Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Sklep internetowy

19 minut temu

Biznes

22 minut temu

tabernakula sklep

42 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
agata74
pralka sama w sobie nie jest winna i jak działa to po co zmieniac moze trzeba zmienic program prania a nie pralkę. Kazdy material wymaga innego prania a obecne pralki maja tyle róznych programów łacznie z praniem butów ze mozna spokojnie dobrac nawet mozna zmienic ustawienia wirowania. Dlategio pytałam jaka masz pralke

Mam kilkuletnią pralkę WHIRLPOOL AWOC 74002 AA++ i zmieniam programator według potrzeby i przewracam ubrania na drugą stronę i mało ładuję do bębna ... może obroty za niskie , bo ja nie nastawiam więcej jak 400 obrotów
Pytałam takiego gościa który naprawia pralki to powiedział żeby kupić nową dlatego Was zapytałam co o tym sądzicie .

nastawiaj na delikatne pranie na firanki .

to jeżeli nic nie działa i dalej mechaci (może być wina bębna) to faktycznie wymiana pralki lub wywiana bębna konieczna:)

bemben sam w sobie nie zmechaci bo jest gładki trudno powiedziec co tak naprawdę sie dzieje . a czemu nie stosujesz wyzszych obrotów niż 400?

przydatne rady https://zaradnakobieta.pl/5151.5-bledow-ktore-popelniamy-robiac-pranie
https://kobieta.wp.pl/8-bledow-ktore-prawdopodobnie-robisz-ze-swoim-praniem-5983142626010241g



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-09 12:19 przez agata74.

Wystarczy że przypadkiem do pralki trafi coś ostrego i gotowe, pralka sama przez się nie mechaci, żadna, a jeden przedmiot np szpilka czy śrubka itp i załatwione, wiem ponieważ prałam męża ubranie tz robocze i w kieszeni mądraliński zostawił kilka gwożdzi, efekt był fatalny, bęben szlak trafił, szarpało mi i mechaciło wszystko co trafiło na ścianki bębna i dlatego napisałam:)

Cytat
CzerwoneUsta
Wystarczy że przypadkiem do pralki trafi coś ostrego i gotowe, pralka sama przez się nie mechaci, żadna, a jeden przedmiot np szpilka czy śrubka itp i załatwione, wiem ponieważ prałam męża ubranie tz robocze i w kieszeni mądraliński zostawił kilka gwożdzi, efekt był fatalny, bęben szlak trafił, szarpało mi i mechaciło wszystko co trafiło na ścianki bębna i dlatego napisałam:)

Tzn , że od momentu jak robiłaś pranie z "tymi gwożdziami" zaczęło mechacić ciuchy ? Bo ja sobie przypominam ze miałam 2 podobne sytuacje dawno temu .

Dokładnie, bęben był do wymiany:)

A czy golarki do ubrań sprawdzają sie tylko przy swetrach czy przy zmechaconej bawełnie tez to daje radę jakos?

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Spróbuj zmienić proszek na płyn do delikatnych tkanin.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

inspiracje by nadac klimat w domu