Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Praca dodatkowa!

31 paź 2009 - 11:55:19

Hej dziewczyny, mam 17 lat w styczniu będę miała 18, chciała bym pójść gdzieś do pracy żeby robić ale nie mam. Wiecie może gdzie mogła bym pójść zapytać bo nie mam pojęcia czy osobę w moim wieku gdzieś będą chcieli przyjść chciała bym prace dodatkowa po szkole

Praca dodatkowa!

31 paź 2009 - 12:03:21

Mnostwo jest takich miejsc. Idz do sieciowych restauracji typu mcDonald KFC, Burger King oni maja bardzo elastyczy grafik ustawiany pod uczniow/studentow i stawke okolo 9-10 zl netto za godzine. Idz do jakiegos punktu xero-latwa praca i tez mysle ze mozna dogadac sie o czas pracy. Poza tym praca w sieciach odzieżowych tu chyba gorzej z dostosowaniem czasu pracy ale mozna poprobowac, porozmawiac. W twoim przypadku odpadaja pewnie puby, knajpy bo nie bedziesz rozlewac alko nie mając dowodu:) no i poza tym szkola, spalabys na lawce na lekcjach;]

Praca dodatkowa!

31 paź 2009 - 12:05:59

tylko jest problem nie ieszkam w duzmym miescie tylko w 40tysiecznym miescie na podkarpaciu.

Praca dodatkowa!

31 paź 2009 - 12:06:37

Proponuję MC Donald, tylko że stawka jest 6.5 zł na godz a nie 9-10! Albo praca w weekendy np pomoc kelnerki :) ja tak dorabiam i jestem zadowolona :)

Praca dodatkowa!

31 paź 2009 - 12:06:55

ja mam prace ale myśle nad podjęciem w macui teższukam czegoś żeby było elastyczne

Praca dodatkowa!

31 paź 2009 - 12:08:02

W takich miejscach jak mcDonald KFC, Burger King przyjmą na roznoszenie ulotek jedynie. Mój sym w tamtym roku tak pracował ale zarobki są żenujące a chodzenia co nie miara !. Dobrze płacą w prywatnych szkołach na roznoszenie ich ulotek ! Możan też dość fajnie zarobić też na ulotkach knajper, pizzeri ! Ale to też trzeba wyszukać takich co dobrze płacą !!

Praca dodatkowa!

31 paź 2009 - 12:08:41

tylko mi jest taka porzebna praca zeby nie koligowała z lekcjami .. wiecie szkola na 1 miesjcu

Praca dodatkowa!

31 paź 2009 - 12:09:24

jako opiekunka na weekendy

Praca dodatkowa!

31 paź 2009 - 12:11:27

ja pracowalam jako kelnerka...duzo nie zarabialam..i knajpa tez nie za ciekawa wiec odeszlam szybko...ale moze znajdz jakies bardziej przytulne miejsce i chodz tam na weekendy

Praca dodatkowa!

31 paź 2009 - 12:11:59

tylko nie wiem gdzie się "zaoferować"

Praca dodatkowa!

31 paź 2009 - 12:15:22

ulotki, hottesa

Praca dodatkowa!

31 paź 2009 - 12:18:05

idź do urzędu pracy jak skończysz 18 lat, zarejestruj się. napisz sobie cv i po zanoś do tych różnych w stylu MCD

Praca dodatkowa!

31 paź 2009 - 12:23:31

Cytat
badxgirl
idź do urzędu pracy jak skończysz 18 lat, zarejestruj się. napisz sobie cv i po zanoś do tych różnych w stylu MCD

jeżeli uczysz się w szkole dziennej to w urzędzie pracy się nie zarejestrujesz:)
a z jakiego miasta jesteś na podkapraciu?
ja bawiłam się trochę w hostessing, a teraz szukam zastępstw za siebie :)

Praca dodatkowa!

31 paź 2009 - 12:35:43

a czy są dziewczyny które studiują i pracują? Bo ja w tym roku matura i potem studia i zastanawiam się nad pracą :) Ulotki są ok ale nie jak jest zimno i pada deszcz, z resztą ludzie nie chcą brać ulotek. Nie polecam!

Praca dodatkowa!

31 paź 2009 - 12:38:22

Do sklepu spożywczego,monopolowego na weekendy(ale trzeba mieć wtyki niestety jak tylko weekend).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ave.x praca przez internet