Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 857
Ostrzeżenia: 9/5

Hej.
Potrzebuje porady!
Płytki czy deska na taras w domu? Taras nie będzie zadaszony. Co u Was się sprawdza i co polecacie?

niezweryfikowana
Posty: 588
Ostrzeżenia: 9/5

Na wejściu do domu mam taras wentylowany (płyty ceramiczne). Natomiast od strony salonu mam częściowo taras w podcieniu z modrzewia syberyjskiego Ogólnie na chwile obecna wiem,ze nie chciałabym tarasu z płyt,kafli ponieważ baaardzo się one nagrzewaja. Tak bardzo, że nie ma możliwości stanąć gola stopa w ciepły dzień bo parzy.W przypadku drewna natomiast nie ma tego problemu - drewno trzeba raz w roku impregnowac. Moim zdaniem jest to jednak niewielka niedogodność biorąc pod uwagę wygode korzystania.

Jeśli szukasz dobrej firmy do położęnia podłogi na tarasie, polecam kontakt z nimi:
https://tarasywroclaw.pl/

Firma realizuje dobrej klasy tarasy drewniane.

[embed_image b154e5ce2ba11a5f9a212bcded7639df]

niezweryfikowana
Posty: 94
Ostrzeżenia: 4/5

Na taras to ja wam polecam najlepiej kłaść płytki bo są praktyczne i do tego można tanio je kupić. No i donice tutaj https://gardenspace.pl/biale-donice-na-taras zamówcie bo mają piękne i stylowe, w sam raz do aranżacji która jest nowoczesna.

Cześć. Osobiście podłogę tarasu pokryłam bardzo pięknymi deskami. Wygląda po prostu świetnie. Spójrz na wybór takich zdjęć w Internecie. Jestem pewien, że ci się spodoba.

Cześć. Obecnie istnieje wiele różnych opcji, ktoś wybiera kafelki, ale wielu nadal preferuje deski. Osobiście zdecydowałem się na deska tarasowa kompozyt https://woodplast.com/pl/ tej firmy. Nie odkształca się z czasem, nie tworzy się na nim pleśń. Plus, ceny są dobre dla tej jakości, a dostawa jest wygodna. W razie pytań można uzyskać poradę od kierownika.

Nie od dziś wiadomo, że na tarasie najlepiej wyglądają deski https://swiatakacji.pl/kategoria-produktu/deski-akacjowe/ które prezentują się zjawiskowo o każdej porze roku.

Na tarasie ja bym położyła płytki natomiast w domu obowiązkowo zdecydowałabym się na podkład pod panele gdyż jest to sprawdzone i solidne rozwiązanie na długie lata.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie udogodnienia w domu