Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Garaz.... drzewko.... ogródek.... ;))

[moderator]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-24 19:18 przez moderator.

Dwa widoki jeden na jezioro a drugi na miasteczko pięknie nie;-)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Jak znajdę inne to jeszcze pokażę;-)))))))))))))))))



hehe,dobre pytanie,aktualnie robotnicy wykonują jakieś prace na moim bloku i nie widzę kompletnie nic przez okno,bo jest zaklejone folią...a jak je otworze, to widzę rusztowania...

ja to mam tatry, łąki i zakopane ;)

Cytat
klaudia1120
O taki;)

ja mam bardzo podobny na co dzien, z tym, że od kilku dni oglądam robotników ocieplających dom. xD
ale musze przyznac, ze widoczek jest piekny. :P

a ja mam po lewej stronie domki, po prawej pola uprawne i patrząc w przód pola pola i lass :D:D

zalezy z zktórej strony, ale 2 elektrownie, i domy sasiadow... :/

Cytat
Sarah_
ja to mam tatry, łąki i zakopane ;)



Mmmmmmm:)

U mnie takie widoki:)
Troche ponuro,bo zima,ale wiosną i latem jest ladnie zielono:)
A w przyszlym roku najprawdopodobniej bede miala inny widok z ostatniego pietra tego zielonego bloku na zdjeciu;P



U mnie widać sąsiedni blok, ogromny dąb, który darzę ogromną sympatią hehe i często się w niego wpatruję :)
Ulica, przez którą ciągle przejeżdżają samochody i średniej wielkości park, Tzw skwerek :D

z okna swojego pokoju na wprost mam cmentarz, a z trochę z lewej las :))

A ja mam taki widok... centralnie na wprost autostrada A4 a dalej widzę przedmieścia Legnicy.

z jednej strony las :) z drugiej widok na miasto oddalone o 9km, szczególnie wieczorami jest pieknie gdy widac te migajace światełka z miasta

Cytat
villemo225
z okna swojego pokoju na wprost mam cmentarz, a z trochę z lewej las :))
o ja, ten widok przebil wszystkie ;D ja widze zabudowania, podworze, i troche parku, wstyd zdj. pokazywac :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

3 okna - jakie zasłony?