Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

godzinę temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca

05 lis 2009 - 19:27:51

czesc dziewczyny,
musze o tym napisac bo to juz przechodzi wszelkie granice. Dzis zamiescilam na pewnym portalu ogloszenie ze szukam pracy, bo studiuje dziennie i troche kasy by mi sie przydało, podalam maila nr tel i prace ktore by mnie interesowały ale zapomniałam o najwazniejszym. Tzn nie dodałam ze nie interesuje mnie sponsoring itd, od rana dostałam kilka maili i smsow, jeszcze zeby tam moje zdjecie bylo ale nie. Przeciez to tylko seks pisza, moze i tak dla jednych seks, dla innych zarobek a dla innych i w tym mnie kure.two. I tyle w temacie. Spotkałyście się z czyms takim , bo mnie to troche przeraza, i pomyslec ze niektorym to odpowiada.

Praca

05 lis 2009 - 19:31:40

Ejj...nie czaje...to wkońcu interesuje Cię sponsoring czy co??

Praca

05 lis 2009 - 19:32:54

Cytat
MsJointVentura
Ejj...nie czaje...to wkońcu interesuje Cię sponsoring czy co??

chyba nie czytasz ze zrozumieniem tego co napisałam

Praca

05 lis 2009 - 19:36:40

Ja też miałąm takie przygody podczas szukania pracy. Odzwaniali nie raz jacys ludzie i prosili zebym sie pojawila w spodniczne w jakims miejscu dziwnym i ze oni tam podjada i pogadamy o pracy.No brak mi słów na to... Albo dostawalam oferty pracy jako 'bardzo osobista sekretarka'. Strasznie mnie wkurza ze tacy ludzie pchaja sie na portale gdzie ludzie szukaja pracy

Praca

05 lis 2009 - 19:37:58

jejku faktycznie niesmacznie,same zboczuchy dookoła

Praca

05 lis 2009 - 19:43:37

Ajjj...sorki..

Wiesz,ja szukałam pracy w Krk na sezon letni..miałam to samo.Zadzwoniłl jakiś typ że umówi się ze mną na rozmowę kwalifikacyjną,jak ubiorę się megasexownie i założe szpilki...o.O

Praca

05 lis 2009 - 19:43:37

ale jak ładnie piszą " oczekuję zwiazku na dłuższy czas opartego za dyskrecji i zaufaniu" taaa jasne
jak stare tak glupie

Praca

05 lis 2009 - 19:44:49

Ja też szukając pracy na wakacyjny okres dałam ogłoszenie do internetu-na stronie gazety lokalnej :) i też miałam propozycję sponsoringu ;/ tyle że na gg pff ^^ ale odmówiłam,bo bez przesady,żeby zarabiać w ten sposób wiem,że istnieje coś takiego szczególnie w dużych miastach,gdzie dziewczyny szukają pracy i akurat wpadają na coś takiego,ale ja jakoś nie potrafiłabym oddawać Siebie za pieniądze ;/

Praca

05 lis 2009 - 19:47:28

Mnie też to denerwuje! Ostatnio właśnie zadzwonił do mnie jakiś gość- po głosie koło 50, i oferuje mi pracę pomocy domowej.Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie oferował mi on , że będzie po mnie przyjeżdżał i odwoził do domu.Odległość jaka nas dzieliła to ok. 50 km. Poza tym chodziło mu o sprzątanie tylko w sobotę. Chciał mi za cały miesiąc czyli cztery soboty zapłacić 500 zł... Naprawdę masakra. Teraz to trzeba uważać na każdym kroku...

Praca

05 lis 2009 - 19:48:31

to oferty żonatych znudzonych obleśnych wieśniaków...

albo po prostu zboczenców.

najlepiej zaznacz w ogłoszeniu ze tego typu propozycje cie nie interesuja...

ja pracy szukałam 3 tyg.... i juz pracuje 2 tyg;)

DOBRZE SFORMUŁOWANE OGŁOSZENIE TO PODSTAWA;)

Praca

05 lis 2009 - 19:49:08

a najgorsze jest to ze niketore laski na to leca. Wola sie puszczac niz uczciwie na siebie zarobic

Cytat
Dzolinka
to oferty żonatych znudzonych obleśnych wieśniaków...

albo po prostu zboczenców.

najlepiej zaznacz w ogłoszeniu ze tego typu propozycje cie nie interesuja...

ja pracy szukałam 3 tyg.... i juz pracuje 2 tyg;)

DOBRZE SFORMUŁOWANE OGŁOSZENIE TO PODSTAWA;)

tak, ale wiesz niektorzy zobacza tylko ze studiuje dziennie i nie ma mowy o dalszej rozmowie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-05 19:50 przez cosmogirl.

Praca

05 lis 2009 - 19:50:35

mnie ostatnio zaczepił mężczyzna (około 50 lat) w centrum miasta i zapytał, czy pójdę z nim na lampkę wina do jego mieszkania. Kiedy odmówiłam, powiedział że kupi mi coś ładnego. Żenada ;] wybuchłam śmiechem w twarz. ;P aczkolwiek - fakt faktem są dziewczyny, które chętnie wchodzą w takie układy. nie zazdroszczę i nie potępiam. wiele się słyszy o młodych dziewczynach które sytuacja życiowa niejako zmusza do tego.... wolę pozostać neutralna w tej kwestii, gdyż jest to kontrowersyjny temat ;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-05 20:00 przez myself.

Praca

05 lis 2009 - 19:51:52

tragedia juz nawet w spokoju pracy nie mozna poszukac ....współczuje bo teraz pewnie beda Cie meczyc smsami i meilami

Praca

05 lis 2009 - 19:52:07

Chyba lepiej żeby się grzecznie zapytali czy życzysz sobie sponsoringu,niż mieli bezczelnie napadać na ulicach czy w krzakach.

Praca

05 lis 2009 - 19:54:39

Cytat
DitaVonTeese
Chyba lepiej żeby się grzecznie zapytali czy życzysz sobie sponsoringu,niż mieli bezczelnie napadać na ulicach czy w krzakach.

nie wiem dlaczego rozbawil mnie twoj post, juz widze tych kolesi ktorzy podchodza i grzecznie pytaja " czy chcesz byc moja utrzymanka?"

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca w lumpeksie