Obecnie rozmawiamy o:

Projekt wnętrza

gorący temat

Sklep internetowy

21 minut temu

Biznes

25 minut temu

tabernakula sklep

44 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 11:04:04

Witam

Po raz kolejny mam wielką prośbę o wypełnienie poniższej ankiety, która jest mi niezbędna do zbadania rynku, przed otwarciem własnego biznesu
.

Z góry dziękuje :)

http://www.ankietka.pl/ankieta/30564/second-hand.html

Przy okazji chciałam zapytać, czy podoba Wam sie pomysł otwarcia lumpeksu, gdzie za wystrój posłużą stare szafy itp? Czy ma to wogóle dla Was znaczenie jak wygląda lumpeks? i jakie ceny w lumpeksach stanowią dla was Górną granice :)

Przy okazji zbieram CV, na początku roku otwieram działalność, jeśli ktoś jest zainteresowany ewentualną pracą za kilka miesięcy proszę o wiadomość prywatną. Ofertę kieruje do osób z okolic Bytomia, najlepiej uczniów bądź studentów :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-06 11:27 przez isabelle19.

zweryfikowana
Posty: 5.260
Ostrzeżenia: 1/5

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 11:06:32

Dla mnie ma znaczenie jak wygląda lumpeks,musi mieć fajny wystrój:)
Ja mieszkam w Bielsku Białej i właśnie jest tam jeden lumpeks,w którym są szafy,jest kominek ,naprawdę świetny wystrój i super atmosfera;) Ciuchy są na wieszakach,posortowane,nie ma takiego bałaganu jak w takich lumpeksach w których są kosze.
Twój pomysł bardzo mi się podoba;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-06 11:10 przez Vanilia200.

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 11:07:31

a to cwaniara ukryla wyniki ;)

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 11:09:24

Ważny jak dla mnie jest wygląd nawet lumpka,bo aż się milej szuka jak to jakoś wygląda.


Szkoda,że mam kawałek do Bytomia,bo chętnie podjęła bym się jakiejś pracy.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 11:10:01

Zdecydowanie wygląd ma znaczenie... lumpki w których wszystko porzucane jest do koszy, a rzeczy są pomiętoszone od razu mnie odrzucają.

Twój pomysł z szafami jest ciekawy.

We Wrocławiu jest jeden taki lumpek do którego bardzo lubię chodzić i to właśnie przez wystrój zwróciłam na niego uwagę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-06 11:11 przez Sacrum.

zweryfikowana
Posty: 513
Ostrzeżenia: 1/5

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 11:10:52

świetny pomysł, choć dużo tego teraz jest, więc bedziesz musiała w wyjatkowy sposób zachęcić klientów do siebie, wystrój to dobry pomysł

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 11:11:50

prosze

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 11:16:07

CV do pracy w lumpie heh :)

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 11:18:09

wystrój ale przede wszystkim "przeselkcjonowane" ciuchy to jest bardzo ważne . fajny jest taki malutki , cieplutki lumpeks z paroma fajnymi stylowymi rzeczami bez plam i dziur a nie wielki moloch z jakimis t-shirtami na jednej ścianie a na drugiej ze starymi kurtkami w wersji 3XXL . to jest moje odczucie. możliwe że jestem zbyt leniwa na wertowanie 5000 sztuk odzieży ;-D. a jaki Ty chcesz otworzyć ? duży czy mały z fajnymi ciuchami?

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 11:18:11

bardzo fajny pomysł szkoda ze nie jestem z Bytomia :(
pozdrawiam i powodzenia w biznesie życzę

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 11:18:15

fajny pomysł, na pewno przyjemniej jest kupować w lumpeksach o miłym wystroju :)
szkoda, że nie otwierasz go gdzieś bliżej mnie ;p
ankieta wypełniona ;)

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 11:24:37

Oczywiście lepiej jest gdy wytsrój sh jest fajny, a ubrania wiszą posortowane na wieszkach... ale to odrazu wiąże się z wyższymi cenami czyli średnio 15-30zl(np. za bluzkę) a w takim przedziale cenowym można kupić nową rzecz w sklepie.Więc ja wybieram obskurne szmateksy gdzie ubrania są w skrzyniach, ale kupuje fajne, modne i w dobrym stanie ciuchy za grosze ! Większe znaczenie ma dla mnie cena niż wystrój..

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 11:25:21

nie każdy nadaje sie do każdej pracy :), z tego co wiem rozsyłanie cv jest normalne przy poszukiwaniach pracy, nawet w lumpeksie :) sama zanosiłam kiedyś do dwóch lumpeksów CV...

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 11:28:52

Cytat
freestyle
CV do pracy w lumpie heh :)
:D

w wawie jest pełno wystylizowanych lumpków z antycznymi starymi meblami tzw lady są takimi starociami ale jakos trudno to wpada w oko przy duzej ilosci wieszaków,tak więc wystrój zanika wraz z dużą ilością ubrań

najważniejsze ze by było na wage na wieszakach tak jak wszędzie w wawie a nie jak w małych miastach na wieszakach ale z cenkami (wycenione) to mnie zniechęca i jak pomyśle ze w wawie ta rzezcz na wage ( bo lekka) kosztowałaby grosze a tu wycena i wtedy tak mi szkoda miejscowych ze tak nie korzystnie kupują:( bo na wage nawet jak cenka 56 zł potem ta cena za kg.maleje do 10 zł jest bardziej ekonomicznie niż już wycenione

i wygląd dla mnie nie ma znaczenia bo zauważyłam ze tam gdzie jest wystrój na ogół brak ciekawych okazji tak jak by wystrój miał wynagrodzić gorszy sort albo nieciekawy mix ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-06 11:34 przez emilianka1981.

praca w lumpeksie

06 lis 2009 - 11:29:42

ja ide dzis w sprawie pracy do sh

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zacząć? Gdzie sprzedawać?