Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
agata74
pralka sama w sobie nie jest winna i jak działa to po co zmieniac moze trzeba zmienic program prania a nie pralkę. Kazdy material wymaga innego prania a obecne pralki maja tyle róznych programów łacznie z praniem butów ze mozna spokojnie dobrac nawet mozna zmienic ustawienia wirowania. Dlategio pytałam jaka masz pralke

Mam kilkuletnią pralkę WHIRLPOOL AWOC 74002 AA++ i zmieniam programator według potrzeby i przewracam ubrania na drugą stronę i mało ładuję do bębna ... może obroty za niskie , bo ja nie nastawiam więcej jak 400 obrotów
Pytałam takiego gościa który naprawia pralki to powiedział żeby kupić nową dlatego Was zapytałam co o tym sądzicie .

nastawiaj na delikatne pranie na firanki .

to jeżeli nic nie działa i dalej mechaci (może być wina bębna) to faktycznie wymiana pralki lub wywiana bębna konieczna:)

bemben sam w sobie nie zmechaci bo jest gładki trudno powiedziec co tak naprawdę sie dzieje . a czemu nie stosujesz wyzszych obrotów niż 400?

przydatne rady https://zaradnakobieta.pl/5151.5-bledow-ktore-popelniamy-robiac-pranie
https://kobieta.wp.pl/8-bledow-ktore-prawdopodobnie-robisz-ze-swoim-praniem-5983142626010241g



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-09 12:19 przez agata74.

Wystarczy że przypadkiem do pralki trafi coś ostrego i gotowe, pralka sama przez się nie mechaci, żadna, a jeden przedmiot np szpilka czy śrubka itp i załatwione, wiem ponieważ prałam męża ubranie tz robocze i w kieszeni mądraliński zostawił kilka gwożdzi, efekt był fatalny, bęben szlak trafił, szarpało mi i mechaciło wszystko co trafiło na ścianki bębna i dlatego napisałam:)

Cytat
CzerwoneUsta
Wystarczy że przypadkiem do pralki trafi coś ostrego i gotowe, pralka sama przez się nie mechaci, żadna, a jeden przedmiot np szpilka czy śrubka itp i załatwione, wiem ponieważ prałam męża ubranie tz robocze i w kieszeni mądraliński zostawił kilka gwożdzi, efekt był fatalny, bęben szlak trafił, szarpało mi i mechaciło wszystko co trafiło na ścianki bębna i dlatego napisałam:)

Tzn , że od momentu jak robiłaś pranie z "tymi gwożdziami" zaczęło mechacić ciuchy ? Bo ja sobie przypominam ze miałam 2 podobne sytuacje dawno temu .

Dokładnie, bęben był do wymiany:)

A czy golarki do ubrań sprawdzają sie tylko przy swetrach czy przy zmechaconej bawełnie tez to daje radę jakos?

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Spróbuj zmienić proszek na płyn do delikatnych tkanin.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

inspiracje by nadac klimat w domu