Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca

05 lis 2009 - 19:56:14

Cytat
cosmogirl
a najgorsze jest to ze niketore laski na to leca. Wola sie puszczac niz uczciwie na siebie zarobic
Cytat
Dzolinka
to oferty żonatych znudzonych obleśnych wieśniaków...

albo po prostu zboczenców.

najlepiej zaznacz w ogłoszeniu ze tego typu propozycje cie nie interesuja...

ja pracy szukałam 3 tyg.... i juz pracuje 2 tyg;)

DOBRZE SFORMUŁOWANE OGŁOSZENIE TO PODSTAWA;)

tak, ale wiesz niektorzy zobacza tylko ze studiuje dziennie i nie ma mowy o dalszej rozmowie

to fakt ..taka dyskryminacja to niesprawiedliwosc...
ja mialam to samo jak słyszeli ze mam dziecko w przedszkolu...ale nie dałam sie...walczyłam..i sie udało;)

Praca

05 lis 2009 - 19:57:15

Mnie bardziej wkurzają propozycje zostania konsultantką AVONU, lub agentem ubezpieczeniowym czy telemarketerką ;)

Niedawno zmieniłam pracę. Znalazłam ją dość szybko, bo tym razem wzięłam się na sposób i zamiast wysyłać CV (lub oprócz tego) jeździłam bezpośrednio do pracodawców. Myślę, że taka rozmowa realnie przybliża możliwość zatrudnienia. Do mojej obecnej szefowej nawet nie miałam nr telefonu, bo nie podała w ogłoszeniu. Sama go znalazłam, zadzwoniłam i pracuję już jakiś czas :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-05 20:04 przez mozaika.

Praca

05 lis 2009 - 19:59:17

Słuchaj,teraz wszystko jest na sprzedaż,przynajmniej niektórzy faceci tak sądzą (oczywiście błędnie) .Ale im mniej owija się w bawełnę,tym mniej rozczarowań.

Praca

05 lis 2009 - 20:03:07

ja miałam takie sytuacje :/
raz wieczorem w centrum podeszłam do faceta po ognia , miał 40-50lat,a on się mnie pyta czy chce zarobić i się głupio cieszy.
Jak miałam konto na sympatii to dostawałam wiadomości czy chcę układu sponsorowanego

Praca

05 lis 2009 - 20:04:23

no tak, trzeba nazywac rzeczy po imieniu a nie udawac ze robi sie zupelnie cos innego, ale ja wspolczuje ich żonom czy dziewczynom nie wiem jak tak mozna. Do tej pory mnie to jakos nie denerwowało az do dzis gdy dostałam te wszystkie "propozycje", az mialam ochote napisac " czy zona wie ty stary zboku"

Praca

05 lis 2009 - 20:06:55

Cytat
Beatka88
ja miałam takie sytuacje :/
raz wieczorem w centrum podeszłam do faceta po ognia , miał 40-50lat,a on się mnie pyta czy chce zarobić i się głupio cieszy.
Jak miałam konto na sympatii to dostawałam wiadomości czy chcę układu sponsorowanego

Na jego miejscu też bym Cię o to zapytała ;)

Praca

06 lis 2009 - 15:22:40

Cytat
mozaika
Cytat
Beatka88
ja miałam takie sytuacje :/
raz wieczorem w centrum podeszłam do faceta po ognia , miał 40-50lat,a on się mnie pyta czy chce zarobić i się głupio cieszy.
Jak miałam konto na sympatii to dostawałam wiadomości czy chcę układu sponsorowanego

Na jego miejscu też bym Cię o to zapytała ;)

niby dlaczego?nawet mnie znasz :D :D
jeśli nie było sklepu w pobliżu a widze faceta który pali to chyba oczywiste że prosze o ognia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

praca w lumpeksie