Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 9/5

Mieszkanie na parterze z ogrodem

09 lis 2021 - 12:51:29

Razem z narzeczonym powoli zaczynamy rozglądać się za mieszkaniem.
Spodobało nam się jedno, dość kameralne, osiedle, natomiast zostało tam już tylko kilka mieszkań, w tym takie na parterze z niewielkim ogródkiem. Nigdy nie mieszkałam na parterze, nie rozważałam też zakupu takiego mieszkania, ale chciałabym poznać wszystkie za i przeciw.
Pytanie do dziewczyn, które tak mieszkają. Jakie są wady i zalety mieszkania na parterze, gdy ma się do dyspozycji jeszcze niewielki ogródek? Czy gdybyście podejmowały decyzję jeszcze raz, zdecydowałybyście się ponownie na takie mieszkanie?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 9/5

10 lis 2021 - 06:57:49

Ja mieszkam na parterze z ogrodem. Z jednej strony płotu mam plac zabaw, z drugiej parking. Mam ogrodzone wielkim płotem. Uwielbiam swój ogród, jak się robi cieplej to codziennie kawka, pies może sobie poganiać, znajomi wpadają w lecie, aby posiedzieć i pochillowac. Żadnych myszy, a też się tego bałam ;) poza tym żadne noszenie mebli na piętro, zakupów,same plusy ;)
https://homly.to/artykuly/mieszkanie-z-ogrodkiem-czy-warto-je-kupic

Zerknij sobie najlepiej na stronę. Opisane jest tutaj jak zakupić takie mieszkanie oraz jakie ma zalety oraz wady. Bo wad kilka się znajdzie ale dla mnie nie są istotne.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-11-26 10:00 przez andraa.

23 lis 2021 - 20:35:44

Faktycznie takie mieszkanie z ogrodem jest bardzo fajną sprawą i czasami z tego co wiem, to powierzchnia ogrodu może być dość duża. Na pewno w takiej sytuacji będziemy musieli więcej czasu przy nim spędzać. Ja także postawiłabym od razu na system automatycznego nawadniania.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.