Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Zapalenie pęcherza

22 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Poczta-- zakres kompetencji

24 paź 2009 - 22:55:38

Czy u was na pocztach tez tak jest ze gdy wysylacie list polecony lub paczkę to pani w okienku daje wam znaczki zebyscie sobie same je przykleily??

Ja tego nie lubie, zdarzylo mi sie juz pare razy ze daje list polecony a babka w kasie zwraca mi go ze znaczkami do naklejenia, zanim je nakleje to kolejka za mna kilometrowa, bo musze spowrotem dac przesylke a nie usuwam sie na bok bo nie po to stalam zeby isc spowrotem na koniec kolejki:-/

Irytuje mnie to, bo uwazam ze skoro jest to poczta, to powinni wszystkie 'uslugi" wykonywac.
podnosza stale oplaty za przesylki ale niestety zakres obowiazkow zawezaja:-/

Jak myslicie nalezy to do zakresu obowiazkow??
dodam ze pojde w innym miescie na poczte i potrafi pani w okienku normalnie pzykleic znaczki a i zdarzy sie ze podziekuje jak odchodze od kasy;-p

Poczta-- zakres kompetencji

24 paź 2009 - 22:58:04

No przyznam że pierwszy raz się z czymś takim spotykam.. U nas to panie z poczty przyklejają znaczki..

Poczta-- zakres kompetencji

24 paź 2009 - 23:00:41

Ale w czym problem? Naklejenie trzech znaczków to chyba nie jest tak duży wysiłek, ja nie mam nic przeciwko jak pani w okienku daje mi znaczki, żebym je sama przykleiła. Ona w tym czasie podpisuje druk na polecony, wydaje mi resztę itp. A na koniec kolejki nie musisz iść, po prostu zostawiasz paczkę w okienku i tyle...

Poczta-- zakres kompetencji

24 paź 2009 - 23:02:23

U mnie w Warszawie tez same naklejają. W Grudziądzu na głównej też

Poczta-- zakres kompetencji

24 paź 2009 - 23:03:42

Cytat
ziggy
Ale w czym problem? Naklejenie trzech znaczków to chyba nie jest tak duży wysiłek, ja nie mam nic przeciwko jak pani w okienku daje mi znaczki, żebym je sama przykleiła. Ona w tym czasie podpisuje druk na polecony, wydaje mi resztę itp. A na koniec kolejki nie musisz iść, po prostu zostawiasz paczkę w okienku i tyle...

No problem jest w tym, ze pani w tym czasie czeka az nakleje znaczki i dopiero wtedy zabiera sie do wypisywania druczku jak zwroce list a na koncu pobiera oplaty:-/ a kolejka rosnie.......

Poczta-- zakres kompetencji

24 paź 2009 - 23:05:22

Cytat
kromka07
Cytat
ziggy
Ale w czym problem? Naklejenie trzech znaczków to chyba nie jest tak duży wysiłek, ja nie mam nic przeciwko jak pani w okienku daje mi znaczki, żebym je sama przykleiła. Ona w tym czasie podpisuje druk na polecony, wydaje mi resztę itp. A na koniec kolejki nie musisz iść, po prostu zostawiasz paczkę w okienku i tyle...

No problem jest w tym, ze pani w tym czasie czeka az nakleje znaczki i dopiero wtedy zabiera sie do wypisywania druczku jak zwroce list a na koncu pobiera oplaty:-/ a kolejka rosnie.......


No w takim razie to rzeczywiście dziwne :/

Poczta-- zakres kompetencji

24 paź 2009 - 23:06:08

Ja mieszkam w Tarnowie i też muszę sama naklejać. Jak mam jeden list to ok, gorzej,jak np.8 czy więcej.. Bo zdarza się i tak. Denerwuje mnie to :(

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Poczta-- zakres kompetencji

24 paź 2009 - 23:06:37

Treść posta została usunięta automatycznie

Poczta-- zakres kompetencji

24 paź 2009 - 23:07:11

U nas tez czesto Pani w okienku daje znaczki do przyklejenia i jakos nie widze w tym problemu.... Zanim ja nakleje to ona wypisze mi druczek- podpisze itp i ,a, z głowy:) a tak najpierw by wypisala ten druk, potem kleila znaczki i dłuzej by zeszlo:))

Poczta-- zakres kompetencji

24 paź 2009 - 23:07:29

Na poczcie kazdy sie irytuje jak jest kolejka i kazdy sie gapi obym jak najszybciej lizala te znaczki:-p

Nie przeraza mnie naklejenie samej znaczkow, bo jak trzeba to naklejam ale nie sadzicie ze skoro podonsza ciagle oplaty to i my klienci za to powinnismy wymagac od nich???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-24 23:09 przez kromka07.

Poczta-- zakres kompetencji

24 paź 2009 - 23:08:42

U mnie normalnie też same przyklejają.

Poczta-- zakres kompetencji

24 paź 2009 - 23:09:48

U mnie zawsze to one naklejają znaczki :) także coś u Ciebie na poczcie są nie halo

Poczta-- zakres kompetencji

24 paź 2009 - 23:18:11

u mnie to juz zalezy od poczty. Mam blisko siebie 2. Na jednej panie same naklejaja, na drugiej juz zalezy na kogo trafie. Ostatnio dała mi żebym sobie sama nakleiła, ale o tej gąbki namoczonej to już nie chciała dać i musiałam na sline... ee?? Mialam ochote cos jej powiedziec, ale i tak juz stalam ze 30 min w kolejce + 10 przy okienku, bo co chwile gdzies odchodziła. Na poczcie ze 20 osób, 10 min do zamknięcia i tylko 2 okienka czynne na 4... Jak lubią kończyć pracę później to niech dalej tak wolno stoją. A dodam, że jedna poczta jest czynna od 12 do 19 ( zazwyczaj o 12 jestem już na uczelni, a wracam około 19 i nigdy nie mogę odebrać paczki, a w sobote nieczynne...) A druga jest do 20 i tam najczęściej się udaję, ale kolejki są bardzo dłuuugie...

Poczta-- zakres kompetencji

24 paź 2009 - 23:20:04

u mnie tez przyklejają same, na szczęście ;)

Poczta-- zakres kompetencji

24 paź 2009 - 23:24:10

Cytat
Kaas
u mnie to juz zalezy od poczty. Mam blisko siebie 2. Na jednej panie same naklejaja, na drugiej juz zalezy na kogo trafie. Ostatnio dała mi żebym sobie sama nakleiła, ale o tej gąbki namoczonej to już nie chciała dać i musiałam na sline... ee?? Mialam ochote cos jej powiedziec, ale i tak juz stalam ze 30 min w kolejce + 10 przy okienku, bo co chwile gdzies odchodziła. Na poczcie ze 20 osób, 10 min do zamknięcia i tylko 2 okienka czynne na 4... Jak lubią kończyć pracę później to niech dalej tak wolno stoją. A dodam, że jedna poczta jest czynna od 12 do 19 ( zazwyczaj o 12 jestem już na uczelni, a wracam około 19 i nigdy nie mogę odebrać paczki, a w sobote nieczynne...) A druga jest do 20 i tam najczęściej się udaję, ale kolejki są bardzo dłuuugie...


u mnie na jednej poczcie mądrale pracują od 8.00 do 15.00 przy czym mają przerwę pół godzinną o 12.30 ... Masakra normalnie. Za niedługo będą pracowały po 3 godziny dziennie:/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NOWA PRACA