Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

woski zapachowe co polecacie?

05 lis 2017 - 19:13:39

Przegladałam forum w poszukiwaniu takiego watku i nie znalazłam więc zakładam ;) potrzebuje opinii na temat wosków zapachowy jakie są dostepne na rynku liczę na pomoc. Noszę sie z zamiarem kupenia i wypróbowania ale tego troche jest i opinie tez rózne.

zweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 3/5

woski zapachowe co polecacie?

05 lis 2017 - 19:21:33

ja używalam jedynie woski z yankee candle o zapachu aloes,Dreamy Summer Nights i black coconut, polecam, zapach jest sliczny i flugo sie utrzymuje

woski zapachowe co polecacie?

05 lis 2017 - 19:30:21

Byłam swego czasu maniaczką wosków YC, Kringle do mnie nie przemówiły...
Z YC uwielbiam Peony, Pink Hibiscus, Salt&Sage, Vanilla Cupcake, Vanilla Lime, Macaroons, Festive Coctail, Macaroons :)
W sumie mam sporo na sprzedaż, bo mi zostały (zamawiałam z Irlandii niemal hurtem) :D m.in. limitka niedostępna już Chocolate Layer Cake w samplerze :)

woski zapachowe co polecacie?

06 lis 2017 - 11:20:12

Yankee Candle jest ciekawym produktem, ale z pewnością nie najlepszym i jedynym.
Warto próbować czegoś nowego, bo jak wiadomo reklama jest dźwignią handlu i czasem na piedestał wystawiane są przedmioty z dobrym marketingiem, a nie najlepszymi właściwościami.
Busy Bee zwyciężyło pod względem naturalnych składników pozytywnych dla zdrowia.Mają piękne i intensywne zapachy tak
Aktualnie palę świece i jakoś tak odzwyczaiłam się od wosków, które są niestety mniej wygodne super

woski zapachowe co polecacie?

06 lis 2017 - 11:39:42

dziękuję za opinie bardzo sa przydatne :D @polaris3 dlatego zalozyłam watek bo wiem ze opinie na blogach nie zawsze sa prawdziwe. ja tez palę swiece ale tak chciałam miec wiecej tego aromatu bo swiece z ikea pachna w opakowaniu a jak sie je pali to z tym zapachem róznie, a ostatnio chiałam sobie zrobic taki super nastrój swieco-aroma terapię ;)

woski zapachowe co polecacie?

07 lis 2017 - 09:08:33

Szkoda że u mnie w mieście nie ma nigdzie sklepu z takimi woskami :( Przez internet to nie to samo.

woski zapachowe co polecacie?

07 lis 2017 - 15:13:27

Cytat
Clanga
Szkoda że u mnie w mieście nie ma nigdzie sklepu z takimi woskami :( Przez internet to nie to samo.
dokładnie ja tez jestem taka ze musze najpierw powachac a nie brac w ciemno a ze mam wech jak pies mysliwski to tym bardziej musze ostroznie dobierac zapachy. Dzis skusiłam sie na wosk z Yankee Candle i powiem ze jestem zachwycona, szukałam zapachów cynamonu, gozdzików, pomarańczy ale niestety nie mieli wiec wziełam amber moon lubie takie orientalne zapachy.

woski zapachowe co polecacie?

07 lis 2017 - 16:35:20

YC to gunwo...
są tak sztuczne że chce sie rzygać...
ja kupuje zwykle teelighty, tylko waniliowe

woski zapachowe co polecacie?

07 lis 2017 - 17:24:07

Cytat
mzap88
YC to gunwo...
są tak sztuczne że chce sie rzygać...
ja kupuje zwykle teelighty, tylko waniliowe
a po czym wnosisz ze YC to sztuczne a zwykłe świece zapachowe nie ? dla mnie zwykle teelighty nie daja tyle zapachu dlatego szukam alternatywy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-07 17:25 przez agata74.

woski zapachowe co polecacie?

07 lis 2017 - 19:33:20

bo miałam z 20 zapachów, po których bolała głowa...i sie dychać nie dało.
przereklamowany szajs jak dla mnie.

woski zapachowe co polecacie?

08 lis 2017 - 10:31:09

Cytat
mzap88
bo miałam z 20 zapachów, po których bolała głowa...i sie dychać nie dało.
przereklamowany szajs jak dla mnie.
hmm 20 zpachów to jednak chyba nie do konca taki szajs ;) ale ok Twoja opinia tez jest wazna. Ja na chwile obecna kupiłam jeden wosk i jest ok. i tak jak pisłam szukam alernatyw jakis dla swiec zapachowych boo one nie spelniaja moich oczekiwan

woski zapachowe co polecacie?

08 lis 2017 - 11:22:56

tak, aż 20 bo dawałam szansę, myślałam, że JEDNAK może będzie ok, niestety nie było.
Ponoć Kringle są ok, ale nie wiem, bo osobiście żadnego zapachu nie miałam

woski zapachowe co polecacie?

09 lis 2017 - 16:53:51

a moze ktos zna inne sposoby na tzw. aromoterapię ;) i moze sie podzielic swoim doswiadczeniem

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 2/5

woski zapachowe co polecacie?

23 lis 2017 - 08:45:28

Mam woski Kringle i są cudowne, pięknie pachnie w domu. Świeczki tez są super.

woski zapachowe co polecacie?

15 paź 2018 - 16:23:56

Ja uwielbiam woski zapachowe przetestowałam już ich mnóstwo. Fajne zapachy mają Kringle i Goose Creek Candle, Yankee też bardzo lubię, ale chyba najmocniejsze to byłe te Chestnut Hill - Plum Vanilla - pachnie jak mamba, a At the mall jak w Stradivariusie love <moderacja> Można je też zamawiać na kosteczki to mała strata jak się nie spodoba.
Fajną opcją są też olejki zapachowe z wodą w kominku, ale z tym to trochę więcej zabawy. A wy co polecacie? Zwłaszcza teraz na jesień?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-23 10:17 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

drukarka do domu