Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

59 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 492
Ostrzeżenia: 1/5

bardzo lubię te drzewo ;]



a ja mam mniej więcej taki, jestem ciekawa czy Wam się podoba... bo mnie już totalnie nudzi :D jednak znajomi gdy mnie odwiedzają, są zachwyceni :

na ostatnim możecie zobaczyć moje brzydkie, zachmurzone niebo :):):)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-26 09:27 przez myself.

Cytat
villemo225
Cytat

villemo225
z okna swojego pokoju na wprost mam cmentarz, a z trochę z lewej las :))

Cytat
asia0702
o ja, ten widok przebil wszystkie ;D ja widze zabudowania, podworze, i troche parku, wstyd zdj. pokazywac :D

powiem Ci, że do wszystkiego idzie się przyzwyczaić.. ba dodam jeszcze, że ja mieszkam na II piętrze na poddaszu a na parterze jest kościół prawosławny ;O :D


jak tak to czytam to mi sie przypomnial wczorajszy program w tv- malzenstwo mieszka na 2 pietrze, a na parterze kaplica cmantarna, naprzeciwko bloku centarz- wysluchuja po kikla mszy pogrzebowych dziennie.... nie chcialabym miec takich widokow.

blok 1500 okien 2pasmówka, kilka drzew, warzywniak, urząd miasta, wielkie leprektory od stadionu. i latarnie. ;p

pola ,łaki lasy,sarenki, bazanty a teraz dodatkowo jelenie wychodza z lasu i rycza. w dodatku jest pelnia wiec w nocy widac cala lake.a jak mgla sie kladzie wieczorkiem to juz rozbraja zupelnie.siedze tak sobie przed drzwiami tarasowymi i nie potrzebuje telewizora. a za plecami w kominku sie pali.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-04 18:44 przez magdolek.

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

w kuchni blok a balkon i Alci pokój to domki jednorodzinne i ulica osiedlowa



a dobry widok ma moja mama z balkonu, z boku kosciol i cmentarz, na przeciw park i izba wytrzezwien obok poprawczak i obok komisariat hehehehe


http://forum.szafa.pl/26/953254/opinia--nagroda.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-03 14:02 przez kinnkaa.

dwa domki .. uliczka z latarniami ..drzwa i w oddali moje gimnazjum :P

Cytat
myself
a ja mam mniej więcej taki, jestem ciekawa czy Wam się podoba... bo mnie już totalnie nudzi :D jednak znajomi gdy mnie odwiedzają, są zachwyceni :

na ostatnim możecie zobaczyć moje brzydkie, zachmurzone niebo :):):)


masz bardzo piekny widok, napewno zmienia sie co kilka miesiecy w zaleznosci od pory roku, prawda?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

3 okna - jakie zasłony?