat i zapach wiem ze uzywane ubrania maja specyficzny zapach ale proponuję zadbać o ładny zapach bo jak wchodzę do lumpeksu i smierdzi to poprostu wychodzę.

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 13:04:24

Cytat
freestyle
CV do pracy w lumpie heh :)

A co dziwnego jest w zbieraniu CV do pracy w lumpku??? U nas jak otwierali teraz taki nowy duży lumpex to mieli 70 chętnych do pracy...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zacząć? Gdzie sprzedawać?