Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 286
Ostrzeżenia: 9/5

Mieszkanie na parterze z ogrodem

09 lis 2021 - 12:51:29

Razem z narzeczonym powoli zaczynamy rozglądać się za mieszkaniem.
Spodobało nam się jedno, dość kameralne, osiedle, natomiast zostało tam już tylko kilka mieszkań, w tym takie na parterze z niewielkim ogródkiem. Nigdy nie mieszkałam na parterze, nie rozważałam też zakupu takiego mieszkania, ale chciałabym poznać wszystkie za i przeciw.
Pytanie do dziewczyn, które tak mieszkają. Jakie są wady i zalety mieszkania na parterze, gdy ma się do dyspozycji jeszcze niewielki ogródek? Czy gdybyście podejmowały decyzję jeszcze raz, zdecydowałybyście się ponownie na takie mieszkanie?

niezweryfikowana
Posty: 155
Ostrzeżenia: 9/5

Mieszkanie na parterze z ogrodem

10 lis 2021 - 06:57:49

Ja mieszkam na parterze z ogrodem. Z jednej strony płotu mam plac zabaw, z drugiej parking. Mam ogrodzone wielkim płotem. Uwielbiam swój ogród, jak się robi cieplej to codziennie kawka, pies może sobie poganiać, znajomi wpadają w lecie, aby posiedzieć i pochillowac. Żadnych myszy, a też się tego bałam ;) poza tym żadne noszenie mebli na piętro, zakupów,same plusy ;)
https://homly.to/artykuly/mieszkanie-z-ogrodkiem-czy-warto-je-kupic

Zerknij sobie najlepiej na stronę. Opisane jest tutaj jak zakupić takie mieszkanie oraz jakie ma zalety oraz wady. Bo wad kilka się znajdzie ale dla mnie nie są istotne.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-11-26 10:00 przez andraa.

Mieszkanie na parterze z ogrodem

23 lis 2021 - 20:35:44

Faktycznie takie mieszkanie z ogrodem jest bardzo fajną sprawą i czasami z tego co wiem, to powierzchnia ogrodu może być dość duża. Na pewno w takiej sytuacji będziemy musieli więcej czasu przy nim spędzać. Ja także postawiłabym od razu na system automatycznego nawadniania.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.