Obecnie rozmawiamy o:

Podróże

gorący temat

skup aut uszkodzonych

50 minut temu

prezent na święta

dzisiaj o 16:38

Jak urządzić ogród

dzisiaj o 16:04

Pokażcie swoje choinki

dzisiaj o 15:32

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 536
Ostrzeżenia: 9/5

Czy macie w domu rolety

08 mar 2022 - 14:19:33

Jak w temacie. Chodzi mi tutaj głównie o rolety dzień noc. Zastanawiam się czy zainwestować w nie czy może jednak w plisy.

niezweryfikowana
Posty: 349
Ostrzeżenia: 9/5

Czy macie w domu rolety

09 mar 2022 - 08:29:33

Osobiście mam w domu i bardzo je lubię. Zastępują mi firanki . Przy plisach nie ma opcji przesunięcia tylko trzeba je odsłonić albo od góry albo od dołu. Ja osobiście nie czuję się komfortowo przy plisach bo mamy bloki z obu stron . Rolety dzień noc rozsunięte na dzień pozwalają zachować intymność. To oczywiście moje odczucia. Każdy ma prawo do własnych Kieruję się praktycznością a nie modą .
Zdecydowałam sie na zamówienie rolet w tej firmie w Lublinie http://lublinrolety.pl/produkty/rolety-wewnetrzne/ I zdecydowanie mogę plecić. DObra obsługa, same rolety świetnie wykonane.

Czy macie w domu rolety

16 mar 2022 - 20:35:39

Kiedyś miałam rolety dzień noc i niestety było za ciemno w mieszkaniu przez nie. U mnie plisy zdecydowanie lepiej sie sprawdzają

Czy macie w domu rolety

18 mar 2022 - 08:17:43

Mnie też zastępują rolety firanki. Dokładnie mówiąc moje rolety rzymskie firankowe nawet przypominają nieco firankę https://lestore.pl/sklep/rolety-materialowe

Czy macie w domu rolety

03 kwi 2022 - 19:19:50

Ja jeszcze nie mam, ale myślę, że w ciągu najbliższego miesiąca powinny się u nas znaleźć właśnie rolety rzymskie. Muszę dodać, że również jakiś czas temu czytałam na stronie https://klasterbudownictwa.pl/rolety-rzymskie-klasyka-w-nowoczesnym-wydaniu/ o takim modelu rolet i jestem wręcz przekonana, że będzie to właściwy wybór.

niezweryfikowana
Posty: 103
Ostrzeżenia: 3/5

Czy macie w domu rolety

13 cze 2022 - 16:01:36

Posiadam rolety https://reflexsun.eu/ i jestem pod wrażeniem ich wykonania, nigdy dotąd tak solidnych nie widziałam. My akurat u siebie w domu mamy rolety screen i są super.

Czy macie w domu rolety

29 wrz 2022 - 18:37:01

Kiedy jeszcze nadal jesteśmy w temacie samych rolet to ja również jestem zdania, że bardzo ważną sprawą jest to aby wiedzieć jak w kasecie możemy wymienić roletę. Jak dla mnie bardzo ciekawie o tym napisano w https://familyrollo.pl/blog/jak-wymienic-rolete-w-kasecie i zdecydowanie takie rzeczy warto wiedzieć.

Czy macie w domu rolety

12 paź 2022 - 16:12:57

Osobiście wybrałam do siebie rolety w kasecie. Zastanawiałam się nad drewnianymi albo właśnie plisami, ale ostatecznie postawiłam na klasyczne materiałowe, tylko w rolecie. Nie chciałam, żeby zbyt szybko się zniszczyły, a kaseta porządnie je przed tym chroni. Długo jednak szukałam, gdzie mogę je kupić i jak wybrać rodzaj kasety, a z pomocą przyszło Screensun.pl: https://www.screensun.pl/blog/rolety-w-kasecie-przyszybowej-czy-przestrzennej. Dzięki treściom z tego artykułu w końcu mogłam podjąć decyzję. Wszystko jasno wyjaśnione i opisane. Nawet taki laik jak ja zrozumiał z czym się trzeba mierzyć przy każdej z opcji rolety w kasecie. A do tego ogromny wybór materiałów i kolorów w firmie Screensun.pl daje nieograniczone możliwości! Jestem ogromnie zadowolona z wyboru i polecam dowiedzieć się więcej o tym, jak działają rolety w kasecie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Na jakim etapie szukać usług projektanta wnętrz?