Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jestem studentką dzienną na kierunku pedagogiki. Pracy szukam juz od jakis 2 miesiecy. Mam wolne weekendy i środy, zajęcia koncze najpozniej o 16;30 ( co zdararza sie tylko raz ) Wiec z czesem nie jest tak zle, na 1/2 etatu spokojnie dałabym radę. Jestem punktualna, odpowiedzialna, pracowałam juz w sklepie jako kasjerka, wykładałam towar, pracowalam tez jako hostessa i zawsze jakos pracodawcy byli ze mnie zadowoleni. TO DLACZEGO teraz nie umiem znalesc sobie głupiej dorywczej pracy ?? nie mówie tu o jakis super ofertach, juz nawet wysyłałam CV na zwywanie naczyn na sprzatanie ..ale nikt sie nie odzywa ..
Czemu tak jest ??

Bo jest tylu nieuczących się bezrobotnych, którzy są bardziej dyspozycyjni, albo studentów którzy praktycznie wcale nie mają zajęć, że pracodawcom nie opłąca się zatrudniać kogoś, kto ma mniej czasu niż pozostali.

może to wydać się dziwne, ale czasem zdarza się tak, że pracodawcy nie odpowiadają na oferty, gdyż potencjalni pracownicy mają zbyt wysokie kwalifikacje na podane stanowisko pracy...

Polska rzeczywistość... szczerze mówiąc nawet niektórzy, kończąc studia pracy znaleść nie potrafią... przykre :|
Mimo wszystko życzę sukcesów i powodzenia w poszukiwaniach! ;)

tak. studiujemy zeby zostac wykształconymi bezrobotnymi ;/

a ja sądzę, że praca jest (bynajmniej w moim mieście...)
tylko niekoniecznie właśnie na takim stanowisku na jakim by się chciało

Cytat
girlin3d
tak. studiujemy zeby zostac wykształconymi bezrobotnymi ;/

No niestety:(
Ja też szukam pracy w warszawie lub okolicach, a najlepiej stażu studiuję zaocznie administrację.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-01 23:11 przez Krolewna.

1. urok studiów humanistycznych - pedagogike studiuje w cholere dużo ludzi, jesteś jedną spośród tysięcy.
2. wśród pracodawców panuje przekonanie, że student to student, musi się wyszaleć. więc nawet jeśli zapewniasz, że jestem dokładna, punktualna itp. - nie każdy musi Ci wierzyć.
3. mimo wszystko pracodawca zatrudni osobę, która ma doświadczenie. jeśli nigdy nigdzie nie pracowałaś, nie udzielałaś się w żadnych organizacjach itp., to marne szanse. chociaż to też zależy jakiej pracy szukasz. na kasie czy ulotkach biorą chyba bez problemu.

ja szukam pracy od czerwca, zdałam maturę, egzamin na potwierdzenie kwalifikacji w zawodzie i nic, wszędzie wymagają ode mnie 2-3 letniego doświadczenia. Nie poszłam specjalnie w tym roku na studia, bo chciałam znaleźć pracę, wyremontować mieszkanie i jakoś się usamodzielnić teraz żałuję, bo jak tak dalej pójdzie to nie szybko pójdę na te studia :(

Cytat
girlin3d
tak. studiujemy zeby zostac wykształconymi bezrobotnymi ;/

a myslalas ze od razu po studiach zostaniesz busines woman ???
Ja na studia nawet sie nie wybieram bo to strata czasu i pieniedzy.
nie mam zamiaru studiowac,tracic czas,kase i nerwy a poznie jpracowac na KFC...dziekuje,ale nie :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dystrybutor FM