Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 4/5

ubezpieczenie mieszkania, domu

16 gru 2017 - 10:35:26

Macie swoje domy ubezpieczone? Jeśli tak to gdzie? Warto brać tą opcją all risk?

ubezpieczenie mieszkania, domu

16 gru 2017 - 10:38:00

oczywiście że mam

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

ubezpieczenie mieszkania, domu

18 gru 2017 - 09:49:40

Pewnie, że mam i zawsze pilnuję polisy, ja ubezpieczam w Concordii, wszystko zależy co dokładnie i przed czym ma chronić polisa. Ja tez mam szeroki zakres ubezpieczenia, uważam , że warto to mieć.

ubezpieczenie mieszkania, domu

18 gru 2017 - 10:38:31

dziewczyny to kolejne konto od reklam ubezpieczeń

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

ubezpieczenie mieszkania, domu

19 gru 2017 - 18:35:20

Firmy zupełnie inaczej podchodzą do kwestii ubezpieczenia mieszkania oraz domu. Zero sensownych informacji na ten temat, a przecież zwracają uwagi na wiele szczegółów, chociażby rodzaj drzwi czy stan techniczny.

ubezpieczenie mieszkania, domu

02 sty 2018 - 10:21:17

Mieszkanie można ubezpieczyć na dwa sposoby: od ryzyk nazwanych oraz od wszystkich ryzyk. Pierwszy to polisa, która zapewnia ochronę w konkretnie wskazanych sytuacjach (kilka przykładowych: pożar, powódź, przepięcie, wandalizm). Drugi to natomiast ubezpieczenie, które zapewnia ochronę w przypadku dowolnego zdarzenia - z małymi wyjątkami, które szczegółowo opisane są w ogólnych warunków ubezpieczenia. Ta opcja jest więc szersza, bo pozwala chronić mienie na wypadek zdarzeń, które trudno przewidzieć. Oczywiście w ramach ubezpieczenia warto mieć OC w życiu prywatnym (przyda się, jeśli zalejemy sąsiada), assistance oraz zabezpieczyć się na wypadek kradzieży z włamaniem. Więcej o ubezpieczeniu mieszkania przeczyta Pani także na stronie internetowej www.compensa.pl.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

ubezpieczenie mieszkania, domu

05 sty 2018 - 08:54:27

Ja mam wykupione ubezpieczenie majątkowe w PZU, wzięłam albo pakiet all risk albo coś minimalnie mniejszego. Moim zdaniem warto, ale to zależy od tego jakie masz mieszkanie, w jakiej okolicy itp. Wszystko ma znaczenie.

ubezpieczenie mieszkania, domu

05 sty 2018 - 10:25:04

jasne, że mam. Pierwsze co zrobiłam po zakupie to od razu ubezpieczyłam. Wybrałam bardzo dobrą i niedrogą opcję: z dobrym oc, ubezpieczeniem od włamania, wypadków losowych, powodzi, uszkodzeń w czasie remontu itd. Mam to szczęście że mam w rodzinie doradcę więc mam pewność że wybrane ubezpieczenie jest naprawdę korzystne.

Często jak się idzie do pzu czy innej firmy to nie informują o wielu sprawach a umowy są tak skonstruowane że ja osobiście połowy nie rozumiem.

ubezpieczenie mieszkania, domu

15 sty 2018 - 11:49:17

Swego czasu czytałam trochę o ubezpieczeniach, wiele firm ma podobne oferty, więc można wybrać prawie dowolną firmę. Ja ze swojej strony polecam concordię, ubezpieczyłam u nich mieszkanie, śpię spokojniej dzięki temu.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

ubezpieczenie mieszkania, domu

15 sty 2018 - 18:17:56

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem... Nic dodać, nic ująć...

ubezpieczenie mieszkania, domu

16 sty 2018 - 08:47:38

spię spokojnie mam ubezpieczone mieszkanie nie powiem gdzie

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 4/5

ubezpieczenie mieszkania, domu

17 sty 2018 - 14:12:36

jak się zaczęłam interesować tematem to pełno tych wszystkich opcji, myślicie że warto coś takiego wykupić jak home assistance?

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

ubezpieczenie mieszkania, domu

20 sty 2018 - 12:33:51

Moim zdaniem zdecydowanie warto w to zainwestować, bo dzięki temu znacząco się zabezpieczamy na przyszłość... Warto też się ubezpieczyć. Zobaczcie sobie np. te oferty <moderacja> ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-22 23:11 przez moderator.

ubezpieczenie mieszkania, domu

24 sty 2018 - 14:44:32

Ja jak szukałam ubezpieczenia mieszkania to sugerowałam się opiniami znajomych i rodziny

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

ubezpieczenie mieszkania, domu

30 sty 2018 - 13:43:16

Cytat
rivena
Ja jak szukałam ubezpieczenia mieszkania to sugerowałam się opiniami znajomych i rodziny
Ja też zazwyczaj wypytuję o opinie :) Jednak ważne jest gdzie opłacamy polisę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

w czym postawic choinkę