Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

15 minut temu

Budowa domu

19 minut temu

Projekt wnętrza

53 minut temu

usługi stomatologiczne

56 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Drzewo na ścianie

05 sty 2018 - 21:47:31

Widziałam już kilkukrotnie takie lub podobne drzewa na ścianach i całkiem fajnie sie prezentowały. Niestety te które mi się podobały były w katalogach a jak wiadomo realnie różnie to wygląda. Mam całą dużą ścianę w salonie pustą, przed ni stoi tylko narożnik i zastanawiam się nad czymś takim.

Może któraś z was ma w swoim mieszkaniu coś podobnego i podzieli się efektem i informacją czy trudno było to nakleić?;)


Drzewo na ścianie

01 lut 2018 - 11:14:18

Ja mam identyczne, super wygląda, łatwo się nakleja, później można odkleić i przykleić ponownie. Małe koszty, fajny efekt.

to naklejka w kawałkach, są ponumerowane.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-01 11:15 przez marta_iwa.

Drzewo na ścianie

08 lut 2018 - 11:18:11

@marta_iwa a pokażesz jak to wygląda na żywo? tez mnie zaciekawiło

Drzewo na ścianie

08 lut 2018 - 11:35:30

ładnie to nawet wygląda .
ale to dobre jak ktoś ma duży pokój i ta ściana jest wielka.

Drzewo na ścianie

08 lut 2018 - 11:39:01

na żywo wygląda tak jak na tym zdjęciu, ja już miałam remont w domu i teraz w tym pokoju gdzie jest to drzewo stoi "babcina" meblościanka, wiec większość drzewa nie widać :)


ja właśnie mam w małym, te drzewo nie jest takie wielkie jak się tu wydaje, ja brałam chyba największy rozmiar i moim zdaniem mogłoby być trochę wyższe, ściana w bloku ma ok 2,20m , po pracy wrzucę poglądowo może jakąś fotkę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-08 11:41 przez marta_iwa.

Drzewo na ścianie

08 lut 2018 - 11:50:10

Fajnie wygląda! :)

Drzewo na ścianie

08 lut 2018 - 11:52:24

fajnie sie to prezentuje, alternatywa dla fototapet i tapet

Drzewo na ścianie

08 lut 2018 - 21:36:55

Wrzucam fotę, ale jak widać beznadziejny jest kolor ściany i do tego meblościanka w wiejskim stylu, jak sobie to drzewo wystylizujesz to będzie tak jak pokazówka :)



Drzewo na ścianie

09 lut 2018 - 09:21:48

Cytat
marta_iwa
Wrzucam fotę, ale jak widać beznadziejny jest kolor ściany i do tego meblościanka w wiejskim stylu, jak sobie to drzewo wystylizujesz to będzie tak jak pokazówka :)
teraz przysłoniłaś cały klimat .
jest jeden wielki bałagan popraw to ..hi

Drzewo na ścianie

09 lut 2018 - 11:03:40

Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym klimatem i bałaganem i co miałabym poprawiać. Pokazałam, że takie drzewo wygląda w realu tak samo jak na folderach. Tylko u mnie znalazło się obecnie w pokoju babci, więc wiadomo, że jego ekspozycja jest słaba. :) Jeżeli ktoś ma do tego pustą ścianę, najlepiej białą to ja polecam takie drzewo. Według mnie wygląda fajnie.

Drzewo na ścianie

09 lut 2018 - 19:44:28

Cytat
marta_iwa
Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym klimatem i bałaganem i co miałabym poprawiać. Pokazałam, że takie drzewo wygląda w realu tak samo jak na folderach. Tylko u mnie znalazło się obecnie w pokoju babci, więc wiadomo, że jego ekspozycja jest słaba. :) Jeżeli ktoś ma do tego pustą ścianę, najlepiej białą to ja polecam takie drzewo. Według mnie wygląda fajnie.

Fajnie to wygląda:)

Drzewo na ścianie

11 sty 2019 - 13:37:34

Wydaje mi się, że to jest zrobione z takiej folii, o jakiej pisza w tym artykule http://printologia.pl/klejenie-bez-kleju-folia-adhezyjna/ więc w sumie można na ścianę wymyślić naklejkę jaką tylko się chce i wydrukować. To właśnie w nich najfajniejsze, że można je bez problemu odkleić i później nalepić w innym miejscu. W porównaniu z fototapeta, to to jest na pewno na plus :)

Drzewo na ścianie

08 lis 2020 - 16:37:04

Naklejki na ścianę są świetną opcją na tanie udekorowanie pokoju lub sypialni :P Naklejki na ścianę są dość tanie i można spokojnie przesłać do firmy własny projekt żeby na jego podstawie wykonali wzór.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-11-08 16:37 przez Samanta60.

Drzewo na ścianie

25 kwi 2022 - 09:33:15

bardzo mi sie to podoba , zgadzam sie jednak z przedmówcami ze ściana musi być duża . Bardzo ciekawy pomysł

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

żelazkooo