Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Sklep internetowy

49 minut temu

Biznes

53 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Co pijecie na początek dnia

14 gru 2022 - 11:17:54

Hej Wam. Pojawiam się tu z zapytaniem wychodzacym z mojego "nałogu".. Co jest Waszym ulubionym/magicznym napojem na początek dnia? Jak przyrzadzacie, jak pijecie?
Szukam zamiennika, bowiem od pol roku pije kawę i widzę, że mi nie służy. Mianowicie " wyskoczył mi bebech" i nawet z ćwiczeniami ciężko go zredukować, bo jednak pije to samo codziennie. No i czasem bywa, że 5 razy, bo "potrzebuje więcej energii". Dotychczas piłam herbatę rumiankowa z imbirem, ale znudziła mi się. Dodatkowo pragnę zaznaczyć, że chce, aby to była moja ulubiona część dnia - wstać, napić się czegoś pysznego i tak zacząć nową dobę.
Mój napój to 1,5 łyżeczki kawy rozpuszczalnej, 3 łyżeczki cukru demarara i mleko migdałowe. Przyrzadzam to w proporcjach pół kubka wody i pół mleka, żeby nie było za gorące i smakowało bardziej orzechowo. Pije w moim ulubionym kubku i "medytuje" siedzac przed oknem i patrzac jak rozpoczyna się życie u mnie w okolicy. Do tego słucham muzyki na koncentrację lub relaks w zależności od tego co czeka mnie danego dnia.
Help. Pomocy.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Co pijecie na początek dnia

14 gru 2022 - 12:41:23

Lavazza! Dla mnie najpyszniejsza, ale ja mieszkam we Włoszech wiec tutaj kawa jest traktowana jak złoto! Co do rumianku to rano Cię nie pobudzi jeśli tego chcesz, rumianek, melisa, waleriana, maja właściwości uspokajające, powinno się je pić przed snem , nie rano na pobudzenie, zainwestuj w dobra kawę, i może caffettiera?
Maszynka do robienia kawy!
Zrobisz robię rytuał przygotowania pysznej kawy przed rozpoczęciem dnia!
A i kochana, ogranicz ten cukier! I to szybciutko, pij wodę!
I wieczorem przed spaniem wypij herbatkę bez mleka, zobaczysz ze pomoże!
Jak Twój żołądek ma przetrawić to mleko w nocy?
Mleko jest ciężkostrawne, wiec normalne ze budzisz się z brzuchem jak bomba

Kawę polecam zamawiać tutaj https://studiokawy.pl/pl/c/Lavazza/65 Dostaniesz lavazzę w dobrej cenie.

Co pijecie na początek dnia

15 gru 2022 - 10:38:43

Zawsze jak wstanę, to musi u mnie lecieć muzyka relaksacyjna

słucham jej już od dłuższego czasu i bardzo mnie uspokaja. Poza tym często rano pije kawę.

Co pijecie na początek dnia

12 sty 2023 - 13:00:04

U mnie codziennie musi być kawka! z a w s z e serce

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Co pijecie na początek dnia

14 lut 2023 - 09:51:00

U mnie najczęściej srednio: 2 kawy z mlekiem roślinnym, 2 herbaty zielone smakowe w kubkach i butelka wody. Kawa i herbata w kubkach 400ml i 1,5l wody.

Jeśli szukacie łądnego zestawu do serwowania herbaty oraz kawy, polecam zerknąć sobie na stronę Andyceramika:
https://andyceramika.pl/

Jest to strona pracowni z ceramiką BOlesławiecką, można tam zakupić eleganckie zestawy:


Co pijecie na początek dnia

23 lut 2023 - 18:53:57

Herbatkę i sniadanko potem dopiero kawka

Co pijecie na początek dnia

24 lut 2023 - 13:47:08

kawkeee
czasem "shoty" z kurkumy cynamonu imbiru i miodu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolorystyka w mieszkaniu