Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 6/5

Usuwanie naczynek Gdańsk

17 lip 2020 - 11:40:34

Czy ktoras z Was miala moze usuwanie naczynek laserem? Jakies opinie? Mam kilka brzydkich naczynek na twarzy, które chciałabym usunąć ale rowneiż naczynka na nogach, chciałabym zorientowac sie o skuteczność oraz o ceny usuwania tych naczynek za pomocą lasera :(
No i o ile na twarzy jestem w stanie zakryć te naczynka za pomocą make upu to na nogach nie za bardzo.

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Usuwanie naczynek Gdańsk

17 lip 2020 - 12:39:13

Rok temu usuwałam pajączki na nogach w Clinica Cosmetologica. Klinikę znajdziesz na Skłodowskiej, z tego co wiem to mają tam kilka zabiegow na naczynka, najlepiej będzie zapisać sie tam na konsultację, szczególnie, że konsultacje są darmowe. I na miejscu powinni Ci powiedziec czy jest to najlepsza metoda czy moze wybrac coś innego. Efekty w moim przypadku bardzo dobre, to co chciałam zlikwidować, w ten sposob zlikwidowałam.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 6/5

Usuwanie naczynek Gdańsk

20 lip 2020 - 06:58:54

Laser to ponoć najskuteczniejsza metoda usuwania takich naczynek. Ja chciałam sobie nim usunąć przebarwienia i naczynka na twarzy. Też byłam w tej klinice o której wspomina koleżanka powyzej. Na konsultacji lekarz zrobił mi próbę na nodze, bo tam mam naczyniaka. Laser robi siniaka o średnicy 0,5 cm, który znika po około 2 tyg i zostaje białe miejsce. Jak byłam na konsultacji, było wiele osób z dziećmi, które miały ogromne naczyniaki na buzi i chwaliły bardzo ten laser. Ja jeszcze się nie wybrałam, bo ciągle coś mi stoi na przeszkodzie. Teraz walczę ze zmarszczkami, bo ich nie da się przykryć podkładem a moje naczynka jeszcze tak, więc wybieram priorytety. No ale w przyszłości chcę się na zabieg wybrać.

niezweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 6/5

Usuwanie naczynek Gdańsk

20 lip 2020 - 13:01:03

Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi. No właśnie czytałam sobie jeszcze o skleroterapii i zastanawiam się co będzie w moim przypadku lepsze. Skleroterapia czy moze zabiegi za pomocą lasera.

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Usuwanie naczynek Gdańsk

21 lip 2020 - 12:37:04

Nie wiem co będzie lepsze w Twoim przypadku. Jeżeli masz drobne naczynka to laser będzie lepszy. Ceny są w przedziale 300-700 zależy od ilości impulsów. Skleroterapia to raczej na duże widoczne żyły ale mało wiem na ten temat, bo tego na szczęście jeszcze nie potrzebuję. Tak jak pisałam, clinica cosmetologica ma możliwość darmowej pierwszej konsultacji, zapisz się i podpowiedzą Ci rozwiązanie. Trudno doradzac na forum nie wiedząc jak duży jest problem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drzwi zewnętrzne drewniane czy metalowe