Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 9/5

Czy macie w oknach rolety

18 paź 2021 - 07:36:05

Witam. Macie może w oknach rolety tzw. Plisy, czy dzień i noc? Co polecacie?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 9/5

18 paź 2021 - 08:57:05

W kuchni mam plisy a w pokojach dzień noc. Obydwie polecam ale każda ma inne zadanie. Plisy zasłaniają mi dolną część okna bo mieszkam na parterze. Dzień noc świetnie się sprawdza kiedy za mocno świeci słońce w okno. Można trochę przyciemnić pokój lub całkowicie zasłonić okno.

Rolety zamawiałam w lokalnej firmie w Lublinie: https://lublinrolety.pl Konkretnie tutaj. Jestem zadowolona i moge zdecydowanie polecić!

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-10-25 11:04 przez andraa.

09 lis 2021 - 07:34:03

No jasne, ja to bym nie wyrobiła latem bez rolet. U siebie mam akurat plisy w pokoju gdyż mogę sobie zawsze wpuścić trochę światła z góry i z dołu, ale zasłonić bezpośredni kontakt oczu ze słońcem gdy pracuję przed komputere, Generalnie zakup takiej plisy to twż nie jest wydatek. Ewentualnie polecam też rolety rzymskie, na wymiar można bez problemu kupić też w sklepie LESTORE z którego ja kupowałam

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

02 gru 2021 - 07:36:50

Zrezygnowałam z rolet świadomie. Postawiłam na:
firany plus zasłony zaciemniające

I rozwiazanie jest bardzo wygodne. Zasłony mam zawieszone nie na typowym karniszu ale na listwie przysufitowej, która jest zabudowana obudową karnisza. Wszystko wyglada bardzo elegancko. NIe jest to zdjęcie akurat mojego mieszkania, ale wyglada bardzo podobnie:

Dodam, że firany i zasłony są zawieszone na agrafkach, tak więc wszystko chodzi bardzo lekko i wygodnie.

06 gru 2021 - 06:14:18

A ja u siebie mam akurat firany + rolety. Uwielbiam rolety zaciemniające, są bardzo wygodne i świetnie zasłaniają wszelkie wchodzące światło. Mnie akurat bardzo męczą w nocy światła latarni, więc takie dopasowane rolety do okna bardzo mi pomogly z tym problemem.Taką roletę mam: https://lestore.pl/sklep/roleta-wolnowiszaca-zaciemniajaca-100 W kolorze fioletowym, w kasecie z PCV dzięki czemu jest tuż przy szybie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Parapety wewnętrzne