Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Oczyszczacz powietrza czy macie

27 gru 2018 - 12:35:19

Dziewczyny zastanawiam się nad tym czy kupić sobie oczyszczacz powietrza. Macie mozę takie urzadzenie u siebie?

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Oczyszczacz powietrza czy macie

31 gru 2018 - 11:13:36

Warto
usuwa zanieczyszczenia z powietrza (smog)
usuwa pyłki
oraz roztocza

Polecam kupienie sobie oczyszczacza od Blueair. Ma wbudowane czujniki dzięki którym w aplikacji można obserwować i kontrolować jakość powietrza w pomieszczeniu - w tej samej aplikacji można też sprawdzać jakość powietrza na zewnątrz. Szybko usuwa zanieczyszczenia i jest cichy. Fajnie, że nie trzeba pamiętać o wymianie filtrów, bo oczyszczacz sam da znać, kiedy się zużyły.

Oczyszczacz powietrza czy macie

08 sty 2019 - 14:52:17

A ile w ogóle taki oczyszczacz może kosztować i ile dokładnie "bierze" prądu?

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

Oczyszczacz powietrza czy macie

09 sty 2019 - 11:15:43

Hej :)
Urządzenia te są bardzo energooszczędne, może podrzucę Ci model, który sami zakupiliśmy do mieszkania:
<moderacja>

U nas oczyszczacz działa cały czas, przekładamy go z salonu do sypialni.
Sama zastanawiałam się nad tym bardzo długo, czy wybrać jakiś tani, czy może nieco droższy.
Ostatecznie padło na Sharpa, ale ze względu na to że ma w sobie również i nawilżacz powietrza, co dla nas było istotne. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-09-12 17:23 przez moderator.

Oczyszczacz powietrza czy macie

01 lut 2019 - 11:50:05

Mnie takie urządzenie nie jest jakoś bardzo potrzebne. ;)

Oczyszczacz powietrza czy macie

09 wrz 2019 - 08:54:17

Cytat
Aneczki123
Hej :)
Urządzenia te są bardzo energooszczędne, może podrzucę Ci model, który sami zakupiliśmy do mieszkania:
Sharp-kc-d40euw

U nas oczyszczacz działa cały czas, przekładamy go z salonu do sypialni.
Sama zastanawiałam się nad tym bardzo długo, czy wybrać jakiś tani, czy może nieco droższy.
Ostatecznie padło na Sharpa, ale ze względu na to że ma w sobie również i nawilżacz powietrza, co dla nas było istotne. :)
zgadzam się, są to świetne urządzenia :) bardzo dobrze oczyszcza powietrze w pomieszczeniu oraz niweluje kurz :)

Oczyszczacz powietrza czy macie

11 wrz 2019 - 10:13:54

Świetna sprawa z tymi oczyszczaczami :) są bardzo pomocne, sama cierpię na alergię pyłkowa. Dużo kichałam, a odkąd mamy w firmie taki oczyszczacz znacznie lepiej się pracuje

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Oczyszczacz powietrza czy macie

10 lut 2020 - 00:35:15

Pewnie że warto, prądu pobiera niewiele a przynajmniej mój mam firmy Stadler Form. No i skutecznie działa rzeczywiście odświeżając powietrze.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

Oczyszczacz powietrza czy macie

11 lut 2020 - 11:59:24

Ale profesjonalnie swój link wstawiłaś, dużo płacą? :D

Oczyszczacz powietrza czy macie

13 maj 2020 - 18:59:48

Ja zastanawiam się akurat nad takim klimatorem od Adler - to jest model camry cr 7321. Urządzenie nie tylko oczyszcza powietrze ale dba też o jego odpowiednią temperaturę i nawilżenie. Także moim zdaniem warto go mieć zwłaszcza że nie zajmuje dużo miejsca i działa na USB a do tego posiada kilka podświetleń tak więc wpasuje się do każdych wnętrz :)

Oczyszczacz powietrza czy macie

27 sie 2020 - 14:03:30

My kupiliśmy do siebie Sharpa z nawilżaczem, takiego doradzono nam w LoveAir.
Działa bardzo dobrze, objawy alergii minęły - a to było nasze główne kryterium.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Oczyszczacz powietrza czy macie

10 lis 2022 - 12:12:55

Możecie polecić mi dobry nawilżacz powietrza z funkcją oczyszczania powietrza? Albo oczyszczacz z funkcją nawilżania Dobra cena do dobrej jakości.
Nadchodzi zima i od razu ciężko mi oddychać, szczególnie przed snem, nie mogę złapać oddechu przez suche powietrze, mam suchą skórę i włosy, to chyba przez okres grzewczy. Też tak macie? Co Wam pomaga?

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Oczyszczacz powietrza czy macie

10 lis 2022 - 13:24:54

Ja korzystam od roku z oczyszczacza Samsung AX34R3020WW, wcześniej miałam nawilżacz bo też miałam takie same problemy jak ty plus jeszcze małe dzieci w domu i niestety nawilżacz jakoś kiepsko dał sobie u mnie radę, nie mogłam dopasować odpowiednio parametrów, niezależnie od mocy nawilżania czułam się jak w dżungli natomiast z oczyszczaczem żadnych problemów, ustawiasz sobie tryb jaki cię interesuje i zostawiasz samemu sobie, jakość powietrza w mieszkaniu naprawdę się poprawiła, jest mniej kurzu na meblach, jest tak świeżej i nie czuć smogu ;) dzieci mniej kaszlą, ogólnie jestem zadowolona a filtry wytrzymały prawie rok ( dopiero teraz wymieniałam bo wyświetliła się taka informacja na urządzeniu).
Oczyszczacz kupowałam w Leroy Merlin, na tej stronie możesz sobie przejrzeć ich oczyszczacze powietrza.
W sklepie regularnie kupuję też filtry (trzeba zwróćić uwagę na to aby filtry były łatwo dostępne bo kupienie samego oczyszczacza to nie wszystko, liczy się też wymiana filtrów). Szczegolnie jeśli powietrze jest w złej kondycji.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

drukarka