Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

meble do pokoju młodzieżowego...

06 sie 2015 - 10:48:59

ja trochę z innej strony się wypowiem, a dokladniej w imieniu mojej córki ;-) ja swojej córce (prezent niespodzianka) zamówiła meble click z timoore, a dokladniej biurko [moderacja - link/reklama] i jestesmy bardzo zadowolone. wyglada stylowo, nie zaplacilysmy fortuny i dobrze sluzy juz długo ;) dziewczyny a Wam się podoba ten styl?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-12 10:41 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

meble do pokoju młodzieżowego...

11 sty 2016 - 13:16:03

Jest jedna zasada, jak kupować meble to drewniane w specjalistycznych sklepach z nimi typu urokdrewna.pl

meble do pokoju młodzieżowego...

18 mar 2016 - 16:09:41

A co myslciie o takim regale?


meble do pokoju młodzieżowego...

19 mar 2016 - 20:47:19

Ta szafka jest świetna, bardzo mi się podoba, taka z pomysłem :)
Ja zastawiam, się czy nie zaszaleć, bo podobają mi się bardzo łóżka piętrowe, dla dzieci to niby oczywiste, ale dla nastolatka, to już odważna opcja. Mam nadzieje, że syn nie pomyśli, że to obciach. Co myślicie o takim?


<moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-27 11:07 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 1/5

meble do pokoju młodzieżowego...

24 mar 2016 - 10:00:28

Cytat
Blackfrapp
A co myslciie o takim regale?

Ma swój urok, ale nie jestem pewna czy książki by się dobrze trzymały na takim regale - no i na pewno nie pasowałoby do każdego wnętrza ;) Bardziej widziałabym w jakimś takim nowoczesnym, ale nie minimalistycznym mieszkaniu ;)

meble do pokoju młodzieżowego...

03 kwi 2016 - 17:10:31

Nie chcę spamować forum, a mam takie pytanie: co sądzicie o regale w tym stlyu?


niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 5/5

meble do pokoju młodzieżowego...

04 kwi 2016 - 13:30:51

Ciekawy i oryginalny styl, mi się bardzo podoba :) Jednym minusem może być kwestia ułożenia tam przedmiotów :D Osobiście jednak preferuję bardziej klasyczne regały, w stylu tych <moderacja-spam> lubię czasem coś oryginalnego ale z umiarem, nie lubię dużych zmian w moim mieszkaniu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-27 11:07 przez moderator.

meble do pokoju młodzieżowego...

08 kwi 2016 - 09:20:49

Fajnym rozwiąaniem do pokoju dla dzieciaków jest solidne biurko elektrycznie regulowane , sam zakupiłem takie i naprawdę fajnie się prezentuje i ma wiele ciekawych możliwości.

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 6/5

meble do pokoju młodzieżowego...

16 cze 2016 - 08:11:07

Trochę podziwiam odwagę rodziców, którzy decydują się samodzielnie wybrać meble do pokoju nastolatka. Młodzież ma teraz tak zróżnicowany gust i potrzeby, że ciężko trafić z takim zakupem. Jednemu będą podobały się <moderacja-spam> innemu romantyczne łóżka z baldachimem. Najlepiej wybrać sklep np. Promark Meble, zapoznać się z ofertą i pozwolić nastolatkowi na samodzielny wybór. To w końcu on będzie mieszkał w tym pokoju.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-27 11:08 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 5/5

meble do pokoju młodzieżowego...

21 cze 2016 - 14:36:25

Ja swoje mebelki zamawiałam w sieci w sklepie Black Red White. Wprawdzie mają swój sklep stacjonarny w mojej miejscowości ale nie mieli akurat tego kompletu mebli, który na ich stronie najbardziej mi sie spodobal.

Zależało mi na pojemnej meblościance ale w stylu skandynawskim . Z miejscem na telewizor bo mam w pokoju. Zdecydowałam sie na taką


W rzeczywistości wyglada lepiej niż na focie.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

meble do pokoju młodzieżowego...

27 cze 2016 - 10:49:12

Urządzanie pokoju nastolatka to nie lada wyzwanie. <moderacja-spam> mogą nam się podobać, ale to i tak nie my powinniśmy decydować o tym, jakie wstawić do pokoju dzieci. Już się przejechałam na tym raz. Teraz wolę wszystko konsultować, albo całkowicie usunąć się na drugi plan.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-27 11:08 przez moderator.

meble do pokoju młodzieżowego...

05 lip 2016 - 09:06:07

Cytat
chances
Ja swoje mebelki zamawiałam w sieci w sklepie Black Red White.

Zależało mi na pojemnej meblościance ale w stylu skandynawskim . Z miejscem na telewizor bo mam w pokoju. Zdecydowałam sie na taką

Spoko wyglądają te meble od BRW, a widzieliście ich najnowszą kolekcję mebli modułowych? Myślę, że są zdecydowanie lepsze niż meblościanka :P Widział je ktoś na żywo w salonie? Wyglądają tak dobrze, jak w sieci i tv?

meble do pokoju młodzieżowego...

07 lip 2016 - 10:34:18

Cytat
KarlaK8
Spoko wyglądają te meble od BRW, a widzieliście ich najnowszą kolekcję mebli modułowych? Myślę, że są zdecydowanie lepsze niż meblościanka :P Widział je ktoś na żywo w salonie? Wyglądają tak dobrze, jak w sieci i tv?

Zamiast pytać, po prostu wybierz się do salonu. :D Ja byłam kilka dni temu i bardzo mi się spodobały, bo i cena atrakcyjna, i wykonanie fajne. Wstrzymałam sie jednak z zakupem i słusznie jak się okazuje, bo teraz w BRW mają promocję. Więc idę w weekend zamówić kilka modułów. :)

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

meble do pokoju młodzieżowego...

07 lip 2016 - 10:46:30

A ikea? Kupujecie tam meble? Spodobała mi się ta metalowa, ażurowa szafa, jak w szatni szkolnej, ale nie wiem, na ile to praktyczne...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak to jest z kredytem na dom