Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Klimatyzacja w bloku

04 maj 2023 - 11:07:14

Pytanko:
Klimatyzator w bloku? Jakieś doświadczenie? Porady?
Mieszkanie 4 piętro, okna od strony zachodniej,na przeciwko blok, nowe budownictwo.Od innych stron - brak okien. Słyszałam opinie, iż w przypadku nowego budownictwa to nie jest jak w przypadku starych bloków.Nowe bloki trzymają bardziej ciepło w zimę a mniej się nagrzewają w lato. Czy to prawda?

niezweryfikowana
Posty: 857
Ostrzeżenia: 9/5

Klimatyzacja w bloku

04 maj 2023 - 13:56:39

Wydaje mi sie, ze dobrze trzymaja chlod latem i cieplo zima mieszkania w starym budownictwie, ale takim bardzo starym, nie wielka plyta, nie bloki budowane napredce po wojnie. U moich rodzicow w domu tak jest, w nowym bloku mojej siostry juz nie.
Teraz kupilismy mieszkanie w nowym bloku, tez na 4 ostatnim pietrze z ekspozycja pd-zach, nie wiem jeszcze jak sie bedzie grzalo, bo dopiero sie buduje ale bedziemy mieli klime, przynajmniej w czesci dziennej.
https://klimatyzator.net.pl/ daję też namiar na firmę, która montuje klimatyzację w Lublinie.

Klimatyzacja w bloku

18 maj 2023 - 09:19:49

Osobiście w tym temacie zaufałam doświadczeniu i wiedzy jakie posiadają w https://klivatec.pl/ Pracują tam osoby z ogromna wiedzą i cierpliwością które z zaangażowaniem rozwieją wszelkie Wasze wątpliwości. Firma posiada produkty takich marek jak Bosch, Daikin, Fuji Electric, Fujitsu, Panasonic, Samsung, Galmet czy LG. Zajmą się wszystkim za Was od dopasowania najlepszego rozwiązania z uwzględnieniem założonego budżetu aż po szybki i fachowy montaż systemu klimatyzacji. Polecam ich szczerze.

Klimatyzacja w bloku

24 maj 2023 - 11:15:54

Mam mieszkanie i chcę wykonać montaż klimatyzacji w Brzegu . Trafiłam na same dobre pinie firmy Thermotronic. Okazuje się, że ta firma z Jelcz Laskowice wykonała już tak dużo montaży, że są znani w całym Dolnym Śląsku. Podoba mi się to, że pracownicy ciągle przechodzą nowe szkolenia, które sprawiają, że są na bieżąco z wszystkimi nowinkami technologicznymi.

Klimatyzacja w bloku

28 wrz 2023 - 08:34:09

Firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie instalacji klimatyzacji oraz pomp ciepła powietrze-woda jest https://klima-pro.pl/

Klimatyzacja w bloku

30 sty 2024 - 09:47:46

Tak, istnieje pewna prawda w opinii, że nowe budownictwo może charakteryzować się lepszą izolacją termiczną w zimie i ograniczeniem nagrzewania się w lecie. Nowoczesne technologie budowlane często skupiają się na efektywności energetycznej, co może wpływać na komfort termiczny wewnątrz budynków.

W moim przypadku, aby zwiększyć komfort termiczny w moim mieszkaniu na 4. piętrze, zdecydowałem się na zamontowanie klimatyzacji. Firma, która profesjonalnie przeprowadziła montaż, to https://www.klimatyzacjaklima.pl/. Ich doświadczenie i fachowość pozwoliły mi cieszyć się optymalną temperaturą zarówno latem, jak i zimą. Jeśli zastanawiasz się nad klimatyzacją dla swojego mieszkania, zdecydowanie polecam skorzystanie z usług tej firmy. Pamiętaj, że dobór odpowiedniego systemu klimatyzacyjnego może znacznie poprawić komfort życia, zwłaszcza w takiej lokalizacji jak 4. piętro z oknami od strony zachodniej.

Klimatyzacja w bloku

01 lut 2024 - 14:08:37

Firmą specjalizującą się w montażu klimatyzacji w różnego rodzaju budynkach jak mieszkania, domy, biura czy lokale usługowe jest https://mwklima.pl/ Zajmą się wszystkim kompleksowo. Współpraca z nimi to bardzo dobra decyzja.

Klimatyzacja w bloku

29 mar 2024 - 13:12:07

Jeszcze nie miałem do czynienia z klimatyzacją w mieszkaniach. To naprawdę działa tak wspaniale jak wszędzie to opisują? Bo opisy brzmią wspaniale, a jak to wygląda w praktyce - podzieli się ktoś wrażeniami z użytkowania takiej klimatyzacj?

Klimatyzacja w bloku

03 kwi 2024 - 10:50:11

Firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie instalacji klimatyzacji oraz pomp ciepła powietrze-woda jest https://klima-pro.pl/klimatyzacja-wejherowo/

Klimatyzacja w bloku

20 kwi 2024 - 11:13:22

Oferta hurtowni obejmuje nie tylko klimatyzatory i systemy wentylacyjne, ale także szeroki wybór części zamiennych i akcesoriów. Dzięki temu klienci mogą łatwo znaleźć wszystko, czego potrzebują w jednym miejscu, co znacząco upraszcza proces serwisowania i konserwacji urządzeń. Firma gwarantuje dostępność produktów i szybką realizację zamówień. Dodatkowe informacje na temat oferty części zamiennych dostępne są tutaj https://ansel.pl/ co ułatwia zarządzanie zakupami.

Klimatyzacja w bloku

07 maj 2024 - 08:10:01

Firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie instalacji klimatyzacji oraz pomp ciepła powietrze-woda jest https://klima-pro.pl/klimatyzacja-puck/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomysły na nie pielenie w ogrodzie