Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Drzewo na ścianie

05 sty 2018 - 21:47:31

Widziałam już kilkukrotnie takie lub podobne drzewa na ścianach i całkiem fajnie sie prezentowały. Niestety te które mi się podobały były w katalogach a jak wiadomo realnie różnie to wygląda. Mam całą dużą ścianę w salonie pustą, przed ni stoi tylko narożnik i zastanawiam się nad czymś takim.

Może któraś z was ma w swoim mieszkaniu coś podobnego i podzieli się efektem i informacją czy trudno było to nakleić?;)


Drzewo na ścianie

01 lut 2018 - 11:14:18

Ja mam identyczne, super wygląda, łatwo się nakleja, później można odkleić i przykleić ponownie. Małe koszty, fajny efekt.

to naklejka w kawałkach, są ponumerowane.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-01 11:15 przez marta_iwa.

Drzewo na ścianie

08 lut 2018 - 11:18:11

@marta_iwa a pokażesz jak to wygląda na żywo? tez mnie zaciekawiło

Drzewo na ścianie

08 lut 2018 - 11:35:30

ładnie to nawet wygląda .
ale to dobre jak ktoś ma duży pokój i ta ściana jest wielka.

Drzewo na ścianie

08 lut 2018 - 11:39:01

na żywo wygląda tak jak na tym zdjęciu, ja już miałam remont w domu i teraz w tym pokoju gdzie jest to drzewo stoi "babcina" meblościanka, wiec większość drzewa nie widać :)


ja właśnie mam w małym, te drzewo nie jest takie wielkie jak się tu wydaje, ja brałam chyba największy rozmiar i moim zdaniem mogłoby być trochę wyższe, ściana w bloku ma ok 2,20m , po pracy wrzucę poglądowo może jakąś fotkę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-08 11:41 przez marta_iwa.

Drzewo na ścianie

08 lut 2018 - 11:50:10

Fajnie wygląda! :)

Drzewo na ścianie

08 lut 2018 - 11:52:24

fajnie sie to prezentuje, alternatywa dla fototapet i tapet

Drzewo na ścianie

08 lut 2018 - 21:36:55

Wrzucam fotę, ale jak widać beznadziejny jest kolor ściany i do tego meblościanka w wiejskim stylu, jak sobie to drzewo wystylizujesz to będzie tak jak pokazówka :)



Drzewo na ścianie

09 lut 2018 - 09:21:48

Cytat
marta_iwa
Wrzucam fotę, ale jak widać beznadziejny jest kolor ściany i do tego meblościanka w wiejskim stylu, jak sobie to drzewo wystylizujesz to będzie tak jak pokazówka :)
teraz przysłoniłaś cały klimat .
jest jeden wielki bałagan popraw to ..hi

Drzewo na ścianie

09 lut 2018 - 11:03:40

Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym klimatem i bałaganem i co miałabym poprawiać. Pokazałam, że takie drzewo wygląda w realu tak samo jak na folderach. Tylko u mnie znalazło się obecnie w pokoju babci, więc wiadomo, że jego ekspozycja jest słaba. :) Jeżeli ktoś ma do tego pustą ścianę, najlepiej białą to ja polecam takie drzewo. Według mnie wygląda fajnie.

Drzewo na ścianie

09 lut 2018 - 19:44:28

Cytat
marta_iwa
Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym klimatem i bałaganem i co miałabym poprawiać. Pokazałam, że takie drzewo wygląda w realu tak samo jak na folderach. Tylko u mnie znalazło się obecnie w pokoju babci, więc wiadomo, że jego ekspozycja jest słaba. :) Jeżeli ktoś ma do tego pustą ścianę, najlepiej białą to ja polecam takie drzewo. Według mnie wygląda fajnie.

Fajnie to wygląda:)

Drzewo na ścianie

11 sty 2019 - 13:37:34

Wydaje mi się, że to jest zrobione z takiej folii, o jakiej pisza w tym artykule http://printologia.pl/klejenie-bez-kleju-folia-adhezyjna/ więc w sumie można na ścianę wymyślić naklejkę jaką tylko się chce i wydrukować. To właśnie w nich najfajniejsze, że można je bez problemu odkleić i później nalepić w innym miejscu. W porównaniu z fototapeta, to to jest na pewno na plus :)

Drzewo na ścianie

08 lis 2020 - 16:37:04

Naklejki na ścianę są świetną opcją na tanie udekorowanie pokoju lub sypialni :P Naklejki na ścianę są dość tanie i można spokojnie przesłać do firmy własny projekt żeby na jego podstawie wykonali wzór.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-11-08 16:37 przez Samanta60.

Drzewo na ścianie

25 kwi 2022 - 09:33:15

bardzo mi sie to podoba , zgadzam sie jednak z przedmówcami ze ściana musi być duża . Bardzo ciekawy pomysł

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

żelazkooo