Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 9/5

Prezenty pod choinkę

15 gru 2021 - 14:28:47

Co robicie jeśli wasi bliscy pytają co sprezentować pod choinkę? Wybieracie jakieś praktyczne prezenty? Co macie na takiej liście?

Masaż, bon na wizytę u fryzjera, do kosmetyczki (w zależności od osoby). Sama wybieram takie prezenty dla najbliższych. Często w ten sposób daję komuś pretekst do znalezienia chwili dla siebie.

W sytuacji w której nie mogę kupić niczego w tym stylu i musi być to coś materialnego, staram się aby było to coś naprawdę przydatnego. Albo coś o kupieniui czegoś dana osoba już wcześniej się zastanawiała.W tym roku dla babci, mamy i teściowej zamówilam po szlafroku.
https://lazienka-rea.com.pl/akcesoria-prysznicowe.html

A kupowałam na Rea.

Czasami dobrze jest również zaproponować innym złożenie się na jeden konkretny prezent.

(zobacz zmiany)

Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-12-16 06:54 przez andraa.

Prezenty pod choinkę

17 gru 2021 - 18:19:44

Zawsze było tak, że kupowałam prezenty fizyczne w postaci rzeczy, ale w tym roku postawiłam na doświadczenia. I wszystkie moje prezenty pod chonkę to vouchery prezentowe i w wiekszości na masaż orientralny w Thai Bali Spa. Tylko dla dzieci i dziadka wybrałam coś innego.

Prezenty pod choinkę

29 gru 2021 - 18:16:02

Ja zawsze pytam co ktos by chciał dostac bo szkoda wydawac pieniądze na bzdury. Dlatego syn wybrał pod choinke słuchawki z Genesisa Selen 40 ikupiłam wiem ze to wydana kasa słusznie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Akcesoria basenowe