Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 457
Ostrzeżenia: 9/5

Wykańczamy właśnie dom - ze stanu deweloperskiego. Budżet mamy dość ograniczony, dlatego szukam rozwiązań, które są dobre, ale jednocześnie dość budżetowe.
Przyjmę chętnie wszystkie dobre rady ;)
- co robić, czego unikać, może konkretne produkty, materiały?

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 7/5

Szukać nawet najmniejszych oszczędności. My np w łazience mamy kafle tylko wokół wanny oraz na ścianie z umywalką ale tylko do wysokości blatu. Reszta łazienki pomalowana farbą łazienkową. Wykonawca odradzał nam takie rozwiązanie ale mieszkamy 6 lat i nie widzę minusów ;)

No i dobrze jest zainwestować w filtr wody jak tutaj:
https://dystrybutory.eu/filtr-wody-bwt-bestmax-v-wszechstonnosc-p-86.html

Dzięki temu nie będzie Ci się osadzał kamień :)

Według mnie rewelacyjną sprawą jest posadzka poliuretanowa. Duża paleta kolorów jest mega plusem bo tak naprawdę wybrałam dzięki temu idealny odcień który pasuje mi do całości a użytkowanie jest wprost bajeczne. Byłam przyzwyczajona do szorowania brudzących się fug a teraz problem znikł bo ich po prostu nie mam. Całą pracę w moim domu wykonali https://www.jakposadzki.pl/oferta/posadzka-poliuretanowa/. Świetna ekipa widać że mają ogromną wiedzę w tym temacie i bardzo przykładają się do pracy.

Wydaje mi się, że jeśli jesteś na etapie budowy domu, to warto przemyśleć instalację rekuperacji. Dlaczego? Ponieważ poprawia komfort życia domowników orz korzystnie wpływa na zdrowie, szczególnie dla alergików. Na stronie https://taniereku.pl/ można dokonać wyceny tej instalacji i urządzenia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kupno i aranżacja starej wieży ciśnień