Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Co na podłogę przy kocie?

10 sty 2022 - 09:31:11

Aktualnie mam ochotę zastrzelić zwierzaki za stan mojej kuchni a konkretnie podłogi. Co mozna wytrzymałego połozyć oprócz płytek?

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Co na podłogę przy kocie?

10 sty 2022 - 10:49:23

Polecam wykładziny PCV. Wykładzinę PCV mam w całym mieszkaniu. W zeszłym tygodniu zmieniałam w kuchni po 7 latach (stara nie była w ogóle zniszczona ale już mi się znudziła). Jest dociśnięta listwami przypodlogowymi, na niczym nie klejona.

Obecnie jest wiele świetnych wzorów, aczkolwiek polecam nie wybierać jednolitych jasnych kolorów.Przy zwierzakach lepiej jest zdecydować się na wykładziny w kolorze bardziej intensywnym, ewentualnie drewnopodobne. Sprawdzą się o wiele lepiej.

niezweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 3/5

Co na podłogę przy kocie?

28 sty 2022 - 23:00:52

Położyłabym płytki drewnopodobne, super wyglądają jak prawdziwe drewno, my takie kupilismy w salonie Bokaro i jestem mega zadowolona z wyboru i efektu.

Co na podłogę przy kocie?

04 lis 2022 - 07:22:48

Skoro kochacie zwierzęta i przyrodę, to być może dywan nawiązujący do przyrody, taki jak https://dywanywitek.pl/dywany-styl-jungle będzie właściwym wyborem. Jedyne na co trzeba zwrócić uwagę to gatunek i wysokość runa dywanu. Wtedy łatwo będzie się usuwać sierść kota. Można również postarać się dobrać chociaż troszkę podobny kolor dywanu do sierści zwierzaka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Naroznik do spania