Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Prezenty pod choinkę

15 gru 2021 - 14:28:47

Co robicie jeśli wasi bliscy pytają co sprezentować pod choinkę? Wybieracie jakieś praktyczne prezenty? Co macie na takiej liście?

Masaż, bon na wizytę u fryzjera, do kosmetyczki (w zależności od osoby). Sama wybieram takie prezenty dla najbliższych. Często w ten sposób daję komuś pretekst do znalezienia chwili dla siebie.

W sytuacji w której nie mogę kupić niczego w tym stylu i musi być to coś materialnego, staram się aby było to coś naprawdę przydatnego. Albo coś o kupieniui czegoś dana osoba już wcześniej się zastanawiała.W tym roku dla babci, mamy i teściowej zamówilam po szlafroku.
https://lazienka-rea.com.pl/akcesoria-prysznicowe.html

A kupowałam na Rea.

Czasami dobrze jest również zaproponować innym złożenie się na jeden konkretny prezent.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-12-16 06:54 przez andraa.

Prezenty pod choinkę

17 gru 2021 - 18:19:44

Zawsze było tak, że kupowałam prezenty fizyczne w postaci rzeczy, ale w tym roku postawiłam na doświadczenia. I wszystkie moje prezenty pod chonkę to vouchery prezentowe i w wiekszości na masaż orientralny w Thai Bali Spa. Tylko dla dzieci i dziadka wybrałam coś innego.

Prezenty pod choinkę

29 gru 2021 - 18:16:02

Ja zawsze pytam co ktos by chciał dostac bo szkoda wydawac pieniądze na bzdury. Dlatego syn wybrał pod choinke słuchawki z Genesisa Selen 40 ikupiłam wiem ze to wydana kasa słusznie.

Prezenty pod choinkę

29 wrz 2023 - 09:37:22

Kiedy moi bliscy pytają, co sprezentować pod choinkę, staram się wybierać prezenty, które są praktyczne lub spełnią ich konkretne potrzeby. Na mojej liście prezentów znajdują się m.in. masaże, bony na wizytę u fryzjera lub do kosmetyczki, dostosowane do osobistych preferencji każdej osoby. Jeśli nie jestem w stanie zrealizować takich prezentów, staram się wybierać coś naprawdę przydatnego lub coś, o czym dana osoba wcześniej wspominała. W tym roku, dla babci, mamy i teściowej zamówiłem szlafroki jako prezenty.

delikatne szale wieczorowe, szale z wełny, wełniana chusta, chusta jedwabna, apaszki jedwabne



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-10-20 20:16 przez karpiar199.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Akcesoria basenowe